• Veľmi ochotná a príjemná slečna či pani keby boli takýto predavači všade to by bola radosť nakupovať . Zaslúžila by si minimálne 1000€ plat

Dobrý deň ,
    ďakujeme za pozitívne ohodnotenie Vášho nákupu u nás.Bude nás tešiť Vaša ďalšia návšteva.
    Zákaznícky servis Dobré mobily

Rýchla a dobrá komunikácia s obchodom

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Tento obchod mozem len a len odporucit, velmi mily , ochotny pristup. Bola to moja uz druha kupa v tomto obchode a som velmi spokojna s priebehom od objednania (velmi prijemna - na linke sluzba zakaznikom) az po zaverecne prebratie tovaru. Tovar som si osobne vyzdvihla na pobocke v predajni HM Tesco Presov, tu by som chcela velmi ocenit pristup p. predavaca Adriana (ktory tam bol len docasne z KE). Uz davno som sa nestretla s takymto predavacom - TOP zamestnanec (ochota, profesionalny pristup, vidno ze ho praca bavi, pozitivne naladeny). Dakujem za sluzby, ktore mi boli poskytnute vo Vasom obchode.

spokojnost so sluzbami a tovarom

• Spokojnost

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Tovar úplne nový zavalený vo fólií
    • Celkom rýchle dodanie
    • Veľmi ústretoví zamestnanci

• Nakupoval som po prvý krát. Tovar doručený bez nedostatkov. Plná spokojnosť

Aj keď som nakupoval po prvý krát, naozaj odporúčam využiť služby tohto e_Shopu. Tovar doručený ako som si objednal

Zákaznícky servis Dobré mobily

Tovar deklarovali dodať do 3dní, ale až po mojej 5dennej urgencii oznámili že ho nemajú a ponúkli mi alternatívny. Na otázku kedy bude tovar ktorý som si objednal reagovali za 2dni s tým že bude až za 5dní a s ospravedlnením sľúbili pozornosť - ochranné sklo.
    Tovar prišiel, ale bez ochranného skla.

• Ochranné sklo sa odlepilo po okrajoch cca 4-5 mm s každej strany

• Na základe môjho nákupu si ďaľší dvaja ľudia kúpili ten istý mobil

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Poradenské služby na vysokej úrovni, ochota a profesionalita zamestnancov je na veľmi dobrej úrovni bol som mimoriadne spokojný

Zákaznícky servis Dobré mobily

• ochota pracovníkov v predajniach pomôcť
    • zodpovednosť

• OK dobra cena

Super dodanie...

Zákaznícky servis Dobré mobily

Milo prekvapený rýchlosťou dodávky.Jeden deň poobede objednané,druhý deň doobeda na predajni (v objednávke uvedené že sa na predajni nenachádza )

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Tovar bol pripravený na druhý deň od objednania

• Rychle dodanie

• Parada som velmi spokojny

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

ďakujeme za pozitívne slová na náš obchod a veríme, že nás opäť navštívite.Zákaznícky servis Natália Korgová

• Rychle vybavenie a dorucenie

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

Hodinu po objednaní bol tovar pripravený na vyzdvihnutie.