• všetko prebehlo hladko
    • veľmi rýchle dodanie
    • priložený darček inteligentná led žiarovka mi ukradla hodinu zo života, pokial som sa ju snažil rozchodiť, ale márne. Aj mi bolo podozrivé, že posielajú produkt v hodnote 72,- zdarma. Bolo by férové uviesť, že zaslaný darček je vadný, alebo že má obmedzenú funkčnosť.

Tovar doručený rýchle, žiaľ jedno tienidlo bolo rozbité. Po reklamácii predávajúci poslal nové, takže som spokojný.

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

radi počujeme, že nielen Vaša objednávka, ale aj reklamácia prebehla v poriadku. Prajeme Vám pekné okamihy s novým svietidlom od Dekolamp.
    Zuzana z Dekolamp.sk

• Bezkonkurenčne najlacnejší produkt oproti iným eshopom
    • rýchla doprava
    • sú najlacnejší a ešte mi aj pribalili hodnotný darček podľa výberu
    • štandartne sa takto nerozpisujem, ale tento obchod ma naozaj príjemne prekvapil :)

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme radi, že vybavenie Vašej objednávky prebehlo bez problémov. Pokiaľ sa na nás budete chcieť v budúcnosti obrátiť sme Vám plne k dispozícii.

• absolutne profesionalny pristup
    • rychle vybavenie reklamacie
    • rychle dodanie tovaru
    • urcite som u nich nekupoval naposledy

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívny ohlas na naše služby. Sme radi, že všetko prebehlo bez problémov. Ak sa na nás budete chcieť v budúcnosti opäť obrátiť, sme Vám plne k dispozícii.
    S prianím krásneho dňa,
    Zuzana z Dekolamp.sk

• Objednavala som prvy krat, zasielka prisla za kratky cas, perfektny zakaznicky servis, rychla a promptna odpoved, ochota pomoct - objednala som lampu ako darcek a povodne nemala stihnut prist na kedy som potrebovala, avsak pomohli mi pourgovat lampu v centralnom sklade a lampa prisla prave vcas, za co som velmi vdacna!! Lampa navyse uzasna, este krajsia ako na obrazku. Ja som velmi spokojna a odporucam!!!

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívny ohlas na naše služby. Sme radi, že všetko prebehlo bez problémov, v poriadku a že sa Vám objednané svietidlo páči. Ak sa na nás budete chcieť v budúcnosti opäť obrátiť, sme Vám plne k dispozícii.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás.

Vsetko ok

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

sme radi, že Vaša objednávka prebehla v poriadku. Prajeme Vám pekné okamžiky s novým svietidlom od Dekolamp.
    Zuzana z Dekolamp.sk

Veľmi ústretový prístup boli sme veľmi spokojní

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za milé hodnotenie. Sme radi, že nákup na Dekolamp.sk bol pre Vás príjemný zážitok. Veríme, že na Vás s novým svietidlom čakajú len príjemné chvíle.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás,

• Dobrá cena
    • Široký výber

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme radi, ak môžeme ponúknuť našim zákazníkom maximum a keď je z čoho vyberať.
    Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

spoľahlivosť

Krásny deň,
    ďakujeme za pozitívne hodnotenie našich služieb a prajeme Vám príjemné chvíle s novým svietidlom.

maximálna spokojosť

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

radi počujeme, že Vaša objednávka prebehla v poriadku. Prajeme Vám pekné okamžiky s novým svietidlom od Dekolamp.sk
    Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• Rýchle doručenie.

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívnu recenziu. V rýchlosti doručenia sa snažíme konkurovať rýchlosti svetla a máme radosť, keď to klapne.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás
    Zuzana z Dekolamp.sk

• Prvá skúsenosť s obchodom vybavené k mojej spokojnosti
    • Dodaný tovar zodpovedá mojim predstavám
    • Spokojnosť

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Pokiaľ sa v budúcnosti rozhodnete znovu využíť našich služieb, neváhajte sa na nás obrátiť.
    Prajeme príjemné dni s novým svíetidlom.
    Zuzana z Dekolamp.cz

• Veľmi dobrá komunikácia
    • Rýchle spracovanie a odoslanie objednávky
    • Výrobok zodpovedal popisu
    • Dobrá cena

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívnu recenziu produktu aj našich služieb. Baví nás, keď Vám môžeme rozsvietiť deň.
    S priateľským pozdravom
    Zuzana z Dekolamp.sk

• asi najlepsia /o dost nizsia,mozno aj o tretinu / cena pre dany tovar
    • doprava zadarmo
    • rychle dodanie
    • dobra komunikacia
    • a mozne dorucenie cez Paketu,vybral som si odberne miesto,nemusim cakat kuriera

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívny ohlas na naše služby. Sme radi, že vybavenie Vašej objednávky prebehlo bez problémov. Pokiaľ sa na nás budete chcieť v budúcnosti obrátiť sme Vám plne k dispozícii.
    Zuzana z Dekolmap.sk

• Tovar prisiel hned na druhy den. Velka spokojnost

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

veľmi ste nás potešili Vašou milou recenziou. V rýchlosti doručenia sa snažíme konkurovať rýchlosti svetla a máme vždy radosť, keď to klapne.
    Zuzana z Dekolamp.sk

• Tovar mal byt na sklade a napriek tomu bol odoslaný až po štyroch pracovných dňoch...

• Skvelá komunikácia, rýchle vybavenie

Tovar mi prišiel v poriadku a rýchlo.

Maximálna spokojnosť, rýchle doručenie , výborná komunikácia

Spokojnost