• nakúpil v obchode Dates Mobile pred 2 týždňami

obchod ponúka široký výber tovaru za skvele ceny

• nakúpil v obchode Dates Mobile pred 3 týždňami

• Ústretovosť

S obchodom a zakúpeným tovarom a zároveň doručením spokojný

• nakúpil v obchode Dates Mobile pred 3 týždňami

• Skvelý personál ochotný pomôcť a poradiť.

• Žádná
    • Absolutni nespokojenost s dates mobile v Ziline . Nedoporucuji nakupovat . Reklamoval jsem zde mobil na nefungujici konektor na nabijeni . Nevyreklamovali me to skrs to ze je prasknuty displej . A to jeste presne za 29 dni . Takze to ten radoby reklamacni technik mel kdesi hozeny a pak se rozhodl nevyreklamovat . Ano a to mi jesze po prodavaci co je v ziline vzkazal ze aby me konektor sel at si ho trosku posunu dopredu . Na to jsem mu odvetil ze to nejsou natahovaci hodinky . Mobil byl vlajkova lod samsungu S7 edge a stal me 400€ a pristup od dates mobile hrozny . Uz nikdy tam mobil nekoupim . A to jen skrs tohoto hnusneho pristupu . Psal jsem jejich manazerovi tak jsem jestli se aspon vyjadri a situaci zachrani .

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, všetky telefóny sú na reklamáciu odosielané autorizovanému servisu, ktorý posúdi oprávnenosť reklamácie a prípadne telefón opraví. V tomto prípade sa musíme riadiť záväzným stanoviskom servisu, ktoré bolo vydané k vašej reklamácii. Bohužiaľ nevieme ovplyvniť výsledok ani dĺžku trvania reklamácie, no snažíme sa ich vybaviť čo najskôr ako je to možné. Ďakujeme za pochopenie.

• nakúpil v obchode Dates Mobile pred 2 mesiacmi

Kúpil som si nový mobil vo vašej pobočke v Nitre. v

• nakúpil v obchode Dates Mobile pred 3 mesiacmi

• Trnava

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, na našom webe ste si vytvoril dňa 17.11.2018 objednávku, v ktorej ste zvolil spôsob platby na QUATRO (splátkový predaj). U spoločnosti QUATRO ste si do dnešného dňa nevytvoril zmluvu a nereagoval ste ani na náš mail ohľadne vytvorenia zmluvy a ďalšieho postupu. Prosíme vás preto o úpravu hodnotenia nakoľko k nákupu nedošlo.
    Ďakujeme.

• nakúpil v obchode Dates Mobile pred 3 mesiacmi

Objednam si tovar, ktory maju na predajni a nevedia mi za 4dni potvrdit objednavku

• nakúpil v obchode Dates Mobile pred 4 mesiacmi

• Rýchla obsluha
    • Môj tovar nebol na sklade
  • nakúpil v obchode Dates Mobile pred 5 mesiacmi

• všetko

• Dobré ceny
    • Milá obsluha
    • Dlhá doba reklamácie
    • Tovar mal viacero závad

Telefon som mal 3 dni, poslali mi ho na reklamáciu a pani tam napísala že nech to spravia urýchlene. za 5 dní to už bude mesiac a stále nič.

• nakúpil v obchode Dates Mobile pred 5 mesiacmi

ecenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

tazkopadnost

• nakúpil v obchode Dates Mobile pred 6 mesiacmi

• ochota riešiť vzniknutý problém k spokojnosti zákazníka (nemožnosť dodania jedného z tovarov)
    • obchodník čaká pri platbe kartou cez platobnú bránu na príchod platby na ich účet (3 dni) a až potom začne vybavovať objednávku
    • internetový obchod mi povolil kúpiť si tovar, ktorý nebol dostupný

• rýchlo doručené
  • nakúpil v obchode Dates Mobile pred 6 mesiacmi

Prídem do obchodu pre objednané slúchadlá, na základe e-mailu, ktorý poslali a pani mi povie, že objednávka bola zrušená. Nikto sa neunúval dať vedieť. Úplne super

• nakúpil v obchode Dates Mobile pred 6 mesiacmi

• Tovar mi bol bezchybne doručený, bohužiaľ pre výrobnú vadu nepasoval, ale obchod ochotne zobral tovar späť.

• Zdarma postovne, vyhodne ceny
    • Dlhe dodanie
    • Obchod nema tel cislo
    • Obchod nekomunikuje so zakaznikom cez mail

• nakúpil v obchode Dates Mobile pred 7 mesiacmi