• Lacnejšie ako v obchode kamennom o polovicu
    • Nákup z domu zo sedačky

Ok

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

radi počujeme, že Vaša objednávka prebehla v poriadku. Prajeme Vám pekné okamihy s novými svietidlami od Dekolamp.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás.

• Veľký výber
    • Prehľadný eShop
    • Ceny

Super

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívny ohlas na naše služby. Sme radi, že všetko prebehlo bez problémov.
    S prianím krásneho dňa,

• Prehľadná stránka
    • Dobré ceny

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme radi, keď môžeme pre našich zákazníkov ponúknuť maximum a keď je z čoho vyberať.
    Nech Vám svieti!

• Siroky sortiment tovaru
    • Dobra cena voci konkurencii
    • Dlha doba dodani

2tyzdne je v dnesnej dobe naozaj velmi dlha dodavia doba. Za to cena bola vyrazne nizsia ako u konkurencie. Mozno pre to, ze tovar nedrzia u seba na sklade? Neviem…

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

sme radi, že aj cez množstvo nášho sortimentu ste objavili to pravé svetlo pre Vás a za vyhovujúcu cenu Žiaľ v danom čase sme Vami objednané svietidlo nemali skladom, čakali sme na naskladnenie priamo od výrobcu.
    Nech Vám svieti!

• ceny, komunikacia

komunikacia na 1* - zavolali, informovali o termine dodania, doplnili objednavku na poziadanie, pridali hodnotny darcek a v konecnom dosledku dodali tovar skor ako bolo dohodnute... takto nejako si predstavujem dobry interntovy obchod....

Reakcia obchodu Dekolamp.sk

ďakujeme za milé hodnotenie. Sme radi, že Váš nákup na Dekolamp.sk bol príjemný zážitok. Veríme, že Vás s novými svietidlami čakajú len príjemné chvíle.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás,
    Zuzana z Dekolamp.cz