• Nestihate !!!

• rýchle doručenie na DEPOsk
    • Objednavka je dorucovana na DEPOsk (2,98€), pre jej vratenie musite vyuzit Slovenskú postu ( v mojom pripade +3,20€). Ako zakaznik by som rozhodne dala prednost dorucovaniu a pripadnemu vrateniu tovaru napr. prostrednictvom Packety.

Odporucam zvazit nakup.

Nemajú na sklade tovar, ktorý ponúkajú a vedia ho zohnať až za 1 mesiac.

Dobry den,

dakujeme za Vasu recenziu, je pre nas dolezita, pomaha nam v dalsom skvalitnovani nasich sluzieb. Dovolte nam vyjadrit sa k nej. Mrzi nas to, no zial tesne pred Vasou objednavkou sa Vami objednany tovar vypredal a dalsie kusy vzhladom na nadchadzajuce sviatky sa naskladnenie pochopitelne o cosi predlzi. Tovar po jeho vypredani standardne naskladnujeme do par dni.
    Ako sme pisali, mrzi nas vzniknuta situacia, no zial, v realnom svete a hlavne za aktualneho stavu prichadza aj k takymto situaciam. Nastastie sa jedna o skutocne velmi male percento oproti nacas dorucenym objednavkam.

• Ne iem

Tovar nemali na sklade,ale nenapisali či ho ešbudú mať a automaticky mi ponúkli absolútne iný tovar, ktorý vôbec nesúvisel s pôvodnou objednávkou.

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa za vzniknute nedorozumenie. Po kontrole sme zistile, ano, kolegovia Vam pri predvianocnom zhone, nedopatrenim zaslali nespravny odkaz na iny alternativny produkt, ako povodne zamyslali. Je velka skoda, ze ste nas o tejto vzniknutej situacii neinformovali a dozvedame sa to az z tejto recenzie.
    Urcite nas velmi mrzi, ze sme nedostali od Vas sancu, vzniknutu situaciu vyriesit k Vasej spokojnosti.

Strasne dlha doba dodania

• Tovar nebol doposiaľ doručený, nemám teda čo hodnotiť

Dobry den,

Podla sledovacieho systemu prepravnej spolocnosti, ma Vasu zasielku kurier v auta a prave dnes Vam ju bude dorucovat.
    Mrzi nas vzniknuta situacia, no zial, v realnom svete a hlavne za aktualneho stavu prichadza aj k takymto situaciam. Nastastie sa jedna o skutocne velmi male percento oproti nacas dorucenym objednavkam.

• dorucenie skladovej polozky trvalo 2 tyzdne, obchod predava to co nema

Tovar som si objednala 26.8. Tovar mal byť na sklade ale do dnešného dňa mi nedošiel.

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa za prepravnu spolocnost co sa tyka o cosi dlhsej doby dorucovania Vasej zasielky. Nedopatrenim v prepravnej spolocnosti, bola zasielka nasmerovana do ineho vydajneho miesta, cize musela byt preposlana do spravneho vydajneho miesta a tym sa jej dorucenie na spravny vydajny bod predlzilo.

S pozdravom DTelektronik.sk

prvy pokus na dorucenie nevysiel,dohodli sme sa s kurierom na dalsom

Naskladnuju tovar , ktory som mal objednany lebo ho nemali na sklade to trva uz 10 dni. Pozrite sa na to. Ďakujem

• Asi by mali zmeniť prepravcu

• Dlhá čakacie doba

• Obchod ponúkaný tovar reálne nemám - zavádza zákazníkov

Dobry den,

V nasom internetovom obchode neponukame klasicky sortiment, ako je napr. biela a cierna technika a pod., ale ponukame vo vacsej miere uzko specializovany sortiment. Tovar naskladnujeme z roznych zdrojov, tak aby sme zakaznikovi mohli ponuknut co najlepsie predajne ceny. Vo vynimocnych pripadoch a vzhladom na druh ponukaneho sortimentu sa moze stat, ze tovar, ktory mame na nasej stranke, nie je v case objednania skladom u nas ani u nasho dodavatela. Takyto tovar je u dodavatela v stave „dostupny“, avsak ma neurcitu dobu naskladnenia. O takejto situacii zakaznikov vzdy bezodkladne informujeme ihned po spracovani objednavky, snazime sa ponuknut alternativny tovar, ktory je aktualne skladom a komunikujeme s nimi o dalsom postupe.
    Mrzi nas vzniknuta situacia, no zial, v realnom svete prichadza aj k takymto situaciam. Nastastie sa jedna o skutocne velmi male percento oproti v poriadku vybavenym a odoslanym objednavkam.

S pozdravom DTelektronik.sk

Predávate tovar ktorý nemáte a ani neviete kedy ho budete mať.

S pozdravom DTelektronik.sk

• Do jedného mesiaca, objednaný tovar doteraz neodoslali
    • Zrušená objednávka bez upovedomenia zákazníka

• Tovar som už zaplatil , ale doposial nedorazil . Obchod číslo prepravy neposlal, takže anie neviem v akom stave je moja objednávka . Štandartne obchody s informáciou o odoslaní tovaru posielajú aj názov prepravcu a číslo prepravy .

S pozdravom DTelektronik.sk

Objednal som si záložný zdroj,mali ho na stránke v ponuke, uprednostnil som tento eshop kvôli dobrej ponuke, neskôr ma vyrozumeli,že oni ho na sklade nemajú,že mám čakať. Včera mi došiel mail,že tovar na sklade je,poslali mi na tovar link,aby som urobil novú objednávku, ale tovar bol iný aky som chcel a čo ma dostalo cena bola o cca 150 e vyšia .Dodnes tento tovar ktorý som si objednal na stránke ponúkajú a pritom to nie je pravda.Toto je ZAVÁDZANIE ZÁKAZNÍKA!!! Chápem čo sa deje na Ukrajine, ale týto naši obchodníci mi prídu ako nenažranci....Keď tovar nemám, tak ho neponúkam a keď si tovar objednám za 150e určite nechcem zaň zaplatiť 300e. Jedným slovom KLAMSTVÁ A ZAVÁDZANIE .

Dobry den,

Pri tovare, ktory bol objednavany, bola uvedena dostupnost - Vypredane. Bezodkladne sme so zakaznikom komunikovali a snazili sa ponuknut alternativny tovar, ktory je aktualne skladom, pripadne ci si praje pockat na povodne objednay tovar. Zakaznik si neprial cakat niekolko tyzdnov az cez mesiac, kym by sa tovar opat naskladnil. Priblizne o tyzden sme naskladnili podobny tovar, ktory do znacnej miery splnal technicke parametre povodne objednaneho tovaru, no jednalo sa o inu znacku, od uplne ineho vyrobcu, vo vyssej kvalitativnej triede a tomu zodpovela aj o cosi vyssia cena, ktora bola len o cca 30 € vyssia (nie o spominanych 150 €). S dobrym umyslom sme teda kontaktovali zakaznika, ze sme naskladnili spominany alternativny tovar a ci si ho nepraje zaslat namiesto povodne objednaneho. Zial, obdrzali sme odpoved vo forme tejto recenzie.
    Mrzi nas vzniknuta situacia, no zial, v realnom svete prichadza aj k takymto situaciam. V kazdom pripade radi uvitame kazdy navrh, ako by sa dala vzniknuta situacia vyriesit inak.

S pozdravom a prianim prijemnych sviatkov DTelektronik.sk

objednavane 2x, prvy raz sa ani neunuvali po vyse mesiaci mi oznamit, ze tovar nie je dostupny,objednavane v 11/2022, ze bude dostupne 24.12.2022, pred koncom roka som objednavku zrusil... teraz zvysili za konkretny tovar cenu, ale znova nie je dostupny... takze nic som nezakupil, iba objednal...nic mi neprislo...

Dobry den,

Bezodkladne po prijati Vasej objednavky sme Vas informovali, ze produkt je aktualne vypredany a predpokadany termin jeho opatovneho naskladnenie je priblizne po 23.12 (nie 24.12 ako uvadzate). Informovali ste nas, ze si prajete pockat. Dna 27.12 ste nas infomovali, ze si prajete objednavku zrusit, kedze tovar sa nam do toho datumu stale nepodarilo naskladnit. Tovar nam dodavatel naskladnil az v novom roku (no zial uz aj v novej cene - o kusocek vyssej). V dobrom umysle sme Vas kontaktovali, ze tovar je opat dostupny a keby ste mali este zaujem, mozete si nan vytvorit objednavku.

S pozdravom DTelektronik.sk

• Dodaný tovar nezodpovedal objednanému, neprofesionálny prístup pri reklamácií.

Dobry den,

dakujeme za Vasu recenziu, je pre nas dolezita, pomaha nam v dalsom skvalitnovani nasich sluzieb. Dovolte nam vyjadrit sa k nej a uviest popisovanu situaciu na pravu mieru. Telefonicky ste nas kontaktovali, ze ste obdrzali od nas iny tovar ako ste si povodne objednali. Pocas telefonatu ste spolu s pracovnikom na nasej zakaznickej podpore dosli k zaveru, ze ste si Vy objednali nespravny tovar ako ste povodne zamyslali. Zamyslali ste objednat aktivnu FM antenu, no ako ste sam uznal pocas telefonatu, nedopatrenim ste objednali pasivnu FM antenu. Nas pracovnik Vam bez vahania ponukol riesenie a to, ze Vam antenu samozrejme vymenime za tu, ktoru ste si povodne zamyslali objednat. V kazdom pripade radi uvitame kazdy navrh, ako by sa dala vzniknuta situacia vyriesit inak.