• Tovar objednaný pred 9 dňami tovar do dnešného dňa nemame doma. Ešte len od včera je v preprave. Objednané 18.12. ak si dobre pamätám, ihneď zaplatený.

Reakcia obchodu DATART.sk

je mi líto, že zboží nebylo doručeno v avizovaném termínu, omlouvám se za potíže. Dle ověření bylo již dodáno a vyzvednuto, Věřím, že příště si povedeme lépe.

Zdeňka

• komunikácia na infolinke, prístup k zákazníkovi, dodanie tovaru

• Žiadna

Na infolinku sa nie je možné dovolať v akomkoľvek čase počas vymedzených hodín. Nulová spokojnosť.

• Bolo napisane ze tovar doručia do Vianoc no tovar stale nemam a ani ziadne informacie o stave objednavky neaktualizovali uz tyzden.

• VIP program
    • Pri predaji dobrý pristup
    • Riešenie reklamácie bez dodržiavania zákona

Dana skúsenosť sa netýka priamo tejto objednávky, avšak zanechala vo mne istú nepríjemnú spomienku. Tovar, ktorý sa nám pokazil po 3 mesiacoch sme reklamovali, v rámci 30 dni nebola reklamácia vybavená a tak sme žiadali podľa zákona výmenu za nový kus, čo nám na predajni odmietli nakoľko tovar od dátumu kúpy zdražel a nový kus sme mohli mať len s doplatkom. A zamestnanci teda rozhodli že oni ukončia reklamáciu odstúpením od zmluvy. Po konzultácii so SOI mi bolo dane za pravdu žiaľ ale keďže nemám písomne odmietnutie mojej požiadavky na výmenu nemali sme dôkazy aby mohli vykonať kontrolu.

Absolutne nedoporucujem kupovat z Datartu. Uplne nespolahlivy obchod. Uplne antizakaznicky. Objednal som 2x Apple sluchadla, aj som ich dopredu zaplatil s tym, ze si ich vyzdvihnem osobne na predajni. Avsak ochorel som a nasledne predlzil prevzatie o 2 dni. Nasledne som este pisal, nech ich este predlzia. Avsak ziadna odozva z obchodu, vobec nekomunikovali, objednavku zrusili. Nespolahlivy obchod. Radsej kupte inde, najdete aj lacnejsie ponuky a dokonca aj s postovnym zdarma. Tuto v Datarte vobec neodporucam kupovat, budete mat len problemy.....

Tovar nie si schopni dorucit ani za 2 tyzdne

Tovar bol zanovny a vôbec nefungoval.
    Je to vadny kus Hlavice sondy io.
    Tahoma Switch boli vôbec nenašiel
    Vadny io snímač.

Dobrý den Marceli,

je mi líto, že zboží nefunguje jak má, omlouvám se za potíže. Věřím, že Vaše reklamace bude brzy vyřešena k Vaší spokojenosti.

Katka

Katastrofálny reklamačný proces .
    Cenovú ponuku na opravu (v sume vyššej ako cena výrobku) nazývajú odborným vyjaderním servisu.
    Ani slovo o závade.
    Neodporúčam.

Dobrý den Libore,

uvedená situace mne mrzí, prosím o uvedení čísla reklamace a zaslání více informací na náš email. Prověříme podrobnosti.

Katka

Tovar prisiel rozbity, na reklamaciach mi zdelili, že mam tovar poslat naspat a odstupit od kupnej zmluvy. Tovar bol zakupeny ako darcek na Vianoce, chcela som len vymenu za novy neposkodeny tovar. Predpokladam, že tymto pristupom chcu asi prinutit zakaznikov si zakupit dodatocnu sluzbu Bleskova vymena...

Reakcia obchodu DATART.sk

je mi líto, že zboží bylo doručeno poškozené, omlouvám se za potíže. Podnět jsem předala odpovědnému oddělení.
    Věřím, že Vaše reklamace bude brzy vyřešena.

Katka

• Dátumy na stránke kedy ma tovar doraziť nesedí.
    • Nemajú prehľad o tom či tovar maju na sklade.

Objednali sme si tovar, zaplatili vopred,plus dopravu. Dátum sme vybrali ktorý určili na stránke.
    Deň pred odoslaním nám nedali ani vedieť či tovar príde.
    Tak sme kontaktovali obchod ako to je s našim tovarom. Dozvedeli sme sa že tovar na sklade nie je.
    Po pár dňoch komunikácie sme sa dopracovali k tomu že tovar bude naskladneny az o pár dni.
    Po našej zaplatenej objednávke aj s nemalou sumou dopravy , kedy mal tovar do troch dni prísť. Čakáme už týždeň a dúfame že aspoň do Vianoc príde.
    Obchod neodporúčam. Nemajú prehľad o dostupnosti

Dobrý den Hanno,

je mi líto, že zboží nebylo skladem k okamžité expedici, omlouvám se za potíže. Dle ověření bylo dnes předáno zboží externímu přepravci, věřím, že již doprava proběhne hladce.

• dobrý výber tovaru
    • rýchle doručenie
    • aj keď si zaplatíte inštalovanie nie je isté či to bude v rovnakom mesiaci ako Vám príde biela technika

Objednala som si kombinovanú rúru s doručením a inštalovaním. Doručenie bolo v poriadku. Ale dohodnutie inštalácie nie. Volala mi pani, ktorá to zariaďuje a povedala, že inštalácia je možné až o mesiac. Takže som si musela zariaďiť inštaláciu.

Reakcia obchodu DATART.sk

uvedená situace mne mrzí, omlouvám se za potíže. Podnět jsem předala odpovědnému oddělení k prověření.

Anna

Prijali objednávku, viac sa neozvali.

Reakcia obchodu DATART.sk

je mi líto, že jsme Vaši objednávku nebyli schopni vyřídit. Způsobené komplikace mne mrzí a omlouvám se za ně.

• Nekomunikácia zákazníckeho centra emailom

Reakcia obchodu DATART.sk

mrzí mě, že tentokrát nebylo vše podle Vašich představ. Váš podnět jsem předala vedení k prošetření. Věřím, že příště již bude vše na 100%.

• Rýchlosť vybavenia objednávky

Dobrý den Danielo,

je mi líto nevydařeného nákupu. Vždy se snažíme vyřizovat objednávky v co nejkratším čase. Omlouvám se, že zde se nám to nepodařilo.

Zdeňka

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• po dnešnej skúsenosti žiadnu

viem, že predavačov je nedostatok, ale v Novume Prešov je to hrôza, čo som dnes zažila a nikdy viac, kým sa tam komplet nevymení personál

Dobrý den Anno,

Zdeňka

nejaká komunikacia do obchodu nie je možne reagovať s dotazami neskutocne,,,,,,ako z ineho sveta

Dobrý den Janosi,

uvedená situace mne mrzí, omlouvám se za potíže. Můžete nás kontaktovat na zákaznickou linku nebo za pomocí emailu [email protected].
    Věřím, že pokud to s námi ještě zkusíte, povedeme si lépe.

• Katastrofálny prístup predavača

Predavač ma pri oboznámení, že nakupujem na akciu Digitálny žiak, okamžite s nepríjemným výzorom odradil, že to bude riadne komplikované. Absolútny nezáujem o zákazníka, správanie typu “neotravuj ma”.

Dobrý den Iveto,

velice mne mrzí, pokud se prodavač v prodejně nechoval ochotně a profesionálně. Náš zákaznický servis je pro nás důležitý. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, předala jsem ji vedení prodejny. Věřím, že přispěje ke zlepšení našich služeb.

Anna

Za tri hodiny mi neboli schopní vypísať papiere na nákup notebooku v programe Digitálny žiak.
    O kúsok ďalej v inej predajni s tým nemali problém, keďže nie je im ľahostajných 640.-€

Dobrý den Vlado,

Vaše negativní zkušenost v naší prodejně mne mrzí. Podnět předám vedení prodejny k řešení, věřím, že budou kolegové proškoleni a příště Vám budou již schopni poradit.