• tovar nedorucili
    • na email neodpisali

Telefon predavany s oznacenim "novy" kompletne odisiel hned na druhy den. Pri blizsom pohlade tiez bolo vidno znamky pouzivania, hoci nie velmi vyrazne, ale jednoznacne tam boli. Za mna nikdy viac

• Nedočkala som sa mobilu ani odpovede na email

• nic
    • na internete mali o 200e drahsi mobil

nikdy v tomto shope

• Popis tovaru nezodpovedá stavu zariadenia
    • Záruka áno ale podmienky sú proti vám
    • Často krát objednaný tovar nemajú skladom
    • Nesympatický personál a drzý v Poprade
    • Viac nenakúpim
    • Neodporúčam, príslušenstvo po pár týždňoch sa rozpadne reklamácia samozrejme neuznaná, ochranné skla predražene a nekvalitne
    • Radšej pôjdem nabudúce ku konkurencii ktorá je lacnejšia o 80%

• Neseriózny

Poslali mi používaný telefon a snažili sa ma presvedčiť že telefon je nový.Nedali si ani tolko námahy aby vymazali čísla v pamäti.Telefon som vratil.

Ponukany tovar vobec nemaju a nevedia dodat

Takže nič som si dňa 4.4. nezakúpila.

• Tovar nie je priamo z e shopu,ale z ich obchodov

Komunikacia s pracovnikom e-shop obchod prebehla dobre,ale v ostatnom som sklamaná.Objednala som si mobil/nevedela som,že ho maju len kdesi v obchode/na peciatke záruč.listu je obchod v Ostrave./ Prišiel kurierom,obal nepoškodený,ale vo vnutri krabička s mobilom nezabalena/bez folie/ a bez nabíjačky.Len prazdny priestor.Zavolala som a pan z obchodného zisťoval,co sa stalo.Vraj mobil bol vystavený v predajni a zamestnankyňa ho skontrolovala a zabalila.Takze tam určite je.Bohuzial,nie je.Nedalo mi,tak som vybrala mobil z folie,ktora bola neporušená,takze pochybujem,ze bol vystavený kdesi v predajni.Neporuseny bol aj kábel.Z toho mi vychadza jediné,ze zamestnankyňa obchodu nehovorila pravdu..Teraz čakám na náhradnú nabíjačku,ktorú mi sľúbil poslať pan z obchod eshop,aj ked originalnu nema.

• Mali dobrú cenu
    • Pre sledovanie zásielky poslali zlé číslo, takže som mal informáciu, že je zásielka doručená pričom som nič nedostal. Tri dni som sa nemohol dopátrať, kde skončila moja objednávka. Kontakt na predajcu len cez mail. Po dvoch dňoch mi napísal, no ja už som mal tovar objednaný u iného dodávateľa.

Neodporúčam si u tejto firmy niečo objednávať!

Obal mi bohužial nesedel s typom telefonu

• Bateria bola nafuknuta ,do telefunu sa ani nezmestila. Je nepouzitelna ,podla znamky asi z roku 2015-2016.

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, vzhľadom k tomu, že nie je možné zistiť, či produkt odišiel od nás už poškodený alebo sa poškodil nesprávnym zaobchádzaním v preprave cestou k vám stále platí možnosť výmeny za nový kus ktorú sme vám obratom ponúkli v mailovej komunikácii.

Ďakujeme, DATES MOBILE

Obchod mi objednávku zrušil, tovar nemali na sklade, aj keď uvádzali, že tovar je na sklade. Zavádzajú zákazníkov.

Reakcia obchodu Dates Mobile

Dobrý deň, tovar sme mali skladom tak ako bolo uvedené na našich stránkach, avšak nám v jednej chvíli prišlo na daný tovar viac objednávok než sme mali kusov na sklade. Keďže šlo o telefóny, ktoré už nie je možné objednať u dodávateľa a boli v dopredaji, bohužiaľ sme nemohli vybaviť všetky objednávky. O tejto skutočnnosti sme vás informovali, zároveň sme vám ponúkli alternatívu no už bez vašej odpovede. Za vzniknutú situáciu sa opakovane ospravedlňujeme.
    DATES MOBILE

Tovar mam týždeň objednaný, 26.7. Mi prišiel posledný mail, že sa presúva na predajňu, kde si ho mám vyzdvihnúť a odvtedy nič, je 31.7.

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, ďakujeme za vašu recenziu. Ospravedlňujeme sa za dlhšiu dodaciu dobu spôsobenú prepravcom, vaša objednávka bola pripravená na osobný odber v priebehu 5 dní. Veríme, že s tovarom budete spokojný a bude vám dobre slúžiť. DATES MOBILE

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

• Dodanie 48 h nehrozi
    • Tovar skladom nehrozi
    • Výhovorky ohľadom korony
    • Nemám peniaze ani tovar

Absolútne neodporúčam. Tovar píše ze je skladom samozrejme nieje a výhovorka ze na pobočke sú v karanténe. Slúbene doručenie o týždeň neskor ale ani to nebolo splnené. Na mail už pre istotu neodpovedajú. Absolútne neodporúčam!!!

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážená zákazníčka, odpovedali sme na všetky vaše správy, rešpektovali sme zrušenie objednávky ihneď po vašom zadaní a platba vám tiež bola vrátená obratom. Ďakujeme za vaše hodnotenie, aj napriek tomu, že pre nás bola karanténa zamestnancov novou skúsenosťou a skomplikovala vybavenie vašej objednávky, veríme, že sa k nákupu u nás ešte vrátite.
    DATES MOBILE

Tovar som si objednala, lebo tam bolo najrychlejsie dorucenie, vraj bol odoslany no stale cakame a nic... skoda, mohla som objednať inde

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážená zákazníčka, ďakujeme za vašu skúsenosť a recenziu. Ako sme spolu aj komunikovali mailom, v tomto prípade došlo k chybe na strane prepravcu a doručenie trvalo o niečo dlhšie ako je u nás bežné - šlo o ojedinelý prípad na konkrétnom depe. Tovar vám bol nakoniec doručený, aj keď s oneskorením, no veríme, že vám bude dobre a dlho slúžiť.
    DATES MOBILE

• Dlhe dodanie tovaru aj ked bol uvedeny ze jo maju ihned na sklade
    • Zla komunikacia zo strany obchodu

Kupoval som tovar aj ked nebol najlacnejsi lebo bol uvedeny ako ihned k odberu/ na predajni. Nakolko to bol darcek a maju predajnu blizko hned vedla potravin kde nakupujem, dal som ho dorucit na ich predajnu. Tovar vsak bol doruceny az po tyzdni na ich vlastnu predajnu comu nerozumiem. V mailoch stale svietilo ze tovar sa presuva odo dna objednavky a ziaden iny update. Nulova komunikacia v systeme, az som musel kontaktovat predajcu ze co sa deje. Odpoved bola ze tovar je ceste. Nabuduce budem radsej kupovat od ineho predajcu a este ma to vyjde aj lacnejsie.

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, na našich stránkach nemáme uvedenú informáciu, na ktorej predajni je tovar skladom. Ak na vybranej predajni skladom nie je, musíme objednaný tovar presunúť zo skladu na predajňu k osobnému odberu. Vaša objednávka nám prišla v predvianočnom období, kedy je bohužiaľ bežné, že doručenie trvá o niečo dlhšie. Ďakujeme za váš nákup a skúsenosť a veríme, že so zakúpeným tovarom budete spokojný.
    DATES MOBILE Slovakia

• Dorucene puzdo pre mobil ,ktory nesedel.

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, vašu objednávku evidujeme ako vybavenú. Zvolil ste si osobný odber, pri ktorom má zákazník možnosť objednaný tovar si prezrieť, vyskúšať a rozhodnúť sa, či si ho zakúpi. Vzhľadom k tomu, že ste sa rozhodol pre kúpu tohto tovaru rátame s tým, že vám vyhovoval a bol vhodný pre telefón tak ako ste si ho objednal. Ďakujeme za vašu recenziu.
    DATES MOBILE Slovakia

• dobre ceny
    • osobny odber nespoplatneny
    • tovar bol otvoreny, porusene originalne znamky od vyrobcu
    • takyto tovar nechcem ani zadarmo!!!

Moj prvy nakup v tomto obchode a zrejme aj posledny... Tovar mi dodali s roztrhanymi ochrannymi znamkami od vyrobcu. Ani zadramo by som takyto tovar nechcel. Kludne si ho mozu niekde vystavit a pozerat sa naneho. Ale v pohode urcite sa niekto najde komu to nevadi :-)

Reakcia obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, ďakujeme za vašu reakciu. Ako sme vám písali, tovar je nový, nepoužívaný a platí na neho zákonná 24 mesačná záruka. Samozrejme ale rešpektujeme vaše rozhodnutie vrátiť tovar v 14 dňovej lehote.
    DATES MOBILE, s.r.o.