• Super rýchle

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste bola spokojná. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu. Vďaka Drink Expert kuriér máte tovar objednaný do 12 h, v rámci Bratislavy, doručený ešte v ten deň a v rámci Slovenska do 48h. Pri možnosti osobného odberu, ak je objednaný počas pracovných dní, máte tovar pripravený na odber v ten deň. Ďakujeme za prejavený záujem a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

• Rychle dodanie tovaru

PRIJEMNE CENY A FLEXIBILITA

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a teší nás, že ste bola spokojná. V tíme Drink Expert sa snažíme byť čo najdostupnejší pre našich zákazníkov, či už cenou, kvalitou alebo dodaním tovaru, preto sme sa rozhodli poskytnúť možnosť osobného odberu v centre mesta a osobný odber v našom sklade, kde máme pre našich zákazníkov výhradené parkovacie miesta. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

OK

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že bolo všetko bez problémov a ste spokojná. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

S nákupom som spokojný...

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že bolo všetko bez problémov a ste spokojný. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

Objednávka a dovoz do dvoch dní..spokojnosť

• Zlá komunikácia
    • Neskoré doručenie

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a mrzí nás, Vaša nepríjemná skúsenosť. Vašu objednávku sme zabalili v deň objednania a v ten istý deň sme ju expedovali do našej podnikovej predajne na osobný odber. Zákazníkom po obdržaní zásielok na predajňu posielame SMS notifikácie, že ich objednávka je pripravená k odberu. Na komunikácií a včasnom obdržaní objednávok nám v Tíme Drinkexpert záleží, preto Vás kolegovia opätovne, tentokrát telefonicky, kontaktovali na uvedenom čísle v objednávke, žiaľ bez odozvy. Pri osobnom prevzatí Vašej objednávky, ste kolegom túto skutočnosť a nespokojnosť nepovedala, preto nás veľmi mrzí negatívna recenzia. Pevne veríme, že do budúcna sa už nedorozumenie nezopakuje a my Vás tak môžeme presvedčiť o správnom zákaznickom servise tak, ako je u nás zvykom. Ďakujeme a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Drink Expert

• tovar bleskovo k dispozícii
    • miesto odberu mám poruke, parkovanie
    • ceny

neviem

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a teší nás, že ste bol spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme byť čo najdostupnejší pre našich zákazníkov, či už cenou, kvalitou alebo dodaním tovaru, preto sme sa rozhodli poskytnúť možnosť osobného odberu v centre mesta a osobný odber v našom sklade, kde máme pre našich zákazníkov výhradené parkovacie miesta. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

• Obchod je spoľahlivý, pohodlný, vždy som spokojná

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi nás teší, že ste si vybrala práve nás a bola spokojná. Našou prioritou je, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu s dodaním do 48h. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa, že ste bola spokojná s našimi službami. Tešíme sa na ďalšiu objednávku.

Super!

• Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste bol spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu. Vďaka Drink Expert kuriér máte tovar objednaný do 12 h, v rámci Bratislavy, doručený ešte v ten deň a v rámci Slovenska do 48h. Pri možnosti osobného odberu, ak je objednaný počas pracovných dní, máte tovar pripravený na odber v ten deň. Ďakujeme za prejavený záujem a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Drink Expert

Velmi kladne hodnotim. Flasa dorazila v poriadku, cena ovela lepsia ako v kamennom obchode

Tím Drink Expert

• rýchlosť vybavenia objednávky a doručenia :)
    • vysoká kvalita balenia

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu, a to s doručením do 48h. Tovar, sa snažíme baliť dôkladne a zabezpečiť tak, aby sa počas prepravy nerozbil a k zákazníkom sa tak dostal včas. Ďakujeme, za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

Rychlost doručenia objednávky, bezpečné balenie každej fľaše zvlášť

Tím Drink Expert

Pre mna bola vyhoda dostupnosti obchodu v centre mesta, kam som sa pohodlne dostal elektrickou.

• Tovar mi neprisiel

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Preverovali sme stav Vašej objednávky u kuriérskej spoločnosti, kde sme videli, že ste neboli zastihnutá viackrát na adrese bez odpovede. Zásielka sa nám bude vraciať v najbližších dňoch na sklad. Ak si budete priať objednávku odoslať znovu, s radosťou Vám ju opätovne odošleme. Ďakujeme

Vyborne so vsetkym spokojnost

• nákup pohodlne z domu

• plna spokojnost!

Tím Drink Expert

Objednaný tovar bol dodaný až na šiesty deň!!!

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, ospravedlňujeme sa za oneskorené doručenie Vášho tovaru. Váš tovar bol zabalený následujúci pracovný deň od objednania tovaru v našom sklade a odoslaný do prepravy kuriérskej službe. Žiaľ z dôvodu prebiehajúcich sviatkov a nezávozných dní u kuriérskej služby sa doba doručenia predĺžila, tak ako sme informovali na našej webstránke. Kuriérska služba už funguje podľa bežných doručovacích podmienok a preto pevne veríme, že už bude doručenie rýchle ako predtým. Ďakujeme za Vašu recenziu a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.