tovar mal byt doruceny do 2-3 prac. dni. Je uz 5. prac. den a tovar nie je ani na ceste. Infolinka je nedostupna.

• Žiadna komunikácia

Tovar som dala reklamovat, gril mi bol doruceny poskodeny

Reakcia obchodu www.Digital24.sk

je nám líto že vinou přepravce Vám došlo zboží poškozené. Bohužel jste nás o této skutečnosti neinformovala. Z naší strany jsme Vám nabídli vrácení peněz anebo výměnu za nový výrobek s tím, že sami na naše náklady zajistíme svoz poškozeného produktu, resp. výměnu za nový kus. Stále čekáme na Vaše rozhodnutí jak si budete přát reklamaci vyřešit.
    Digital24 zákaznický servis

• Poskodene balenie, otvorene a nasledne zalepene paskou. Na tovare boli odtlacky prstov, ako keby niekto tovar rozbaloval, vyberal, jednoducho to nebolo original balenie !!!
    • Tovar bol objednany ako dar, no v takom poskodenom obele sa darovat nedal.
    • Pani s ktorou som to riesil povedala ze oni tovar fyzicky nevidia, ze tovar posiela nejaky iny sklad-firma. Cize oni boli v tomto pripade len sprostredkovatel, co nikde uvedene nebolo.
    • Tovar bol zabaleny v dalsej krabici aby bola chranena original krabica vyrobku,no aj ta bola poskodena kurierskou spolocnostou GLS. Kurier GLS povedal ze tovar bol zle zabaleny, ze on s tym nic nema (vyhovorky a bla bla bla). Poviete si, ved som tovar nemusel prevziat ked bol poskodeny, no ked nieco objednavate ako dar v hodnote 600€ tak nemate hned nahradu, kedze skoro nikto nema tento tovar v takej konfiguracii hned skladom.

Po reklamovani poskodeneho obalu mi volala pani z eshopu. Za poskodene balenie sa ospravedlnila a podotkla ze oni tovar neposielali ze tovar isiel z ineho skladu a tovar oni nevideli, co je fakt super.
    Ponukla mi ze mozem tovar vratit, alebo zlavu 30€ za poskodene balenie.
    Kedze vratenie tovatu (daru) neprichadzalo do uvahy tak som suhlasil s 30€ zlavou.

Je mile ze takto reagovali a ponukli mi zlavu za poskodeny obal (na vratenie tovaru som mal narok zo zakona, cize to bolo bezpredmentne).
    Keby som ten tovar kupoval pre seba tak OK, no kedze som to kupoval ako dar tak ma to poriadne nastvalo.
    No toto rychle jednanie a vybavenie mojej staznosti, moj nazor na tento obchod neznenilo.

Nikdy si tam uz nic neobjednam, kedze nechcem riesit poskodeny obal, alebo mozno aj tovar, vzhladom na to ze neviem aky tovar ma eshop na svojom sklade a aky tovar preposielaju a teda nemaju nad nim absolutne ziadnu kontrolu.
    A pri 600 eurovom tovare by som cakal ze skatula bude original zabalena a nie otvarana a na tovare odtlacky prstov.

Reakcia obchodu www.Digital24.sk

Rádi bychom reagovali na Vaši kritiku.

Za skutečnost že jste obdržel rozbalené zboží jsme se Vám omluvili a zaslali dohodnutou kompenzaci. Jedná se o zcela ojedinělý případ, naše zboží prochází při odesílání kontrolou a poškozené balení je vyřazeno z prodeje, resp. se prodává jako rozbalené zboží, což je řádně označeno a má odpovídající slevu. Nejsme firma která by přeposílala cizí zboží, veškeré zboží máme zakoupené a uskladněné u společnosti Mailstep, která za nás vyřizuje odesílání objednávek. Komunikoval jste s oddělením reklamací které sídlí na jiné adrese a nemá do skladu fyzicky přistup. Pokud byl obal poškozen během přepravy, pak doporučujeme zboží nepřebírat a informovat nás abychom zařídili odeslání nové zásilky.

Digiexpert zákaznický servis

• Priserne sposoby pri vybavovani reklamacie

Kupoval som GoPro 8 kameru, ktora sa len po par tyzdnoch velmi mierneho pouzivania pokazila tak, ze sa uz nedala ani zapnut. Kameru som teda reklamoval. Predajca namiesto toho, aby reklamaciu ihned vybavil vymenou kamery za novu alebo vratenim penazi (kameru stacilo skusit zapnut a videli by, ze naozaj nefunguje), tak sa radsej tvarili, ze ju posielaju do servisu. Nasledne sa vyse mesiaca nikto neozval. Potom som napisal predajcovi (nakolko uz ubehla zakonna lehota na vybavenie reklamacie), ze ziadam novu kameru alebo vratenie penazi, na co reagovali, ze mi vratia peniaze (takze viac ako mesiac bez kamery bol uplne zbytocny, kedze dosli k tomu istemu). Avsak ani dnes - presne dva tyzdne po tomto ich vyjadreni - mi stale nevratili ani cent. Takze kameru, ktoru som kupoval v lete na pouzivanie vonku, sa po par tyzdnoch pokazila a nasledne dalsi mesiac a pol uz cakam na vymenu kamery alebo vratenie penazi. Medzitym uz leto davno skoncilo. Po tychto skusenostiach rozhodne nikomu neodporucam v tomto obchode nakupovat.

Prišili mi používané hodinky za plnú cenu ! Absolútne neodporúčam tento obchod.

• Absolútny katastrofálny prístup, objednavku som hned ako mi bola doručená vratila a nik sa neozval a ani mi nevrátili peniaze!!!!!
    • nenakupujete cez tento obchod nemaju ziadny zakaznicky servis

Objednala som robot ktory som hned po doručení obratom vratila narad 20.1 dnes je 25.1 do dnes sa mi neozval nemam ani robot ani peniaze!!!!
    Nenakupujte v tomto obchode su to zlodeji

Ponukaju aj dodanie tovaru firemnym zakaznikom zo SR. Ked si vyberiete miesto vyzdvihnutia zasielkovnu, tovar vam nedodaju, lebo fakturacna adresa sa nezhoduje s dodacou

• Nevhodné jednanie a nevysvetlenie problému prečo doteraz obj. tovar som nedostal.

• Emailová adresa [email protected] k odstúpeniu od kúpnej zmluvy neprijíma žiadne emaily.

Obchod má interné pravidlo, že tovar v prípade firemných zákazníkov doručí len na adresu vo výpise z ORSR. Pokiaľ máte ako my viacero kancelárií, tak máte smolu, alebo bude niekto naháňať kuriéra...Objednávka stornovaná a objednaná inde.

• Prišiel úplne iný tovar a presviedčali má,že ten som si objednala

• Dodany iny nez zakupeny tovar
    • Chybne udaje na fakture
    • Chybne udaje o objednavke v sprave uctu/objednavok
    • Nevysvetlenie a neospravedlnenie sa za dodanie nespravneho tovaru

Po zakupeni webkamery pri ktorej som schvalne kontroloval kod oznacenia tovaru aj u vyrobcu aby nedoslo k zamene medzi dvoma vyrobkami (Logitech c930e a c930c) som aj tak nakoniec obdrzal zly model (namiesto c903e som dostal c930c)

Na fakture bola nesprava suma objednavky (zaokruhlena nahor), v sprave objednavok bola tiez nespravna suma (zaokruhlena nadol)

Po ziadosti o vysvetlenie a popisanie preco mi bol zaslany iny nez objednany tovar mi bolo odpisane ze mi technicke oddelenie posle vysvetlenie. Neposlalo. Na dalsi dotaz (po tyzdni bez odpovede) som dostal ponuku na vratenie tovaru.

krabica bola otvorena a poskodena pristroj javil znamky pouzivania

• Veľmi dobré ceny
    • a servis
    • jednoznačte vymeniť reklamačné oddelenie pretože zavádzať klienta že nemá nárok na odstúpenie od zmluvy je neakceptovateľné zo strany zákaznika. a na tomto základe nebudem odporúčať nikomu nákup cez túto firmu

Reakcia obchodu www.Digital24.sk

Vážená paní Heleno, zapomněla jste uvést, že jste si zboží u nás zakoupila na firmu, kde ze zákona nárok na odstoupení od smlouvy nevzniká. Tak je to také v souladu se SAEC (Slovenská asociácia pre elektronický obchod) uvedené v našich obchodních podmínkách: 10.17. Ustanovenia čl. 10 týchto obchodných a reklamačných podmienok výslovne neplatia pre subjekty nespĺňajúce definíciu spotrebiteľa uvedenú v ust. § 2 písm. a) Zákona. Možnosť vrátenia výrobku v lehote 14 dní sa vzťahuje iba na kúpne zmluvy uzatvárané so spotrebiteľmi. V prípade predaja osobe, ktorá je podnikateľom a uzatvára zmluvy v rámci svojej podnikateľskej činnosti, tento nárok zo zákona nevzniká a nemá možnosť vrátiť výrobok v lehote 14 dní.
    Váš tým Digital24.

Tovar nebol originál ale fake !!! Ľudia pozor!!

Reakcia obchodu www.Digital24.sk

děkujeme za Vaši reakci, zboží nakupujeme od prověřeného dodavatele a s neoriginálními výrobky jsme nikdy problém neměli. Pokud nejste s výrobkem spokojen tak nám ho můžete vrátit.
    Přejeme hezký den,
    Digital24.sk

Stránka mi ponúkla tovar za prijateľnú sumu avšak pri objednávke má presmerovaní na inú stránku a tam bol tovar za cenu 52€ drahší o 15€ nerozumiem prečo a vraj výhodný nákup.

Reakcia obchodu www.Digital24.sk

Děkujeme za Vaši kritiku. Došlo k chybě v nastavení prodejní kampaně za kterou se Vám omlouváme. S pozdravem Digital24.sk

Tovar zatiaľ neprišiel, už ubehlo 10 dní a ani pani na infolinke nevie kedy tovar doručia. Pri tovare mali jasne napísané že pokial je tovar na sklade čo bol, doručenie trvá 2-3 pracovné dni. Po 10 dňoch stále nič. Internetový obchod preto neodporúčam, nie len preto že na tovar stále čakám ale aj pre neodpovedanie na mail, infolinka 0 bodov.

• tazsia komunikacia, na email nedopovedali cely den, telefon nedvihali
    • slovenske tel cislo uplne vypnute

komplikovanejsia komunikacia, telefon zdvihli kedy-niekedy, na email odpoved po 24 hodinach a riesenie reklamacie...no vyplnte formular...ktory samozrejme neslo nacitat... zial sklamanie. Tovar nam dosiel pokazeny, takze hned sme ho museli servisovat. Viem, ze to nie je chyba obchodu, no keby boli vyrobok skusili, pred odoslanim, predisli by sme tejto chybe. Uvadzaju sluzbu servis+, vymena kus za kus...tej sme sa nedockali.

Tovar som reklamoval. A zatiaľ žiadna odpoveď.