• Skvelá cena, rýchlosť dodania a milý ochotný predajca v predajni

Dobrý deň ,
    ďakujeme za pozitívne ohodnotenie Vášho nákupu u nás.Bude nás tešiť Vaša ďalšia návšteva.

• Výborná komunikácia s obchodom
    • Rýchle vybavenie objednávky

Zákaznícky servis Dobré mobily

• možnosť vyzdvihnúť na pobočke
    • platba kartou pri prevzatí
    • prijateľné ceny

Kúpený mobil bol dodaný v nezapečatenej krabičke (ochranná nálepka bola prerezaná), čo je trochu neštandardné pri kúpe nového mobilu. Tak hádam bol naozaj nový....Inak všetko OK, pozitíva popísané vo výhodách. Nakúpim aj nabudúce.

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Rýchle Zistenie na ktorej prevádzke majú tovar.
    • Neochotný personál na pobočke v Pd Tesco

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

ďakujeme za váš postreh. Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať a budeme sa snažiť, aby sa táto situácia už neopakovala.

• Rýchle vybavenie
    • Nie je

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Veľmi ochotná a príjemná slečna či pani keby boli takýto predavači všade to by bola radosť nakupovať . Zaslúžila by si minimálne 1000€ plat

Zákaznícky servis Dobré mobily

Rýchla a dobrá komunikácia s obchodom

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Tento obchod mozem len a len odporucit, velmi mily , ochotny pristup. Bola to moja uz druha kupa v tomto obchode a som velmi spokojna s priebehom od objednania (velmi prijemna - na linke sluzba zakaznikom) az po zaverecne prebratie tovaru. Tovar som si osobne vyzdvihla na pobocke v predajni HM Tesco Presov, tu by som chcela velmi ocenit pristup p. predavaca Adriana (ktory tam bol len docasne z KE). Uz davno som sa nestretla s takymto predavacom - TOP zamestnanec (ochota, profesionalny pristup, vidno ze ho praca bavi, pozitivne naladeny). Dakujem za sluzby, ktore mi boli poskytnute vo Vasom obchode.

spokojnost so sluzbami a tovarom

• Spokojnost

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Tovar úplne nový zavalený vo fólií
    • Celkom rýchle dodanie
    • Veľmi ústretoví zamestnanci

• Nakupoval som po prvý krát. Tovar doručený bez nedostatkov. Plná spokojnosť

Aj keď som nakupoval po prvý krát, naozaj odporúčam využiť služby tohto e_Shopu. Tovar doručený ako som si objednal

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Na základe môjho nákupu si ďaľší dvaja ľudia kúpili ten istý mobil

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Poradenské služby na vysokej úrovni, ochota a profesionalita zamestnancov je na veľmi dobrej úrovni bol som mimoriadne spokojný

Zákaznícky servis Dobré mobily

• ochota pracovníkov v predajniach pomôcť
    • zodpovednosť

• OK dobra cena

Super dodanie...

Zákaznícky servis Dobré mobily

Milo prekvapený rýchlosťou dodávky.Jeden deň poobede objednané,druhý deň doobeda na predajni (v objednávke uvedené že sa na predajni nenachádza )

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Tovar bol pripravený na druhý deň od objednania

• Rychle dodanie