• Odmeraný personál popradskej predajne.
    • Pofiderné praktiky firmy.

• Ponukaju aj to, co nedodaju...

treba čítať objednávku poriadne

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa zlé doručenie chyba sa stala na našej strane. Ďakujeme za podnet. Na zlepšení našich služieb neustále pracujeme.

• Rychle dodanie
    • Bola som sklamana z toho ze som si zamerne vybrala novy produkt, nie pouzivany pretoze to mal byt darcek a prisla mi zagumickovana otvorena krabicka so spinavymi papiermi s lepkou na krabicke ze novy .... vyzera to otrasne a novy pocit teda z neho nemam.

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Telefón bol vykúpený ako nový a teda sme ho tak aj prezentovali a predávali. Záruka na váš telefón samozrejme platí, ak by vám cez to telefón nevyhovoval samozrejme vám ho môžeme vymeniť alebo vrátiť kúpnu cenu. Ešte raz prijmite naše ospravedlnenie za vzniknuté komplikácie.

• Komunikacia
    • Predavaju repas ako novy tovar

Obchod neodporúčam v žiadnom prípade.

Objednal som si iPhone 16GB silver v domnienke že sa jedná o NOVÉ zariadenie. Obdržal som otvorenú krabicu z výkrojom na GB (anglickú) nabíjačku, telefón bez fólie s viditelnými známkami používania... hlavne v konektore nabíjania a 3.5 jack... navonok vyzeral ok, až do chvíle keď som sa pozeral na mobil vonku, resp. s okuliarmi s polarizačným filtrom. IPhone bol nečitatelný, resp. čierna obrazovka... hneď som išiel k autorizovanému predajcovi iPhone, ktorý mi jasne povedal že sa jedná o repas a neoriginálny (čínsky) display... čo mi aj samozrjme ukázal na inom iPhone 6... Telefón som na druhý deň poslal späť a napísal predajcovi email o odstupení od zmluvy, načo mi hned odpísal a aj promptne vrátil peniaze.
    Oceňujem komunikáciu daného obchodu ale predávať nekvalitný repas ako nový tovar je hyenizmus... upozorňujem, že si uvedomujem, že na stránke predávajú aj použité telefóny (v mojom prípade o 100e lacnejšie) ale ja som si vybral NOVÝ.
    IPhone na prvý pohlad vyzeral skutočne nepoužitý, ale ako som popísal vyššie + na na modeli z roku 2015 najnovši IOS...
    + na "uistenie" zákazníka, že sa jedná o nový kus na krabici (čo toho mala za sebou kus histórie) bola nálepka s nápisom "nový".

Keby som chcel kúpiť použitý, tak kúpim za polovicu na bazarovom webe s orig. displayom...

Neodporúčam obchod!

Vážený zákazník,

Veľmi nás mrzí situácia. Ospravedlňujeme sa. Mobilné telefóny pochádzajú z výkupu, sú to nové vykúpené telefóny. Chyba nastala pri výkupe mobilného telefónu, ktorý sme vykúpili od zákazníka. Ďakujeme za podnet. Na zlepšení našich služieb neustále pracujeme.

Dates Mobile Slovakia, s.r.o.

• Zla komunikacia s dodavatelom tovaru

Nech vyskusaju

• Na stránke uvádzali tovar, že je skladom. Po objednaní mi na druhý deň zrušili objednávku s odôvodnením, že sa už nepredáva.
    Možno je to dobrý obchod, keby si dal pozor čo ponúka a či to vôbec má, mohol dostať dobré hodnotenie. So zavádzaním zákazníka si kredit nevylepší.

• nevyhovujuce dodanie

• Objednavku zrusily zevraj nemaju na sklade a v ponuke tam bol telefon zobrazeny este najmenej 3 dni

Vážený zákazník,

tovar sme skladom nemali a ani nemáme, bohužiaľ ho nemá ani dodávateľ. Pri zobrazení daného produktu nastala systémová chyba, ktorá bola odstránená. Ospravedlňujeme sa vzniknutú situáciu.

• Ziadne
    • Nezaskoleny personal, tovar nezodpovedal objednanemu

Hroza tato firma

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, je nám ľúto že ste nebol spokojný s niektorou z našich služieb, na ich skvalitňovaní neustále pracujeme.

Dates Mobile Slovakia, s.r.o.

• Mizerna obsluha , v predajni tesco lamac.
    • UZ NIKDY VIAC .

Dates Mobile Slovakia, s.r.o.

Moja objednavka sa nadalej spracovava asi tolko...

• Ziadne. Maximalna neeochota. Uz nikdy viac
    • Nevedia co predavaju. Co to je za obchodaka.

Radsej inde.

• ??
    • komunikácia je na bode mrazu

Nespoľahlivý, mohol aspoň vhodne vysvetliť a prípadne uviesť, či má náhradu alebo odporúčať niečo iné

• dlho trvalo dodanie tovaru a nenalepujete folie

Reakcia obchodu Dates Mobile

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za dlhé čakanie na tovar.Nakoľko sme nemali dostatočný počet fólii, ktoré ste si objednali na sklade, sme fóliu doobjednávali od dodávateľa. Fólie bohužiaľ nenalepujeme kvôli veľkej prašnosti na predajni.
    Za pochopenie ďakujeme