• Rýchle doručenie tovaru
    • Priehľadný web
    • Výborná komunikácia
    • Žiadna

Obchod mi už tretí krát posunul doručenie. Najskôr tovar mali na sklade, keď som poslala objednávku, už na sklade nebol a už tretí krát mi posúvajú a oznamujú termín doručenia. Zavádzajú ma. Ľutujem, že som objednávku nezrušila, bola to moja podmienka, aby bol tovar na sklade. Potom sľubovali že do týždňa a ani to nie je..... Bábätko čaká .....

• Rýchle doručenie, ak je tovar skladom.
    • Privítala by som slovenský návod na poskladanie postieľky.

Tovar bol v poriadku a som s ním spokojná.

• Dobre ceny
    • Surila nas postielka, na stranke sa pisalo skladom, ale ked sme poslali objednavku a nasledne aj zaplatili, zistili sme ze produkt nie je skladom.

• dobré ceny
    • super komunikácia
    • prehľadný e-shop

tovar, ktorý mal byť naskladnený až za 1-3 týždne som obdržal do 5 dní od objednania, o všetkom som bol informovaný, super obchod

• Odporucala by som spolulracu s inou kurierskou firmou ako Geis.Dneska mi priniesol sofer moju objednavku a bol velmi hnusny,neochotny a neludsky so mnou(som 7mesacna tehotna).Hanba na firmu Geis za svojich “ochotnych”zamestancov

• Komunikatívnosť obchodu
    • Prijateľná cena
    • telefonicka komunikacia
    • trochu dlhsie trva kym tovar dorucia

• komunikacia
    • rychlost dodania

+ pekný a pomerne cenovo dostupný tovar
    - dlho vybavovali moju objednávku,
    - vysoké poštovné k cene objednaného tovaru

• Veľmi ochotny, ústretový zákaznícky servis.
    • Zasielajú aj do Rakúska.

Dobra komunikacia s obchodom, rychle dodanie.

Dobrý deň Daniela,

ďakujeme pekne za hodnotenie, potešili ste nás.

• Rýchlosť, komunikácia

Všetko bolo na jednotku, najskôr mi volali kedy príde tovar. A potom keď bol doručený, či som spokojný... Bodaj by firiem s takým prístupom bolo na Slovensku viac

Dobrý deň Michal,

ďakujeme za recenziu a za pozitívnu spätnu väzbu. Teší nás, keď sú naši zákazníci spokojní s našimi službami.

• Nedodane ani za 1,5 mesiaca
    • Na stránke tovar skladom a nemajú ho

Neodporúčam, nevedia dodať postieľku, mohli aspoň navrhnúť alternatívu vyhovárajú sa na dodávateľa, keď majú napísané tovar skladom

Dobrý deň Jaroslav,

mrzí nás Vaša zlá skúsenosť a ospravedlňujeme sa. My si uvedomujeme naše pochybenie, no naozaj sme dodanie nevedeli žiadnym spôsobom urýchliť. Postieľky Miško patria medzi najobľúbenejšie a naozaj ich máme takmer vždy skladom . Motív so žirafkou, ktorú ste mali objednanú aj Vy, moméntalne 7ks. Vo Vašom prípade sa stalo, že ste si objednávku vytvorili v momente, kedy sa postieľky vypredali a my sme čakali na dodávku od výrobcu. V takýchto prípadoch telefonicky kontakujeme zákazníkov, či sú ochotný na tovar počkať 3 týždne. Ak sa tak nestalo, kontaktujte prosím nášho manažéra na [email protected] a ešte sa Vám osobitne povenuje.
    To, že nám výrobca meškal a postieľku sme nedokázali dodať ani po avizovaných 3 týždňoch, nás opakujeme naozaj mrzí a sme si vedomí toho, že sme u Vás zanechali negatívny dojem z našho obchodu.

S pozdravom a prianím pekného dňa, tím Detskepostielky.com

Veľká spokojnosť s tovarom, dodacou lehotou, doručením... super!

Dobrý deň Janka,

ďakujeme Vám veľmi pekne za hodnotenie a sme veľmi radi, že ste spokojná. Nech vám detská izbička dobre slúži.

• Vyhoveli mojim osobitým požiadavkám

Dobrý deň František,

ďakujeme Vám za hodnotenie a teší nás Vaša spokojnosť. Vždy sa snažíme vyhovieť aj osobitným požiadavkám našich zákazníkov, ak je to v našich možnostiach.

S pozdravom a prianím pekného dňa, tím Detskepostielky.com

Rýchle dodanie a spoľahlivosť v komunikácii s obchodom

Dobrý deň Tomáš,

ďakujeme Vám za recenziu a sme radi, že ste boli spokojný.

S pozdravom a prianím pekného dňa, tím Detskepostielky.com

• Objednala som si posietku, ktora je napisana skladom, no mam cakat 1-3 tyzdne do dorucenia, pretoze robia sukromny rozvoz. Cize je to akoby nebola skladom...

Uvidime co a kedy dojde...

Reakcia obchodu Detské postielky

na stránke uvádzame, že ak je tovar skladom, doručujem v rozmedzí 7-10 dní. Je to z dôvodu zlej skúsenosti s prepravnými spoločnosťami, ktoré mnoho krát poškodia tovar.
    Radi zoberieme do úvahy vašu skúsenosť a sprehľadníme nákupný proces u nás. Za nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

S prianím pekného dňa, tím Detskapostel s.r.o.