• Najspoľahlivejšie a veľmi rýchle dodanie tovaru, kvalitne zabalené , príjemné jednanie.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste spokojná. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu, a to s doručením do 48h. Rýchlosť a komunikácia so zákazníkom je pre nás prvoradá. Ďakujeme, za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

• nákup a vyzdvihnutie prebehlo rýchlo a bez problemov
    • super cena
    • nevýhodu vidim jedine v parkovaní. Na stranke predajne píšu že majú parkovanie pre zákazníkov(myslím že 2) a už tri krát som tam bol ale ani raz nebolo volne parkovanie a v predajni ziadny zákazník nebol.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Našou prioritou je, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu s dodaním do 48h. Mrzí nás vzniknutá situácia s voľným parkovacím miestom. Pre našich zákaznikov máme vyhradené dve parkovacie miesta pred predajňou. Naša predajňa disponuje dvoma poschodiami, v podzemí máme lounge, kde prebiehajú ochutnávky, alebo stretnutia pre našich obchodných partnerov. Častokrát teda aj oni využívajú tieto parkovacie miesta. Budeme zvažovať Váš podnet o rozšírenie parkovacích miest. Pevne veríme, že sa nám to podarí zrealizovať, keďže sa nachádzame v Starom meste. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby.

• Rýchle dodanie spokojnosť

• Čokoládová vodka na sklade

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste si našli svojich favoritov medzi našimi produkami a ste spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu, a to s doručením do 48h. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

• Rýchle dodanie. Pred vianocami a to hneď na druhý deň doma
    • Perfektne zabalené. Dajú si záležať

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu, a to s doručením do 48h. Rýchlosť a komunikácia so zákazníkom je pre nás prvoradá. Tovar, sa snažíme baliť dôkladne a zabezpečiť tak, aby sa počas prepravy nerozbil a k zákazníkom sa tak dostal včas. Ďakujeme, za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• rýchlosť dodania

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi nás teší, že ste si vybral práve nás a bol spokojný. Našou prioritou je, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu s dodaním do 48h. Ďakujeme, za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• Rýchlosť
    • Výber produktov

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi nás teší, že ste si vybrala práve nás a bola spokojná. Našou prioritou je, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu s dodaním do 48h. Na našom e-shope máme cez 600 produktov a našu ponuku plánujeme rozširovať o množstvo nových produktov. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa, že ste bola spokojná s našimi službami. Tešíme sa na ďalšiu objednávku.

• rýchlosť doručenia

nie je

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu, a to s doručením do 48h. Tovar, sa snažíme baliť dôkladne a zabezpečiť tak, aby sa počas prepravy nerozbil a k zákazníkom sa tak dostal včas. Ďakujeme, za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• Rychle dodanie tovaru
    • Ziadnu

Vrelo odporucam zakaznikom

• Rychlost
    • Prijemny pristup ku zakaznikom

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu, a to s doručením do 48h. Rýchlosť a komunikácia so zákazníkom je pre nás prvoradá. Ďakujeme, za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.