• Jednoduché a rýchle vybavenie objednávky ako aj jej doručenie priamo domov kuriérom

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste bol spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu. Vďaka Drink Expert kuriér máte tovar objednaný do 12 h, v rámci Bratislavy, doručený ešte v ten deň a v rámci Slovenska do 48h. Ďakujeme za prejavený záujem a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

• Super

Rýchlo, v poriadku, k spokojnosti..

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi nás teší, že ste si vybrala práve nás a bola spokojná. Našou prioritou je, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu s dodaním do 48h. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa, že ste bola spokojná s našimi službami. Tešíme sa na ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

Obchod nereaguje na email s dotazem a zboží po 3 týdnech nedorazilo ačkoliv objednávka byla potvrzena.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu objednávku, žiaľ naše produkty nedoručujeme mimo SR. Informovali sme Vás o tom prostredníctvom emailu (prosím skontrolujte aj zložku SPAM). Mrzí nás, že sa k Vám e-mail nedostal, no pokúšali sme sa Vám aj dovolať. Takisto Vám prišla notifikácia, že Vaša objednávka bola zrušená. Radi Vám objednávku doručíme vrámci SR.
    Ďakujeme za pochopenie a budeme sa tešiť na Vašu novú objednávku.

Tím Drink Expert

Prehľadný eshop, rýchle a kvalitné dodanie.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu, a to s doručením do 48h. Stránku pravidelne aktualizujeme a vďaka filtrom produktov, je nakupovanie prehľadnejšie. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Super!

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že bolo všetko bez problémov a ste spokojná. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• Jednoducho a rýchlo

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi nás teší, že ste si vybral práve nás a bol spokojný. Našou prioritou je, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu s dodaním do 48h. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa, že ste bol spokojný s našimi službami. Tešíme sa na ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

velmi rychle maju skladom aj to co inde nie

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi nás teší, že ste si vybrala práve nás a bola spokojná. Našou prioritou je, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu s dodaním do 48h. Vďaka zásobovaniu v našom sklade, máme k dispozícií množstvo produktov ihneď k odberu. Ďakujeme, za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• ceny
    • tovar skladom

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi nás teší, že ste si vybral práve nás a bol spokojný. Našou prioritou je, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu s dodaním do 48h. Vďaka zásobovaniu v našom sklade, máme k dispozícií množstvo produktov ihneď k odberu. Ďakujeme, za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

Skoro vsetko v poriadku az na slziacu flasu west cork whiskey - bola odtrhnuta / odlomena vrchnakova cast od korkovej casti, pricom kolok bol v poriadku a balik po otvoreni od toho prijemne zapachal. Neviem ci bol na vine vyrobca, predajca, alebo dopravca, ale myslim si ze spravnou kontrolou, balenim, manipulaciou a dopravou by to nemuselo nastat.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a mrzí nás, nepríjemná skúsenosť pri doručení. Ubezpečujeme Vás, že tovar sa snažíme baliť tak, aby sa pri preprave nepoškodil, no pri neodbornom zaobchádzaní sa občas stane, že zásielku inak otočia ako je na štítku označené. Samozrejme viete vždy využiť reklamáciu tovaru a služieb prostredníctvom reklamačného formuláru. Ako ospravedlnenie sme na Váš email zaslali zľavový kupón ako ospravedlnenie za nepríjemnosti pri obdržaní tovaru. Ďakujeme, že nám pomáhate vylepšovať naše služby.

rýchla dodávka, bezpečné balenie

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu, a to s doručením do 48h. Tovar, sa snažíme baliť dôkladne a zabezpečiť tak, aby sa počas prepravy nerozbil a k zákazníkom sa tak dostal včas. Ďakujeme, za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

bez problemov, objednane, dodane, vsetko ok

siroky vyber , priaznive ceny
    100% spokojnost

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi nás teší, že ste si vybrala práve nás a bola spokojná. Našou prioritou je, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu s dodaním do 48h. Na našom e-shope máme cez 600 produktov a našu ponuku plánujeme rozširovať o množstvo nových produktov. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa, že ste bola spokojná s našimi službami. Tešíme sa na ďalšiu objednávku.

• sortiment a ceny
    • osobny odber zadarmo a jeho poloha

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a teší nás, že ste bol spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme byť čo najdostupnejší pre našich zákazníkov, či už cenou, kvalitou alebo dodaním tovaru, preto sme sa rozhodli poskytnúť možnosť osobného odberu v centre mesta a osobný odber v našom sklade, kde máme pre našich zákazníkov výhradené parkovacie miesta. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky a možnosť vyzdvihnutia tovaru. Vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a teší nás, že ste bola spokojná. V tíme Drink Expert sa snažíme byť čo najdostupnejší pre našich zákazníkov, či už cenou, kvalitou alebo dodaním tovaru, preto sme sa rozhodli poskytnúť možnosť osobného odberu v centre mesta a osobný odber v našom sklade, kde máme pre našich zákazníkov výhradené parkovacie miesta. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• všetko prebehlo hladko
    • nic

Dakujem za tovar...Na zdravie...

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že bolo všetko bez problémov a ste spokojný. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím Drink Expert

• Rýchle doručenie, cena.

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste bola spokojná. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu. Vďaka Drink Expert kuriér máte tovar objednaný do 12 h, v rámci Bratislavy, doručený ešte v ten deň a v rámci Slovenska do 48h. Pri možnosti osobného odberu, ak je objednaný počas pracovných dní, máte tovar pripravený na odber v ten deň. Ďakujeme za prejavený záujem a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

• Rýchlosť
    • Spoľahlivosť

Reakcia obchodu DrinkExpert.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a tešíme sa, že ste bol spokojný. V tíme Drink Expert sa snažíme, aby každý zákazník nakúpil kvalitný alkohol za výbornú cenu. Vďaka Drink Expert kuriér máte tovar objednaný do 12 h, v rámci Bratislavy, doručený ešte v ten deň a v rámci Slovenska do 48h. Pri možnosti osobného odberu, ak je objednaný počas pracovných dní, máte tovar pripravený na odber v ten deň. Ďakujeme za prejavený záujem a budeme sa tešiť na Vaše ďalšie objednávky.

• Super rýchle

• Rychle dodanie tovaru