• Nekvalitné výrobky -

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení. Pokud jste se zbožím nespokojen, máte možnost uplatnit reklamaci či odstoupit od smlouvy. Prozatím nebyla u Vaší objednávky zadána reklamace ani jiný požadavek týkající se zakoupeného zboží.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a těšíme se na další nákup v našem e-shopu.

darcekvakcii.sk

• Nekvalitný tovar, niektoré výrobky sú nepoužiteľné napríklad rezačka na fóliu, tento obchod určite neodporúčam

• Nekvalitný čínsky tovar
    • Oveľa vyššia cena ako u ostatných predajcov
    • Neprofesiálny, antizákaznícky prístup pri reklamácí

Reklamoval som svietidlo, žiadal som výmenu batérii, nakoľko po 4 minutách prestalo svietiť, telefón nebrali, písomne žiadali popísať závadu, závadu som popísal neskoršle žiadali videonahrávku, ktorú som poslal, na to poslali odpoveď, mám poriadne nabiť batérie, na konci som mal poslať celé svietidlo na vlastné náklady naspäť. Nemienil som ďalej šaškovať , objednal som batérie od inej firmy za 1/3 ceny za čo oni predávajú.

Nekvalitny vyrobok

• lacné a veľký výber
    • lacný nekvalitný čínsky tovar, kvantita namiesto kvality

darcekvakcii.sk

• tovar prišiel poškodeny od vyrobcu.
    • jedna sa o nekvalitny vyrobok z polska

• Kvalita

Kvalita akurát za tú cenu. Ale inak spokojnosť. Objednané veci sú darčeky, takže trvanlivosť produktu až po čase

děkujeme velice za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu.
    Spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejpodstatnější a zároveň nás to potěší.

darcekvakcii.sk

• Verk Stolík Table Mate II Hrozna kvalita a nestabilny. Urcite neni vhodny pre seniorov a deti. Tovar chcem vratit! Prosim informazie pre vratenie tovaru z dovodu dodanie NEKVALITNEHO TOVARU. Prosim cislo tel na koho sa mam obratit.
    • Nekvalitny tovar, ktory mi bol dodany

• Slabá kvalita

Už som si viackrát Obiednala predošlé obiednavky boli top ale táto posledná bola poškodená

• Ceny
    • Napady
    • Kvalita

Darcekvakcii.sk

• Kvalita je trosku slabšia inak sa dá