• Siroky vyber

Na jednej fľaši bol poškodený kolok, fľaša bola zle zatvorená a nedokrútená, obsah vytekal.
    Reklamoval som to a firma sa vyhovára na prepravcu:
    Citujem:
    "Kolok sa musel zrejme poškodiť pri preprave, pri
    nesprávnom zaobchádzaní s balíkom, ktorý museli držať iným smerom ako
    bolo vyznačené."
    Lenže prepravca nemôže odkrútiť a poškodiť uzáver v zatvorenej krabici.
    Jednoznačne je chyba na strane baliaceho pracovníka.
    Keďže sú tieto výhovorky úplne nezmyselné a zvaľovanie chýb na prepravcu úplne detinské, je tu len jediná možnosť:
    Baliaci pracovník a vyhovárajúci sa sú jedna osoba.
    Vzhľadom na uvedenú komunikáciu a predvedený výkon: neschopnosť zabaliť 3 fľaše, tento obchod absolútne nedoporučujem.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Dovoľte nám ozrejmiť vzniknutú situáciu. Sme e-shop s niekoľkoročnou tradíciou a preto nemáme v úmysle, ešte pri takom veľkom množstve objednávok, poškodzovať vlastný tovar a robiť si tak zlé meno. Viete si pozrieť recenzie od iných zákazníkov a doposiaľ sme podobnú sťažnosť neobdržali. Naše zásielky poctivo balíme a kontrolujeme pred odoslaním. Používame niekoľko vrstiev fólie, hrube papierové kartóny a výplň do balíka, tak aby sa pri preprave tovar nepoškodil. Balík ma takisto nálepky, ktorou stranou má byť otočený. Pri nesprávnom zaobchádzaní sa však môže stať, že sa tovar poškodí. V takomto prípade vie zákazník zažiadať o reklamáciu. Vo Vašom prípade musel byť balík otočený inak ako bolo vyznačené, čo spôsobilo, že uzáver povolil, obsah vytiekol a kolok sa navlhčil/ poškodil. Pri takomto type uzáveru ako mala Vaša fľaša sa nám to občas stáva, preto robíme všetko potrebné, aby bola bezpečne zabalená pri dobrom zaobchádzaní. Ako sme aj v maily, ktorú časť ste citoval, spomínali, no nezverejnili ste ju, navrhli sme Vám kompenzáciu za nepríjemnosti pri doručení a taktiež sme zahájili reklamáciu voči nesprávnej preprave. Pre spokojnosť našich zakaznikov sa snažíme byť vždy ústretový. Pevne veríme, že nás chápete a pri ďalšej objednávke budete spokojný tak, ako stovky našich zákaznikov.

Tím Drinkexpert

Ponúkajú v e-shope tovar ktorý nemajú na sklade , tovar som 13.12 .2023 zaplatila a do dnešného dňa 23.12 som platbu naspäť neobdržala. Objednávku mi zrušili do 5 minút od jej schválenia , keď zistili že ponúkaný tovar nemajú, ihneď som požiadala o vrátenie platby, 3x som platbu telefonicky urgovala a dodnes som peniaze nedostala . Neodporúčam …. Katastrofa

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a mrzí nás, že s našim e-shopom nie ste spokojná. Dovoľte nám objasniť Vám situáciu, ktorá nastala, tak ako sme Vám to telefonicky, či e-mailom niekoľko krát zdôrazňovali. Tovar, ktorý ste si objednala sme nemali skladom a na základe technickej chyby, ktorá vznikla náporom objednávok pred sviatkami nám skladové zásoby neukazovali správne, problém sme ihneď dali do riešenia našim vývojárom. O tom, že Vaša objednávka nebola skladom sme Vás informovali ihneď po vytvorení, s tým, že nás to mrzí a pevne veríme, že Vám vieme vyhovieť s iným produktom, čo je skladom. Zvolila ste si možnosť vrátenia platby späť na účet. Na vrátenie platby máme 30 kalendárnych dní od obdržania finančných prostriedkov na náš účet. Platbu ste uskutočnila cez platobnú bránu TrustPay, čo znamená, že my sme peniaze obdržali od Vás až 18.12.2023. Isto chápete, že skôr tieto prostriedky nemohli byť vrátené ako sa nám doručili na účet. Zvyčajne každému zákaznikovi aj napriek tomu, že máme 30 dní na vrátenie, vraciame peniaze do 10 dní. Pevne veríme, že nájdete pochopenie, že so sviatkovým obdobím sa samozrejme táto doba predĺžila a peniaze preto neboli pripísané na účet ihneď. Naše účtovné oddelenie deň po sviatkoch už funguje a budú robiť úhrady, pričom teda 30 kalendárnych dní stále stíhajú, tak ako sme Vám povedali aj na našej infolinke.
    Pevne veríme, že nás chápete a pri ďalšej objednávke budete spokojná tak ako stovky našich zákaznikov.

Tím Drinkexpert

• Tovar nebol doručený do 48 hod, ako je na web stránke , nakoľko som objednala 123 kurier, prišlo 3 dni neskôr.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, ospravedlňujeme sa za oneskorené doručenie Vášho tovaru. Váš tovar bol zabalený v deň objednania tovaru v našom sklade a následne expedovaný kuriérskou službou následujúci pracovný deň. O meškaní doručenia zásielky sme informovali kuriérsku službu o zahájenie reklamácie voči oneskorenému doručeniu. Pevne veríme, že do budúcna sa situácia už nezopakuje. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby.

Tím Drink Expert

Tovar som objednal a zaplatil. Na druhy den mi prisla info ze objednavka je stornovana a to bez dalsich detailov. Na dalsi den som dostal info ze uz je expedovana. Cisty bordel a chaos. Nabuduce budem hladat niekde inde.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a mrzí nás, Vaša nepríjemná skúsenosť. Na základe technickému výpadku na našej strane, Vám doručilo automaticky vygenerovaný email, ohľadom storna Vašej objednávky, začo sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Po Vašom upozornení sme Vás ihneď kontaktovali, že to môžete brať za bezpredmetné a Vaša objednávka je už v preprave. Technický problém sme už opravili. Podľa statusu Vašej objednávky vidíme, že bola úspešne doručená a prevzatá. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby upozornením na chybu. Pevne veríme, že do budúcna sa už nedorozumenie nezopakuje a my Vás tak môžeme presvedčiť o správnom zákaznickom servise tak, ako je u nás zvykom. Ďakujeme a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Drink Expert

Obchod nereaguje na email s dotazem a zboží po 3 týdnech nedorazilo ačkoliv objednávka byla potvrzena.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu objednávku, žiaľ naše produkty nedoručujeme mimo SR. Informovali sme Vás o tom prostredníctvom emailu (prosím skontrolujte aj zložku SPAM). Mrzí nás, že sa k Vám e-mail nedostal, no pokúšali sme sa Vám aj dovolať. Takisto Vám prišla notifikácia, že Vaša objednávka bola zrušená. Radi Vám objednávku doručíme vrámci SR.
    Ďakujeme za pochopenie a budeme sa tešiť na Vašu novú objednávku.

• Zlá komunikácia
    • Neskoré doručenie

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a mrzí nás, Vaša nepríjemná skúsenosť. Vašu objednávku sme zabalili v deň objednania a v ten istý deň sme ju expedovali do našej podnikovej predajne na osobný odber. Zákazníkom po obdržaní zásielok na predajňu posielame SMS notifikácie, že ich objednávka je pripravená k odberu. Na komunikácií a včasnom obdržaní objednávok nám v Tíme Drinkexpert záleží, preto Vás kolegovia opätovne, tentokrát telefonicky, kontaktovali na uvedenom čísle v objednávke, žiaľ bez odozvy. Pri osobnom prevzatí Vašej objednávky, ste kolegom túto skutočnosť a nespokojnosť nepovedala, preto nás veľmi mrzí negatívna recenzia. Pevne veríme, že do budúcna sa už nedorozumenie nezopakuje a my Vás tak môžeme presvedčiť o správnom zákaznickom servise tak, ako je u nás zvykom. Ďakujeme a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Drink Expert

Objednaný tovar bol dodaný až na šiesty deň!!!

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, ospravedlňujeme sa za oneskorené doručenie Vášho tovaru. Váš tovar bol zabalený následujúci pracovný deň od objednania tovaru v našom sklade a odoslaný do prepravy kuriérskej službe. Žiaľ z dôvodu prebiehajúcich sviatkov a nezávozných dní u kuriérskej služby sa doba doručenia predĺžila, tak ako sme informovali na našej webstránke. Kuriérska služba už funguje podľa bežných doručovacích podmienok a preto pevne veríme, že už bude doručenie rýchle ako predtým. Ďakujeme za Vašu recenziu a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

• 11 dní a tovar stále nedorazil hoci bol označený, že je na sklade

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, ospravedlňujeme sa za oneskorené doručenie Vášho tovaru. Váš tovar bol zabalený v deň objednania tovaru v našom sklade a odoslaný do prepravy kuriérskej službe. Žiaľ z dôvodu prebiehajúcich sviatkov a nezávozných dní u kuriérskej služby sa doba doručenia predĺžila, tak ako sme informovali na našej webstránke. Kuriérska služba už funguje podľa bežných doručovacích podmienok a preto pevne veríme, že už bude doručenie rýchle ako predtým. Ďakujeme za Vašu recenziu a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Drink Expert

Tovar odosielaju hroznou kurierskou sluzbou 123kurier, ktor mi to nakoniec ani po 7 dnoch nedorucila ale iba presunula na vydajne miesto

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, ospravedlňujeme sa za oneskorené doručenie Vášho tovaru. Váš tovar bol zabalený v deň objednania tovaru v našom sklade a následne expedovaný kuriérskou službou následujúci pracovný deň. O meškaní doručenia zásielky sme informovali kuriérsku službu o zahájenie reklamácie voči oneskorenému doručeniu. Sľúbili nám, že zásielka bude doručovaná na adresu a nebude účtovaný poplatok za dopravu. Pevne veríme, že do budúcna sa situácia už nezopakuje. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby.

• Nevedia balík zásielky

Aj keď vám tovar príde rýchlo tak to je jedno lebo posielať fľaše na ležato som zatiaľ videl prvý krát tu. Samozrejme korkové zátky a fľaše kvapkaju....

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a mrzí nás, nepríjemná skúsenosť pri doručení. Ubezpečujeme Vás, že tovar sa snažíme baliť tak, aby sa pri preprave nepoškodil, no pri neodbornom zaobchádzaní sa občas stane, že zásielku inak otočia ako je na štítku označené. Samozrejme viete vždy využiť reklamáciu tovaru a služieb prostredníctvom reklamačného formuláru. Ako ospravedlnenie sme na Váš email zaslali zľavový kupón ako ospravedlnenie za nepríjemnosti pri obdržaní tovaru. Ďakujeme, že nám pomáhate vylepšovať naše služby.

Tím Drink Expert

Tovar nedorazil. Do e-shopu sa nedá dovolať.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, ospravedlňujeme sa za oneskorené doručenie Vášho tovaru. Váš tovar bol zabalený v deň objednania tovaru v našom sklade a následne expedovaný kuriérskou službou následujúci pracovný deň. Po zistení stavu Vašej objednávky u kuriérskej spoločnosti, ste neboli zastihnutý na adrese, preto sa oneskorilo doručenie tovaru. Podľa našich informácií je objednávka už doručená na Vašej adrese. Naša infolinka funguje Pon-Pia od 7:00 do 16:00. V prípade obsadenosti linky, treba volať znovu, kolegovia sa však snažia všetky zmeškané čísla obvolať ihneď po dostupnosti. Veríme, že do budúcna už všetko prebehne bez problémov ako je u nás zvykom. Ďakujeme za prejavený záujem a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Drink Expert

• Obchod nedorucuje ziadne podmienky odstupenia od zmluvy.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Životné prostredie nám nie je ľahostajné a preto sme sa rozhodli našim zákazníkom doručovať objednávky šetrnejším spôsobom. Faktúry k objednávkam posielame elektronickou formou automaticky na e-mailovú adresu zákazníka po obdržaní tovaru. Všeobecné obchodné podmienky ako aj vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy, viete nájsť na našej web stránke v sekcii “Zákaznický servis”. Pri každodennom množstve objednávok, máme za to, že ak sa zákazník rozhodne odstúpiť od zmluvy, tento formulár si vytlačí a neposielame tak množstvo papierov zákazníkom, ktorý taký doklad nepotrebujú. Samozrejme stále máte možnosť kontaktovať našu zákaznícku linku, či už telefonicky alebo e-mailom, kde Vám radi pomôžu s postupom pri reklamácii tovaru. Ďakujeme za prejavený záujem a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku.

• Fajn vyber
    • Fajn ceny
    • Pohar v darcekovom baleni prisiel rozbity

Pohar v darcekovom baleni prisiel rozbity, co je pri obchode tohto typu absolutne neakceptovatelne. Mozno by stalo za uvahu zmenit dopravcu, so spolocnostou 123kurier nemam dobre skusenosti (Balik som prevzal, pretoze krabica nebola poskodena).

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a mrzí nás, nepríjemná skúsenosť pri doručení. Ubezpečujeme Vás, že tovar sa snažíme baliť tak, aby sa pri preprave nepoškodil, no pri neodbornom zaobchádzaní sa občas stane, že sa tovar počas prepravy rozbije. V takomto prípade nás o tom kuriérska služba, alebo zákazník, ktorý taký tovar obdržal, kontaktuje a prostredníctvom reklamácie mu doručíme správny a nepoškodený tovar. Veľmi sa ospravedlňujeme, že ste obdržal poškodený tovar a ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby. Kontaktovali sme Vás ohľadom možnosti reklamácie a výmeny poškodeného tovaru. Takisto sme Vám na Váš email poslali zľavový kupón ako ospravedlnenie za nepríjemnosti pri doručení Vašej objednávky. Pevne veríme, že si ešte objednáte, aby sme našu chybu mohli napraviť. Prajeme pekný deň.

Tím Drink Expert

27.04. som si objednal tovar. Včera, 05.05. som volal do firmy, čo je s dodávkou. Namiesto ospravedlnenia a expresnej dodávky, len výhovorky. Nakoniec sa ma pracovníčka spýtala, či tovar chcem. Povedal som, že áno a následne mi prišiel oznam, že som si tovar objednal včera. Dúfam, že pracovníčka dostane odmenu za úspešné skracovanie dodacej doby.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a mrzí nás, nepríjemná skúsenosť pri doručení. Vaša objednávka sa pri preprave rozbila, za čo sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Ubezpečujeme Vás, že tovar sa snažíme baliť tak, aby sa pri preprave nepoškodil, no pri neodbornom zaobchádzaní sa občas stane, že sa tovar počas prepravy rozbije. Na základe tejto skutočnosti sme sa s Vami telefonicky spojili a potvrdili si s Vami, že máte ešte o tovar záujem. Vytvorili sme teda duplikát tejto objednávky, dátum objednávky bol totožný s dňom objednania. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie a na Váš email Vám bol zaslaný zľavový kupón ako ospravedlnenie. Dúfame, že pri budúcej objednávke nám date šancu napraviť naše služby.

Tím Drink Expert

Objednávka neprišla uz viac ako týžden… dosť zle

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Ospravedlňujeme sa za oneskorené dodanie Vašej objednávky skrz omeškania u kuriérskej služby. Problém sme s kurierskou službou už vyriešili a podľa našich informácii máte objednávku už úspešne doručenú. Rýchlosť a komunikácia so zákazníkom je pre nás prvoradá, preto dúfame, že do budúcna bude Vaša objednávka doručená načas, tak ako je v našom e-shope DrinkExpert zvykom. Ďakujeme, za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

V stredu som objednala tovar, v stredu aj prišielbpotvrdzujúci mail, že tovar odoslali. V piatok som sa informovala, kde je mój tovar a po dlhom zisťovaní aj v kurierskej službe mi bolo obchodom povedané, že skladnik tovar rozbil, takže mi nebude doručený. Nech to bolo akokolvek, mali ma informovať a to nespravili, až keď som si ja začala zisťovať, v akom.stave je objednávka. Žial spôsobili mi dosť velké komplikácie, keďže to bor dar na 60.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie s Vašou objednávkou. Problém s neodborným zaobchádzaním so zásielkami sme už vyriešili a ďakujeme Vám, že ste nám pomohli zlepšiť naše služby. Ako ospravedlnenie sme Vám na Váš email poslali zľavový kupón. Rýchlosť a komunikácia so zákazníkom je pre nás prvoradá, preto dúfame, že do budúcna bude Vaša objednávka doručená načas, tak ako je v našom e-shope DrinkExpert zvykom. Ďakujeme, za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

• Do dnešného dňa (21.02.) som objednávku z 28.01. nedostal. Najprv napísali, že prepravca rozbil fľašu a že pošlú novú. Viac sa neozvali, ani na môj mail ohľadom dopytu na termín dodávky. Ešteže som objednal dobierkou.

NEODPORÚČAM

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a je nám veľmi ľúto, že sa Vám zásielka pri preprave rozbila. Tovar, sa snažíme baliť dôkladne a zabezpečiť tak, aby sa počas prepravy nerozbil, no pri zlom zaobchádzaní sa môže stať, že sa balík pri preprave poškodí. Ospravedlňujeme sa, že Váš tovar Vám nebol opätovne zaslaný. Na Váš e-mail Vám ako ospravedlnenie posielame zľavový kupón. Ďakujeme, že nám pomáhate sa zlepšovať a dúfame, že si objednáte opäť, aby sme chybu napravili.

Tím Drink Expert

S eshopom mám negatívnu skúsenosť. Objednávka by nebola doručená včas(mal to by darček), na vine bol eshop, žiadna kompenzácia ich strany nebola. Jediné čo môžem vyzdvihnúť je veľmi milá slečna s ktorou som danú situáciu riešila.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a mrzí nás, že ste nebola spokojná. Rýchlosť a komunikácia so zákazníkom je pre nás prvoradá, preto sa veľmi ospravedlňujeme. Chyba vznikla na našej strane, ihneď ako sme zistili technický problém s Vašou objednávkou sme Vás kontaktovali a ponúkli Vám doručenie v ten deň našim Drinkexpert kuriérom s tým, že dopravu máte od nás zdarma, nakoľko ste Vašu objednávku potrebovali doručiť v ten deň. Po telefonickej komunikácií ste sa však rozhodla, nechať si doručiť objednávku kuriérskou službou, aj keď ste bola upozornená, že doručenie bude následujúci deň. Veľmi nás situácia mrzí a pevne veríme, že nám date druhú šancu, aby sme chybu napravili. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Dobry den,

vcera mi prisla zlavova ponuka sice iba 3 Eur pri nakupe nad 50 Eur, ale ked som si v kosiku uplatnoval kod z kuponu, tak ho neakceptovalo. Naco prosim vas robite take akcie, ked nepravdivo uvadzate zakaznikov do omylu. Viete co si o tom mam mysliet ?

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a je nám veľmi ľúto, že technológia zlyhala. Na e-mail Vám posielam nový kupón. Ďakujeme, že nám pomáhate sa zlepšovať a dúfame, že si objednáte opäť, aby sme chybu napravili.