• Rýchlosť

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívnu recenziu. Snažíme sa byť tak rýchly, ako to len ide. Sme radi, že svetlo dorazilo do cieľa včas a v poriadku.
    Zuzana z Dekolamp.sk

So svietidlami som veľmi spokojný.

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

radi počujeme, že Vaša objednávka prebehla v poriadku. Prajeme Vám príjemné okamihy s novými svetlami od Dekolamp.

• Rýchlo vybavene
    • Žiadne info o prebratí zákazky a kedy bude tovar doručený

• tovar skladom

• tak ako má byť - komunikácia, riešenie, informovanosť

reálne, úprimné jednanie ohľadom dodania
    tovar bol nový, nevystavovaný ako sa nám deje od iných dodávateľov, bez upozornenia, zľavy a pod.

• Vybavené do 24hod

Pri nakupe tak draheho tovaru by som ocakavala ze ked nie je obchod schopny v deklarovanom termine vyskladnit tovar tak sa aspon ozve. Tovar skladom som objednavala 4.8 - mal to byt darcek na narodeniny 16.8. Prisla mi sprava ze tovar bude vyskladneny 21.8, tak som oslavencovi vysvetlila ze darcek mu dam po termine lebo mal byt doruceny dnes 23.8. Ziadna sprava od obchodu, ziadna komunikacia so mnou ako zakaznikom. Este stastie ze som za tovar nezaplatila. Takze obchod neodporucam

• Prehľadná stránka
    • Dobré ceny

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme radi, keď môžeme pre našich zákazníkov ponúknuť maximum a keď je z čoho vyberať.

• Siroky sortiment tovaru
    • Dobra cena voci konkurencii
    • Dlha doba dodani

2tyzdne je v dnesnej dobe naozaj velmi dlha dodavia doba. Za to cena bola vyrazne nizsia ako u konkurencie. Mozno pre to, ze tovar nedrzia u seba na sklade? Neviem…

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

sme radi, že aj cez množstvo nášho sortimentu ste objavili to pravé svetlo pre Vás a za vyhovujúcu cenu Žiaľ v danom čase sme Vami objednané svietidlo nemali skladom, čakali sme na naskladnenie priamo od výrobcu.

• ceny, komunikacia

komunikacia na 1* - zavolali, informovali o termine dodania, doplnili objednavku na poziadanie, pridali hodnotny darcek a v konecnom dosledku dodali tovar skor ako bolo dohodnute... takto nejako si predstavujem dobry interntovy obchod....

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za milé hodnotenie. Sme radi, že Váš nákup na Dekolamp.sk bol príjemný zážitok. Veríme, že Vás s novými svietidlami čakajú len príjemné chvíle.
    Zuzana z Dekolamp.cz

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Snažíme sa byť tak rýchly ako to len ide. Sme radi, že objednávka dorazila do cieľa včas a v poriadku.
    S priateľským pozdravom
    Zuzana z Dekolamp.cz

Spokojnosť

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

radi počujeme, že Vaša objednávka prebehla v poriadku. Prajeme Vám pekné okamihy s novým svietidlom od Dekolamp.

Objednávala som prvý raz

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za recenziu. Dúfame, že na Vás s novým svietidlom čakajú len príjemné chvíle.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás.
    Zuzana z Dekolamp.sk

Odporucam, spokojnost s obchodom, dobre ceny a siroky vyber

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

radi počujeme, že Vaše objednávka prebehla v poriadku.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup,

• rýchlosť doručenia

Zuzana z Dekolamp.sk

• TOVAR EšTE NEPRIšIEL!!!

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za recenziu, a ešte raz sa ospravedlňujeme, že prišlo k posunu termínu expedície.
    S priateľským pozdravom.
    Zuzana z Dekolamp.sk

• Skvelýnákupa veľmi dobrý výber na e-shope

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívny ohlas na naše služby. Sme radi, že všetko prebehlo bez problémov. Ak sa na nás budete chcieť v budúcnosti opäť obrátiť, sme Vám plne k dispozícii.
    Prajeme pekný deň
    Zuzana z Dekolamp.sk

Ziadala som dodanie do konca tyzdna a neboli schopni mi to do dnesneho dna dodat. Neodporucam.

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté nedorozumenie, snažili sme sa Vám vysvetliť prečo je termín expedície 3-7 dní ako máme uvedené aj na e-shope a žiaľ neevidovali sme informáciu z Vašej strany o stornovaní objednávky.
    Prajeme pekný deň

• ľahké svetlo
    • veľa svetla
    • elegancia
    • ľahká manipulácia
    • rýchla a ľahká montáž

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

je pre nás dobrou správou, že ste spokojný s objednaným svietidlom. Teší nás spokojnosť našich zákazníkov.