Mali sme smolu pri výbere produktu, ktorý nefungoval. Terez ho musíme vyreklamovať. Voči obchodu výhrady nemám, naopak. Dodávka bola rýchla a bezproblémová. Len ten produkt keby fungoval ...

Amaterizmus a neprofesionalita.Ibjednavku som zrušil keďže neboli schopní dodať v dohodnutom termíne.

• relatívne nižšie ceny (asi nie náhodou)
    • zvoz pokazených výrobkov zadarmo (Pyrhovo víťazstvo)
    • došiel mi nefunkčný fotoaparát
    • na opravu - NOVÉHO - fotoaparátu som čakal 1 mesiac
    • "podnikateľom" vraj vadný nový tovar nevymieňajú, ale opravujú - toto však v reklamačných podmienkach nie je uvedené! - K nejakej takejto informácii sa dá dopátrať iba pri popise k dodatočnej službe Servis+, ale nie v Reklamačnom poriadku.

Chápem, že jeden z milióna EOS Canon-ov môže byť vadný od výroby. Ak však namiesto výmeny nefunkčného nového fotoparátu musí človek čakať mesiac, kým mu pošlú opravený - nie vymenený - výrobok, to je na mňa veľa. Výrobok teda môžem využívať až mesiac po zakúpení a od prvého použitia využívam opravovaný výrobok - a to bez akejkoľvek kompenzácie! V reklamačných podmienkach je vraj uvedené, že vadné nové výrobky (vada do 14 dní od doručenia) podnikateľom nevymieňajú, ale ich posielajú na opravu (to je však lož - takéto niečo v reklamačných podmienkach nie je uvedné). Ja som však aj tak objednal tovar pre neziskovú štátnu organizáciu, ktorá nepodniká a nie je platcom DPH - pre digital24 som aj tak vedený ako podnikateľ a na moje dotazy ohľadom reklamačných podmienok sa už ani neunúvali odpovedať. Takže špeciálne firmám vrelo odporúčam obchádzať tento obchod zoširoka.

Reakcia obchodu www.Digital24.sk

Dobrý den, je nám líto, že uvedený fotoaparát přestal po krátké době fungovat. Jednalo se o nový, originál zabalený výrobek a my jsme bohužel nemohli vědět, že má výrobek závadu. V případě, že by se jednalo o nákup na fyzickou osobu, Ihned bychom zahájili proces Výměna+ . Tzn pokud se objeví do 14 dnů závada, přijedeme si pro výrobek a následně posíláme nový výrobek. Tato služba je pro zákazníky, kteří nenakupuji na firmu. Pro všechny máme službu Servis+. Vyskytne se závada, tak po celou dobu záruční lhůty posíláme kurýra, který si výrobek vyzvedne, necháme opravit v autorizovaném servisu a opravený posíláme zpět. Všechny informace máme uvedené na webu, popř. jsou obecně určené zákonem, který plně dodržujeme. S pozdravem Digital24.sk

• objektivy canon nie su urcene pre tento region takze zaruka je mozna iba u predajcu

• Nedodali tlačený manuál a záručný list.

Pokiaľ som sa informoval u iných predajcov tejto fototechniky, tak súčasťou balenia k NIKON D500 je vždy tlačený manuál v českom, prípadne slovenskom jazyku. Rovnako na zadnej strane manuálu je záručný list. V balení bolo len jedno podivné CD s manuálom, kde na CD bola len dajaká nálepka ešte aj s gramatickými chybami.

Reakcia obchodu www.Digital24.sk

Dobrý den, jako záruční list slouží faktura, která byla součásti baleni. Na Nikon platí EU garance, tzn je možné v případě záruky se obrátit na autorizovaný servis na Slovensku. S pozdravem Digital24.sk

• Došlo to v bielej krabici, mohlo to byť použité opravené hocičo

Reakcia obchodu www.Digital24.sk

Objednal jste si produkt u kterého je tučným a zvýrazněným uvedeno že se jedná o BULK balení

BULK BALENIE

Bulk balenie znamená, že objektív bol súčasťou setu s telom fotoaparátu. Tento objektív bol zo setu vyňatý a nemá tak originálnej krabici, iba biely obal.
    Samozrejme je nepoužitý, originál, plná záruka u Canon SK. Jediný rozdiel je, že tento objektív má bielu krabicu a nie farebnú.

• nedodanie objednaneho tovaru

tovar zakupeny ale nedodany, zrusene zo strany obchodu

• ???
    • Dostala som tovar v poškodenom obale.

Nedá sa spoľahnúť na kvalitu zasielaného tovaru.

Reakcia obchodu www.Digital24.sk

Dobrý den, všechny produkty, které odesíláme pečlivě kontrolujeme, odesíláme přes spediční službu v křehkém režimu, důkladně zabalené. Bohužel některé výrobky mají od výrobce tak tenký vnější papír, že prakticky jakékoliv mírné zacházení může promačknout rohy. Avšak samotný produkt je ještě uloženy ve velmi odolným polystyrenu, který plně chrání výrobek uvnitř balení a prakticky znemožňuje jakékoliv poškození, kromě zmíněného vnějšího papírového obalu. Bohužel skladbu obalu neumíme ovlivnit. Ale jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlostí dodání i komunikaci. S pozdravem digital24.sk

• Zaujímavé ceny.
    • Rôzne akcie.
    • Nemajú zabezpečené sledovanie dodanie objednávok, spoliehajú na dopravcu.

Bol to môj prvý a posledný nákup v tomto obchode.

Reakcia obchodu www.Digital24.sk

Výrobek jsme odeslali v den obdržení objednávky na vaši adresu přes společnost DPD. www.Digital24.sk