• Odporúčam...nábytok je krásny, kvalitný, presne ako na obrázku, doručené nám to bolo dokonca skôr ako bol plánovaný odhad doručenia takže potešilo.

• Rýchle dodanie,spokojnosť

• Bola som spokojná s tovarom
    • potrebovala som zmeniť adresu doručenia, kontaktovala som e-shop ktorý mi dal odpoveď, že si mám ja kontakovať kuriéra a požiadať ho zmenu doručovacej adresy. Kontaktovala som teda centrálu kuriéra ktorý mi povedal, že mi adresu zmení. Potvrdili mi zmenenú adresu ale balíček mi prišiel aj tak na nesprávnu adresu.
    • Čakanie na tovar bolo príliž dlhé.
    • Veľmi nepekne zabalený balíček. Oblečený nekonečnou lepiacou páskou.

• Super

• Komunikacia personalu

Objednala som si postielku, ktorej sa po objednani na stranke zmenila dostupnost z 1-3 tyzdnov na 6-8 tyzdnov. Kontaktovala som teda obchod, aby som sa informovala, kedy mam postielku ocakavat, kedze sa informacia zmenila a moj porod sa blizil - takze som sa len chcela uistit, ci ju skratka stihnem prevziat pred porodom. Personal mi na to len povedal, ze to ja som sa musela zmylit, na ich stranke nikdy nic nemenili. Na otazku, kedy by bola postielka dorucena, neodpovedali. Na zaver uz neodpovedali ani na emaily, ani na moje telefonaty, a tak som sa, bohuzial, rozhodla pre ineho obchodnika. Som rada, ze som za objednavku nezaplatila vopred, ale ziadala dobierku. Pri komunikacii, kde sa tyzden nikto neozyva a neodpoveda na maily ci telefonaty, by som sa obavala o svoje peniaze.

komodu neodporucam, sufliky su
    krive nedoliehaju do komody. vyzera to zle. taktiez diery vyzerali ako keby bola komoda uz raz postavena. predajca tvrdil, ze to tak ma byt.

Dobrý deň pani Stanislava,

náš kolega už s Vami komunikoval ohľadom predvŕtaných dier a ubezpečil Vás, že komoda je čisto nový kus. Pokiaľ predávame nejaký výstavný kus na stránke , zákazník je vždy informovaný o tom, že tento kus bol už niekedy zmontovaný. Vo vašom prípade sa nejedná o výstavný kus komody.

O tom, že šuflíky správne nedoliehajú do komody sme informáciu nedostali. Samozrejme, že v taktomto prípade máte nárok na reklamáciu alebo vrátenie tovaru. Formulár nájdete na našj stránke. Vždy sa snažíme takúto situáciu vyriešiť k spokojnosti zákazníka.
    Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme.

Nieje co napisat ako nevyhodu, sme spokojny na 100% tak dakujeme

Dobrý deň pán Martin,

ďakujeme pekne za hodnotenie a za dôveru.

S pozdravom a prianím pekného dňa, tím Detskepostielky

cakam na komodu uz mesiac

Dobrý deň pani Monika,

objednávku ste si vytvorili 21.10. a 18.11. sme Vám ju doručovali naším šoférom. Ak sme pár dní meškali kvôli predvianočnému zhonu, ospravedlňujeme sa. Veríme, že komoda dobre slúži. Ďakujeme za dôveru.

S pozdravom a prianím pekného dňa, tím Detskepostielky

komunikacia, objednvka a tovar proste " TOP "

Dobrý deň pani Kristína,

ďakujeme krásne za hodnotenie. Veľmi ste nás potešili. :)

• Skvelá komunikácia, kvalitný tovar
    • Dlhší cas doručenia

Dobrý deň pani Simona,

ďakujeme pekne za hodnotenie. Snažíme sa nájsť kompromis medzi cenou a dodacou lehotou. Ďakujeme za dôveru.

S pozdravom a prianím pekného dňa, tím Detskepostielky

• Postieľka prišla v úplne špinavej potrhane krabici.
    • Chýbal spojovací materiál
    • Chýbala nožička postieľky
    • Drevo postieľky pošliapane topánkami.
    • Zle spracovaný materiál, mnoho ostrích zárezov

• komunikácia a doprava je v poriadku

Bola objednaná detska postielka , matrac, vankus paplon, baldachyn

postelka prisla - matrac nie, k baldachynu chybala konstrukcia
    človek čaká na tovar 2 týždne a nakoniec aj tak príde nekompletný.
    Zbytočné komplikácie - vypisovanie - reklamovanie

• Veľmi dobrá komunikácia
    • Profesionálny prístup

Výborná komunikácia, rýchle dodanie objednaného tovaru bez poškodenia. Som veľmi spokojná!

• Rychle vybavenie...dovoz zdarma..

• rýchle dodanie (skladom do 10 dní)
    • rýchla komunikácia mailom i telefonicky
    • asi najnižšie ceny detských postieľok a matracov
    • pekné prevedenie postieľok, vzory a farby
    • ochota a snaha obchodu riešiť problém s tovarom k spokojnosti zákazníka
    • je potrebné si poriadne (!) preštudovať popis k jednotlivým výrobkom, keďže v niektorých prípadoch názov postieľky nekorešponduje s obrázkom, a už vôbec nie s textovým popisom, čo všetko má obsahovať a ako má vyzerať - tak som aj ja po doručení postieľky ostala prekvapená, že mi prišlo niečo iné, ako som objednala

• Skvelé informacie o objednávke a dodaniu
    • Nevyhovujúce jednanie kuriéra plánované doručenie medzi 3 a 5 a prišla zasielka pred 7 a ani sa neozval, že bude meškať čo určite musel vedieť

Až na samotné doručenie nebol problém, plus stopy topánok na krabici od postielky

Dobrá komunikácia, rýchle dodanie

• komunikácia - mail a tel
    • matrac a plachty som mal do 3 dní doma

• Najskôr tovar mali na sklade, keď som poslala objednávku tak tovar nebol na sklade a slubili doručenie do 2 tyždnov. Zavádzali ma. Po 2 týždnoch čakania volali ze postielka bude za mesiac som velmi sklamana