ochotni personal

• Super komunikácia všetko bolo porioadku

• Rychlost. Cena

Všetko v poriadku

• Dá sa vopred objednať a tým si tovar zarezervovať
    • Vopred objednaný tovar neporovnali so skladovymi zásobami a potvrdili objednávku

Osobný odber, objednávka potvrdená, tovar nebol. Odpoveď že to sa stáva. Človek ide 50+50km a oni zrušia objednávku a vrátia peniaze... Keď som žiadal aby mi to na revanž doviezli zdarma, keď bude tovar dostupný, povedali, že musím zaplatiť plnú cenu dopravy. Podobný tovar bol dostupný, tak som vzal ten... Musel som, ale doplatiť jeho vyššiu cenu... Zľava za ich chybu žiadna... veď to sa stáva.

Reakcia obchodu STAVEBNINY DEK

Ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste neboli s Vaším nákupom maximálne spokojný. Bohužiaľ, fyzická dostupnosť požadovaného tovaru nezodpovedala stavu v našom informačnom systéme, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Ako kompenzáciu Vám bola poskytnutá tovarová alternatíva s výraznou zľavou, aby sme sa čo najviac priblížili k celkovej pôvodnej sume s minimálnym doplatkom.
    Ďakujeme za porozumenie a budeme sa snažiť zaviesť detailnejšiu kontrolu fyzického stavu zásob na sklade, aby k podobným prípadom nedochádzalo. Želáme pekný deň.

Príjemná komunikácia,tovar pripravený na dovoz okamžite po zaplatení.Maximálna spokojnost.

• Všetko fajn
    • Otváracie hodiny

Krátke otváracie hodiny, ktoré sa kryjú s mojou pracovnou dobou.

V predajní nevedela obsluha nájsť moju objednávku, pracuje tam nejaká "prispatá" pani. Povedal som jej, že jej môžem nadiktovať číslo objednávky tak na mňa pozerala ako keby nevedela o čom hovorím. No nakoniec to našla podľa môjho mena. Čo sa týka výdaja materiálu tak bolo všetko OK. Tovar som nemohol odviesť naraz - skladníci mi vyšli v ústrety keď som si ho mohol vyzdvihnúť v daný deň po častiach.

Reakcia obchodu STAVEBNINY DEK

Ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste neboli s prístupom obsluhy maximálne spokojný. Naša pracovníčka je na predajni nová, preto jej niektoré procesy mohli trvať dlhšie, ako je u nás zvykom. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a budeme sa snažiť všetkých pracovníkov odbytu ešte raz preškoliť, aby nedochádzalo pri spracovaní objednávok k zdržaniu. Želáme pekný deň.

Super cena, objednávka cez internet, tovar skladom na mojej predajni, osobný odber bez poplatkov

Prehladny eshop, moznost osobneho odberu, pozicovna naradia a strojov, za mna super

komunikacia+ochota k zakaznikovi

Ustretovy pristup, ochota pomoct, dakujem
    A super ceny

• I was very happy they could communcate in English!!
    • Great help with bringing & loading the folie in my car
    • Quick services

rychle vybavenie

Veľmi spokojný

• dobré ceny
    • rýchlya kvalitný servis

Veľmi ochotný personál predajne poradiť v iných veciach. Veľmi vrúcne odporúčam.

• príjemný a ochotný personál
    • všetko na jednom mieste požičovňa aj obchod

• Tovar objednaný bol pripravený na nasledujúci deň,Dek oznámil pripravenosť vyzdvihnutia tovaru (osobný odber)
    • Parkovisko veľké priestranné
    • Tovar pri príchode za chvíľu dopravili k autu
    • Veľká spokojnosť,doporučujem nakupovanie v stavebninách Dek