• Predavaju tovar, ktory nemaju skladom a nevedia ho zohnat a ponukaju nevhodnu nahradu...

Dobry den,

dakujeme za Vasu recenziu, je pre nas dolezita, pomaha nam v dalsom skvalitnovani nasich sluzieb. Dovolte nam vyjadrit sa k nej.
    V nasom internetovom obchode neponukame klasicky sortiment, ako je napr. biela a cierna technika a pod. (tohto tovaru su „doslova“ plne velkosklady), ale ponukame vo vacsej miere uzko specializovany sortiment. Tovar naskladnujeme z roznych zdrojov, tak aby sme zakaznikovi mohli ponuknut co najlepsie predajne ceny. Vo vynimocnych pripadoch a vzhladom na druh ponukaneho sortimentu sa moze stat, ze tovar, ktory mame na nasej stranke, nie je v case objednania skladom u nas ani u nasho dodavatela. Takyto tovar je u dodavatela v stave „dostupny“, avsak ma neurcitu dobu naskladnenia. O takejto situacii zakaznikov vzdy bezodkladne informujeme ihned po spracovani objednavky, snazime sa ponuknut alternativny tovar, ktory je aktualne skladom a komunikujeme s nimi o dalsom postupe.
    Mrzi nas vzniknuta situacia, no zial, v realnom svete prichadza aj k takymto situaciam. Nastastie sa jedna o skutocne velmi male percento oproti v poriadku vybavenym a odoslanym objednavkam.

S pozdravom DTelektronik.sk

tovar bol uvedeny, ze je na sklade, po 2dnoch som dostal mail, ze nemaju vobec.

S pozdravom DTelektronik.sk

• Zatiaľ neviem či je tovar na sklade alebo nie.
    • Po objednaní tovaru stále mi nie je jasné či tovar bude dodaný alebo nebude z jeho nedostatku u Vás alebo na sklade, stále neviem či moja objednávka bude vôbec kladne vybavená.

Nevýhoda aj z časového hľadiska.

Dobry den,

Tak ako sme Vas informovali emailom obratom v den priajatia objednavky, tovar je aktualne vypredany a cakame na jeho opatovne naskladnenie. Presny den naskladnenia nam dodavatel este neposkytol.
    Mrzi nas vzniknuta situacia, no zial, v realnom svete prichadza aj k takymto situaciam. Nastastie sa jedna o skutocne velmi male percento oproti v poriadku na cas vybavenym a odoslanym objednavkam.

S pozdravom DTelektronik.sk

• Len sby zaplnili svoju ponuku tak prezentujú tovar ktorý nielenže nemajú ale dokonca nie sú schopný ho v normálnom čase zabezpečiť.

Bieda

S pozdravom DTelektronik.sk

Výškový reproduktor Dome Ø 95 mm 75/150 W nedorazil. Zaslali mi horšiu a lacnejšiu náhradu. Bez predchádzajúcej dohody.

Dobry den,

Je skoda, ze ste nas o tejto vzniknutej situacii do dnesneho dna neinformovali (ci uz telefonicky alebo prostrednictvom emailu) a nedali ste nam ani sancu, vyriesit ju k Vasej spokojnosti.
    Po presetreni uvedenej situacie sme zistili, ze nam dodavatel dodal novy model reproduktorov s mierne pozmenenym dizajnom (v jednom malom detaile), avsak bez pochyby v tej istej kvalite (ak nie vyssej) a taktiez s tymi istymi parametrami, o com svedci aj fakt, ze ste si dodanene reproduktory ponechali a nepozadovali ste ich vratenie.
    Ak vo vynimocnych pripadoch dojde k tajkejto situaci, vzdy ju doriesime k absolutnej spokojnosti nasich zakaznikov. Ved aj to je nasa vyzitka (ako vyriesime taketo vzniknute situacie), cize je pre nas dolezite vyriesit taketo pripady vzdy k spokojnosti nasich zakaznikov a kladieme na to vzdy velky doraz.

S pozdravom DTelektronik.sk

sto objednaného - Výškový reproduktor Dome Ø 95 mm 75/150 W.
    Zaslali lacneší a menej výkonný výškový reproduktor.

S pozdravom DTelektronik.sk

Ste lekvári, tovar príde po 6 dňoch. Hlavná vec, že pošlete 5 SMS a 5 mailov obratom a na druhej strane ste tento dotazník zaslali na vyplnenie po ďalších 5 dňoch.

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa za prepravnu spolocnost co sa tyka o cosi dlhsej doby dorucovania zasielok. Je to sposobene aktualnou situaciou. Kamenne predajne su uzatvorene a vznikol nahly velky napor na prepravne spolocnosti.
    Este by sme trocha poopravili pocet dni na 4 dni (z toho dva pacovne a dva vikendove). Zasielka bola od nas odoslana vo svrtok a dorucovana bola v pondelok.
    Mrzi nas vzniknuta situacia, no zial, v realnom svete a hlavne za aktualneho stavu prichadza aj k takymto situaciam. Nastastie sa jedna o skutocne velmi male percento oproti nacas dorucenym objednavkam.

• Čakám dva týždne

Dobry den,

Este by sme trocha poopravili pocet dni na 6 dni (z toho styri pacovne a dva vikendove). Zasielka bola od nas odoslana vo utorok a dorucovana bola v nasledujuci pondelok.

S pozdravom DTelektronik.sk

Nabíjačka nemá také parametre, ako sú uvedené.
    2x2A to v žiadnom prípade nedá!

• Ponúkajú tovar ktorý nie je skladom a ani nevedia kedy by bol.

• zbytočne obrovská ,zbytočná komunikácia
    • Tovar ktory deklarovali ze majú na sklade mi odpisali že real nemajú

Dobry den,

Dovolime si to upresnit, nie, ze by sme objednany tovar vobec nemali, ale v tej chvili sme len nemali Vami pozadovane mnozstvo.

S pozdravom DTelektronik.sk

• Načo niečo ponúkajú keď to nevedia dodať.

Keď takto ponikajú aj ostatný, tak sa nemusíme čudovať ako to na Slovensku vyzerá. Pevne verím, že sú aj normálny a poctivý podnikatelia.

Dobry den,

Zial, kym sme obdrzali od Vas odpoved (o niekolko dni), vypredal sa medzicasom aj druhy produkt z objednavky. V tomto predvianocnom obdobi sa casto stava, ze produkty sa neocakavane rychlo vypredaju a dodavatelia ich uz nestihnu dodat do vianoc.

úplne na nič

Dobry den,

Vopred dakujeme za konkretnejsie vyjadrenie, co presne sa Vam na nasich sluzbach nepacilo. Urcite nam to pomoze, tak ako piseme, v dalsom skvalitnovani nasich sluzieb.

S pozdravom DTelektronik.sk

• Objednane tri druhy tovaru, z toho jeden nemali, druhy mi namiesto farebnej led solárnej lampy prišla biela ktorá nemení farbu, nieje RGB, ale vyzerá rovnako ako ta rgb a na treťom už sa nedalo pokaziť nič, ešteže to nebola veľká zákazka.
    • nedostal som ani faktúru, ani nechceli podpis o prevzatí objednávky, takže sa to nedá reklamovať. Veľmi šikovné Bohužiaľ stratové, lebo moje peniaze budem míňať niekde inde.

Nakupoval som prvý a asi aj posledný krát.

Dobry den,

Ako sme Vam napisali v informacnom emaile o spracovani objednavky (na ktory ste odpisali), jeden z produktov, ktory ste si objednali, sme mali skladom, no len mensi pocet, ako ste si povodne objednali. Na zaklade tejto informacie ste sa rozhodli, aby sme Vam objednavku odoslali uplne bez tohoto produktu.

Co sa tyka chybne dodanej LED solarnej lampy. Ano, po presetreni vzniknutej situacie sme prisli na to, ze dodavatel nam pod tym istym katalovym cislo produktu naskladnil iny produkt. Vzhladovo identicky, no ako popisujete, s inym svetelnym efektom. Bez ohladu na zistenu skutocnost, sa samozrejme jedna o pochybenie z nasej strany. Je nam luto, ze ste nas o vzniknutej situacii vobec neinformovali a dozvedame sa o nej, az z tejto nemilej recenzie. Ak by ste nas informovali, ci uz telefonicky alebo prostrednictvom emailu, samozrejme pre dany produkt posielame kuriera, aby ho u Vas vyzdvihol a vratime Vam peniaze.

Teraz co sa tyka faktury a podpisu. Ako mame uvedene v obchodnych podmienkach a v nespocetne vela informacnych emailoch, ktore zakaznikov informuju o priebehu spracovani ich objednavok a hlavne s prihliadnutim na zivotne prostredie, faktury zasielame len v elektronickej podobe na email, ktory je vyplneny v objednavke. Pre istotu to mame poistene este SMS spravou, v ktorej zakaznikov informujeme, ze doklad o kupe (fakturu) sme im prave zaslali do emailu. Taktiez je v tejto SMS sprave uvedene, ze ak zakaznik z neznamych pricin tento email neobdrzal, nech nas kontaktuje na nasom emaile (ktory je v tejto SMS sprave taktiez uvedeny). Ano, kurierska spolocnost (presnejsie kurier) uz nevyzaduje podpis ako potvrdenie o prevzati zasielky. Jedna sa samozrejme o hygienicke opatrenie spojene s prebiehajucou situaciou ohladne prijatych CORONA opatreni.

Mrzi nas vzniknuta situacia, no zial, v realnom svete prichadza aj k takymto situaciam. Nastastie sa jedna velmi male percento oproti v poriadku a bezproblemovo vybavenym objednavkam. Skutocne staci, aby sa nam zakaznici v takychto pripadoch ozvali, ako spominame vyssie, ci uz telefonicky alebo cez email a my sa budeme vzdy snazit urobit vsetko pre ich spokojnost. Na toto “pravidlo” kladieme u nas velky doraz.

S pozdravom DTelektronik.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• tovar udajne na sklade, no potvrdzovaci email prezradil ze na sklade nie je

Dobry den,

Ano, ked ste sa telefonicky informovali o dostupnosti tovaru, bol tovar skladom. Vzhladom na to, ze od tejto informacie/telefonatu a vytvorenia objednavky z Vasej strany prebehlo dlhsie casove obdobie, zial tovar sa stihol medzicasom vypredat. Do par dni sa nam podarilo tovar opat naskladnit a objednavku sme Vam odoslali.

• Veľmi dlhá dodacia lehota

Dobry den,

Kurierska spolocnost sa ospravedlnuje za mierne predlzenie standardnej dorucovacej doby, ktrora je sposobena vzniknutou nudzovou situaciou.

S pozdravom DTelektronik.sk

Doškrabaný a použitý tovar aj keď mal byť nový a nerozbalený.

Dobry den,

Skontrolovali sme priebeh balenia. Je jasne vidiet, ako pracovnik, ktory balil Vasu objednavku, vytahuje nove kusy z kartonovej krabice, ktora obsahuje dalsich cez 20 ks z daneho produktu. Ak sa na vyrobku nachadzali skrabance, ktore museli vzniknut uz vo vyrobe, radi Vam takyto vyrok vymenime za novy, ktory by sme pred odoslanim detailne prekontrolovali. Samozrejme na nase naklady. Doposial sme vsak neobdrzali ci uz email alebo telefonat, v ktorom by ste nas informovali o vzniknutej situacii.

S pozdravom DTelektronik.sk

• Vyrobek je absolutni katastrofa, extremne odflaknuty, temer nepouzitelny...

Dobry den,

Vasa recenzia nas tak trochu zaskocila. Produkt, ktory ste si objednali, predavame uz dlhe roky. Doposial sme nan ziadnu staznost alebo reklamaciu od zakaznikov neobdrzali. Z produktu sa predalo uz obrovske mnozstvo (niekolko stoviek kusov). Nejedna sa skor o nejaku vadu produktu? Samozrejme ak je produkt z akehokolvek dovodu pre Vas nevyhovujuci, nie je problem, ak nam tovar vratite. Ved prave na to sluzi zakonom dana moznost, vratenia tovaru zakupeneho v internetovom obchode do 14 dni.