• Dá sa vopred objednať a tým si tovar zarezervovať
    • Vopred objednaný tovar neporovnali so skladovymi zásobami a potvrdili objednávku

Osobný odber, objednávka potvrdená, tovar nebol. Odpoveď že to sa stáva. Človek ide 50+50km a oni zrušia objednávku a vrátia peniaze... Keď som žiadal aby mi to na revanž doviezli zdarma, keď bude tovar dostupný, povedali, že musím zaplatiť plnú cenu dopravy. Podobný tovar bol dostupný, tak som vzal ten... Musel som, ale doplatiť jeho vyššiu cenu... Zľava za ich chybu žiadna... veď to sa stáva.

Reakcia obchodu STAVEBNINY DEK

Ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste neboli s Vaším nákupom maximálne spokojný. Bohužiaľ, fyzická dostupnosť požadovaného tovaru nezodpovedala stavu v našom informačnom systéme, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Ako kompenzáciu Vám bola poskytnutá tovarová alternatíva s výraznou zľavou, aby sme sa čo najviac priblížili k celkovej pôvodnej sume s minimálnym doplatkom.
    Ďakujeme za porozumenie a budeme sa snažiť zaviesť detailnejšiu kontrolu fyzického stavu zásob na sklade, aby k podobným prípadom nedochádzalo. Želáme pekný deň.

• Načo predávajú tovar cez eshop, keď Vám ho potom nevedia doručiť.

Reakcia obchodu STAVEBNINY DEK

nakoľko naša pobočka nedisponuje menšími nákladnými autami, navrhli sme Vám dopravu cez nášho prepravcu. Tovar ste potrebovali previezť zo Žiliny do Hubovej, vzdialenosť sa premietla do ceny, s ktorou ste však nesúhlasili.
    Vo Vašej objednávke boli 2,5 m dlhé profily, ktoré sa štandardnými kuriérskymi službami nedajú poslať. Navyše sme nechceli, aby sa tovar pri preprave poškodil.
    Mrzí nás, že ste neboli s našimi službami spokojný a pokúsime sa zlepšiť možnosti prepravy nadrozmerného materiálu.
    Želáme pekný deň.
    Stavebniny DEK

• Doteraz sa mi neozvali aj napriek tomu že som zaplatil zálohu v plnej výške nákupu

• Jedna veľká katastrofa
    • Nedá sa kúpiť materiál nabloček

Reakcia obchodu STAVEBNINY DEK

Dobrý deň, mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť, ale pre nákup tovaru na firmu potrebujeme mať oficiálnu objednávku s potvrdením zodpovednej osoby, ktorá je oprávnená tovar u nás prevziať. Preto sme nemohli vytlačiť ani zjednodušený daňový doklad ("bloček") s iniciálami firmy, ktorý by ste pre účely vyúčtovania nákladov mohli použiť. Pracovníci predajne však urobili maximum, aby ste si tovar mohli nakoniec prevziať. S pozdravom Stavebniny DEK.

Objedbal som si tovar na osobne vyzdvihnutie reakcia obchodu ziadna po vyse tyzdni tovar som si bol nuteny zakupit inde rozhodne neodporucam

Reakcia obchodu STAVEBNINY DEK

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu a mrzí nás, že ste mali negatívnu skúsenosť. Chyba vznikla v internom systéme preberania objednávky príslušnou pobočkou a v súčasnosti pracujeme na jej odstránení. S pozdravom, Stavebniny DEK.

platba vopred za tovar uhradená 5.1.2021 objednávka zrušená 12.1.2021 pre nečinnosť ohľadom doručenia objednávky. Neodporúčam nikomu uhrádzať žiadne platby vopred za tovar ale až pri jeho dodaní !

Reakcia obchodu STAVEBNINY DEK

mrzí nás, že ste neboli s našimi službami spokojný.
    Vzhľadom na súčasnú pandemickú situáciu musia bohužiaľ všetci naši zákazníci pri maloobchodnom predaji platiť vopred buď bankovým prevodom alebo kartou prostredníctvom štandardnej platobnej brány na našom eshope. Na túto skutočnosť sme Vás vopred upozornili v maili ešte 4.1. Platbu ste sa rozhodli spraviť prostredníctvom poštového poukazu, pri ktorom býva dlhšia lehota na pripísanie platby a korektné spárovanie so zálohovou faktúrou (cca 6-7 dní). Bohužiaľ, sa nám podarilo v našom systéme platbu dohľadať až 13.1. Po celý čas však bola naša pracovníčka odbytu s Vami v telefonickom aj mailovom kontakte. Nie je pravda, že sme nijako nekomunikovali alebo boli nečinní. Rýchlosť prevodu vykonaného prostredníctvom pošty sme však nevedeli nijako urýchliť. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu a v prípade zrušenia objednávky bude platba samozrejme refundovaná.

ze na dobierku potom zas nejak inac chaos

• Nelogicky spôsob logistiky medzi predajňami.
    • Po zaplatení faktúry za tovar mi bola vystavená faktura za dopravu. Opat zmätok.
    • Tovar nebol doručený ani po 10dnoch

• dobra cena
    • zla organizacia, neoznamenie prevzatia tovaru..
  • Nevyhodna cena....konkurencia dala lepsiu cenu aj napriek tomu ze su mensim obchodom

Bolo my emailom oznamene ze moja objednavka je pripravena, ale pre jednu polozku nie je pozadovany pocet objednanych kusov a objednavka bola upravena na pocet, ktore boli na sklade a ze mozem si ju prist vyzdvihnut. Po prichode do obchodu (o dva dni od spravy ze objednavka je pripravena) objednavka este stale nebola skompletizovana (chybal tovar, ktoremu bol upraveny pocet kusov ), takze som ju nemohol prevziat.

• Maju dobre ceny
    • Call centrum - slusna komunikacia
    • Na call centre povedali, ze mi pomozu na prevadzke narezat kari rohoz a roxory aby sa mi zmestili do auta. Na prevadzke v Senci sa na mna vykaslali, ze ich skladnici toto nerobia ze si to mam narezat sam. Pre maly odber cestou z prace cele zle.

• problem vymenit tovar

omylom som zobral iny material, chcel som vymenit nereagovali

Nova predajkyna si neuvedomuje ze ona je tam pre zakaznika a nie naopak. Je cas pandemie a evidentne nezvlada stres. Aj ked mate rusko chova sa ako ze ju idete nakazit. To ze ona pripadne moze nakazit aj vas jej nedochadza. Bolo to utrpenie tam nakupovat. Veduci predajne odpise na staznost klasicke korporatne formulacie namiesto realneho riesenia zamestnancov

Predražena doprava

totálne neprofesionálny personál nagelovaná namyslená barbie a nadržaný pako

• Predavaju tovar po zarucnej dobe!
  • Predávajú cez internet, no neboli schopní dopravit 50kg malty nejakým rozumným sposobom na vzdialenost 12km. Nucovali mi osobný odber. Iný internetový obchod to dokázal bez problémov za rozumnú cenu.

serú na zákazníka