Puzdro "NEVOX PUZDRO PLASTOVÉ SAMSUNG I9195 GALAXY S4 MINI ČIERNE" (kod produktu 4250686401554) mi prislo poskodene (praskliny v rohoch) v otvorenom originalnom obale. Je zrejme, ze bolo pouzivane. Nemam cas a ani chut riesit reklamaciu, balit a posielat spat ... Pokladam to za neseriozny pristup a NEODPORUCAM tento obchod.

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, tovar pred odoslaním kontrolujeme a odovzdávame do prepravy nepoškodený. Mrzí nás vzniknutná situácia, no je vylúčené, aby sme predávali používaný tovar, všetok tovar u nás zakúpený je nový a nepoužívaný a platí na neho 24 mesačná záruka. Výnimočne sa môže stať, že sa tovar poškodí aj v preprave. V prípade takejto situácie sme tu pre vás, pokojne sa na nás môžete obrátiť pre doriešenie reklamácie. Ďakujeme za váš nákup a skúsenosť.

• dobre ceny
    • vela nedostupnych produktov
    • nekvalitne produkty

kupil som obal na iphone no nebol mi doručeny z dôvodu nedostupnosti
    potom mi ho doručili až na treti raz no bol uplne inej farby a bol nekvalitny o den vyzeral ako stary a povypadavsli magnety potom som ho cely lepil a teraz vyzera zle

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, situáciu s nedostupnosťou tovaru sme vám vysvetlili v samostatnej komunikácii. Vzhľadom k tomu, že pôvodne objednaný tovar sme vám nemohli odoslať sme vám ponúkli alternatívu a druhé puzdro (iný typ podľa vášho výberu) sme vám obratom odoslali a doručili. V prípade, že vám bolo doručené poškodené (môže sa poškodiť aj v preprave) ste nás mal ihneď informovať pre doriešenie. Veríme, že produkt vám bude dobre slúžiť na ochranu telefónu.
    DATES MOBILE Slovakia, s.r.o.

Zmenenu cenu objednaneho tovaru som necakal a zial som si to vsimol az doma, ked som odkladal ucet. Obchod ignoroval moj email, kde som ziadal vysbetlenie, teda urcite neodporucam.

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, ak nastala chyba pri blokovaní tovaru objednaného na osobný odber, ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Prosím kontaktujte nás na [email protected]
    Ďakujeme, DATES MOBILE Slovakia, s.r.o.

• Objednal som si mobil, zaplatil som vopred a mobil mi zatiaľ nedorazil!!! !!! !!!

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, zasielali sme vám niekoľko mailov ohľadne vašej objednávky, na ktoré ste nereagoval. Rovnako platbu do dnešného dňa neevidujeme, preto sme vašu objednávku neexpedovali. O tom, že sme vašu objednávku zrušili z dôvodu jej neuhradenia ani po 7 dňoch od objednania sme vám taktiež zasielali informáciu na mail uvedený v objednávke. V prípade, že ste objednávku uhradil, prosím kontaktujte nás na [email protected]. Ďakujeme.

• Fake výrobok

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, zaslali sme vám batériu podľa vašej objednávky, batéria vám nevyhovovala čiže ste nám ju v rámci 14 dňovej lehoty vrátili a bola vám obratom zaslaná platba za tovar späť. V žiadnom prípade nepredávame fake výrobky, ako ste uviedol v svojej recenzii. Ďakujeme za nákup.
    DATES MOBILE Slovakia, s.r.o.

Obchod predal objednaný telefón cez quatro.Načo by čakali kym mi schvalia nie.Kedže viacej taky telefon nemali ,tak napisali ze si mam kupit nieco ine v tej cene.Napr.lizatko.Radšej by som cez ten eshop nič nekupovali na splatky.

Vážený zákazník,
    určite dokážete pochopiť, že ak nám príde viac objednávok (napr. 5) v čase, kedy je tovar skladom (v počte kusov napr. 3), nedokážeme odoslať všetky objednávky. V takom prípade objednávky vybavujeme postupne a tovar zasielame tým, ktorí ho nakúpili skôr. Ak je tu možnosť doobjednať tovar u nášho dodávateľa radi tak urobíme, prípadne vám tiež radi poradíme s výberom a ponúkneme vhodnú alternatívu - nie lízatko - ktorých je na dnešnom trhu dostatok. Ďakujeme za vašu recenziu a budeme sa snažiť zlepšiť naše služby.
    Tím DATES MOBILE.

Napísali mi, že objednaný tovar sa ušpinil pri preberebí, preto mi poslali dva kusy. Bolo mi povedané že je tam len menšia špinka. Až na to, že obal mal byť oranžový a tú farbu by ste tam hľadali len veľmi ťažko!

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážená zákazníčka, boli vám zaslané fotografie tovaru pretým, než sme vám ho odoslali s čím ste súhlasila. Za cenu jedného puzdra sme vám zaslali dva kusy nakoľko sme si boli vedomí poškodenia. Samozrejme ak ste s tovarom aj tak nebola spokojná, mohla ste nám ho v rámci 14 dňovej lehoty vrátiť, čo sa nestalo. Ďakujeme za vašu skúsenosť a veríme, že puzdra u vás nájdu využitie.
    DATES MOBILE Slovakia, s.r.o.

• aj keď majú uvedené ceny a výrobky na internetovej stránke po objednávke vám napíšu , že to nie je na sklade a v zapätí ďalšia správa, že to sa nedá len tak objednať to je ako súčasť iného produktu. proste len samé výhovorky a že sú chyby na stránke a tovar nemáte

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, šlo o technickú chybu na našom eshope kedy sa nám nesprávne zobrazovali produkty, za čo sme sa vám ospravedlnili. Určite pochopíte, že k takejto chybe môže dôjsť a aj tieto skúsenosti nám pomáhajú v zlepšení našej stránky. Ďakujeme za pochopenie.
    DATES MOBILE Slovakia, s.r.o.

Obchod v poriadku, rýchle dodanie, ale tovar nižšej kvality

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, v našom obchode sa snažíme o zabezpečenie čo najvyššej kvality tovaru od našich dodávateľov. V prípade, že vám produkt zakúpený v našom eshope nevyhovuje, môžete ho v rámci 14 dňovej zákonnej lehoty nepoužívaný vrátiť. Ďakujeme za zaslanie vašej skúsenosti a veríme, že s našimi službami ste bol spokojný.
    DATES MOBILE Slovakia, s.r.o.

Objednam si tovar, ktory maju na predajni a nevedia mi za 4dni potvrdit objednavku

tazkopadnost

Prídem do obchodu pre objednané slúchadlá, na základe e-mailu, ktorý poslali a pani mi povie, že objednávka bola zrušená. Nikto sa neunúval dať vedieť. Úplne super

Neviem, preco vobec ziadate o vyplnenie dotaznika za nakup pred 10 dnami, ked doteraz mi nebol tovar doruceny ani oznamene, kedy a kde si ho mozem vyzdvihnut. Takze totalne zla skusenost.

Vážený zákazník,

Tovar ste si do dnešného dňa nevyzdvihli na predajni v OC Bory Mall, ako máte uvedené v objednávke. Dňa 25.06.2018 o 14:17:54 Vám bol zaslaný mail, že Vaša objednávka je pripravená na vyzdvihnutie. Prosím o úpravu hodnotenia nakoľko Vaša objednávka je pripravená na vyzdvihnutie od 25.06.2018.

Ďakujeme

Dates Mobile Slovakia, s.r.o.

Nespokojnosť, obchod neaktualizoval stránku, čo je horšie ani po zrušení objednávky nebola stránka aktualizovaná, tovar som našla na stránke aj po niekoľkých dňoch.

• Doručená iná farba mobilu

Vážený zákazník,

Ospravedlňujeme sa chyba sa stala na našej strane. Mobilný telefón si môžete vymeniť na hociktorej predajni za správnu farbu. Ak máte záujem o výmenu prosím zaslanie mailu na [email protected]

Dates Mobile Slovakia, s.r.o.

• nebola mi ponuknuta ani alternativa, vyriesila som to u ineho predajcu bez problemov... !!!!! Navyse som si mohla vybrat asi z 20-tich druhov! A cena? Bezkonkurencna!

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, ospravedlňujeme sa ešte raz za nepresne uvedenú informáciu o tovare skladom, ktorý sme mali len v obmedzenom množstve.

Dates Mobile Slovakia, s.r.o.

Bateria opatovne nefungovala - bol to uz druhy kus, hoci to mal by originalny vyrobok Nokia.

• Sú pomalí

Vážený zákazník,

Tovar ste si do dnešného dňa nevyzdvihli na predajni v OC Avion, ako máte uvedené v objednávke. Dňa 05.02.2018 o 15:40:49 Vám bol zaslaný mail, že Vaša objednávka je pripravená na vyzdvihnutie. Prosím o úpravu hodnotenia nakoľko Vaša objednávka je pripravená na vyzdvihnutie od 05.02.2018.

Ďakujeme

Dates Mobile Slovakia, s.r.o.

internetový obchod bez telefonického kontaktu, cez email pri vzniknutom probléme komunikácia minimálna, arogantný prístup
    vyššie ceny ako v iných internetových predajniach
    toto bol môj prvý nákup v tejto predajni ale zároveň posledný

• iPhone bol uvedený ako nový a pritom bol repasovany, chcem ho vrátiť, obchod žiaľ nekomunikuje