• Celkom dobré ceny
    • Asi 5 dní som čakal na balík

děkujeme velice za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu.
    Spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejpodstatnější a zároveň nás to potěší.

darcekvakcii.sk

• tovar nesplna deklarovaný počet kusov v balení,predajca nekomunikuje

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

mrzí nás, že jste měl s nákupem negativní zkušenost, aby bylo možné vše prošetřit, potřebujeme více informací.

darcekvakcii.sk

• Balík prišiel, žiaľ nie to čo je v popise objednávky

Balík prišiel, žiaľ nie to čo je v popise objednávky.
    Komunikácia z obchodom žiadaná.
    Telefón nedvyhaju,na email neodpovedaju.

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení. Pokud jste se zbožím nespokojen, máte možnost uplatnit reklamaci či odstoupit od smlouvy. Prozatím nebyla u Vaší objednávky zadána reklamace ani jiný požadavek týkající se zakoupeného zboží.

• Tovar skladom
    • Zle zabalený tovar, voľne "vhodený" do krabice

Ten kto balí v tomto obchode objednané produkty do krabice, by mohol použiť bublinkovú fóliu, alebo papier. 3 produkty voľne vložené do veľkej krabice, Už pri preberaní balíka bolo evidentné že produkty nebudú v dobrom stave, samozrejme produkty boli povypadávané z krabičiek, balík bol ako detská hrkálka.

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení. Balicí materiál volíme takový, aby zbytečně nenavyšoval cenu produktu.

darcekvakcii.sk

• Tovar bol doručený včas a napriek dotrhanej krabici v ktorej bol bol v poriadku.
    • Neviem kde tovar balili, ale originál obal ( jedna krabica)bola dotrhaná. Spolu s ďalším tovarom bol ešte v plastovom obale. Balík prišiel v poriadku a z objednaného tovaru mám veľkú radosť.

Z objednaného tovaru mám veľkú radosť. Slúži ako má a spĺňa moje očakávania.

darcekvakcii.sk

• Tento obchod funguje zvláštne, bud im to dlho trvá aleže veľmi dlho alebo sa vyhovoria ze vraj ja som neprevzala ešte predošlý balík ktorý bol na dobierku... Nemôžem prevziať niečo čo mi neprišlo. Takze som poprosila o dôkaz ze som zásielku neprebrala, zrazu bez odpovede a balík cestoval. Teraz som objednávala 25.11.2023... Dnes je 4.1.2024 a balík neprišiel, asi ma okružnú jazdu okolo sveta ‍♀️
    • Na dobierku by som to neriskovala

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení. S Vaším negativním hodnocením nesouhlasíme, protože k expedici Vaší zásilky vůbec nedošlo a to z toho důvodu, že na Vaše jméno evidujeme nevyzvednuté zásilky.

darcekvakcii.sk

• Peniazei boli vrátené po cca mesiaci
    • Som rád že som nakoniec nemusel riešiť e-shop cez obchodnú inšpekciu a pod.
    • Peniaze poslané vopred na účet
    • Tovar nedorazil. Nakoniec po vzájomnej mailovej komunikácii (nedostatočnej) vrátené peniaze na účet.
    • Nedá sa dovolať na ich infolinku. Volal som viac než 20x.
    • Tovar Vám "akože" pošlú cez Zásielkovňu pošlú Vám link avšak tovar nedorazil.
    • Informujete sa v Zásielkovni na balík, tak dostanete info že tovar eshop nedodal k odoslaniu, čo je v rozpore z tvrdením e-shopu.
    • Pošlete e-shopu odstúpenie od zmluvy a žiadate vrátenie peňazí na účet čo ignorujú a až po nejakom čase nakoniec vrátili peniaze.

Úprimne nikomu Neodporúčam.
    Infolinka nedostupná.
    Mailová komunikácia nedostatočná.

darcekvakcii.sk

• Tovar mi bol doručený poškodený
    • Obal produktu bol zničený aj kábel zlomený
    • Nie raz som objednávala ,ale už viac nebudem
    • Mam poslať späť tovar ale poštovné nebudem mať preplatené takže len ja budem v mínuse...
    • Minule mi prišla polovica tovaru čo sa vyjadrili že majú novú predavačku a nedala to tam ,ale dokonca ani kilá nepasovali čo mi poslali som mala 1 kg a na krabici bolo že 2 kg .
    • Neodporúčam

-NEODPORÚČAM
    -Tovar mi bol doručený poškodený
    -Obal produktu bol zničený aj kábel zlomený
    -Nie raz som objednávala ,ale už viac nebudem
    -Mam poslať späť tovar ale poštovné nebudem mať preplatené takže len ja budem v mínuse...
    -Minule mi prišla polovica tovaru čo sa vyjadrili že majú novú predavačku a nedala to tam ,ale dokonca ani kilá nepasovali čo mi poslali som mala 1 kg a na krabici bolo že 2 kg .

darcekvakcii.sk

• niektoré veci v celku čo mali foto na stránke zodpovedali i skutočnosti
    • Objednala som si tovar, bolo ich viac v jednej objednávke a dve veci mi chýbali..Obchod nereagoval na moje emaily..a to tri objednávky som cez tento obchod..v prvej ako som na začiatku písala mi chýbali dve položky, v druhej tiež a na tretiu mi písali že bohuzial ju stornujú, popritom, som si tú tretiu prevzala v ten deň v poriadku, písala som im, že objednaný tovar mi došiel a je ok..No oni mi preposlali sumu späť na účet, bo všetky objednávky som prevodom vopred zaplatila, a potom po mojej odozve reagovali, že chcú peniaze naspäť..tak som preposlala tú sumu...a to bolo vše z ich strany akože vybavené..no na moje emaily vôbec nereagujú, telefón vôbec nezdvíhajú... písala som im o tých dvoch objednávkach že v oboch mi chýbali dve položky, aj prílohy som s fotkami poslala a obchod Nič... akože vôbec som takúto reakciu ešte nezažila, úplná ignorácia zo strany obchodu..to teda..no sklamaná som a riadne..no a ešte som zabudla spomenúť, že v tom emaily čo mi písali, aby som vrátila sumu, čo mi poslali späť za storno, že oni preveria na kamerovom systéme..+ ďalší email, že ešte aby som poslala im späť obalový materiál+ potvrdenie o pre-poslanej sume..akože dosť veľký chaos majú, čo sa objednávok týka...sklamaná som a veľmi..

• Balik prišiel rýchlo
    • Balik prišiel zle zabalený, napoly otvorený

darcekvakcii.sk

• Poškodený obal , Poškodený tovar , no hnus , a žiadne ospravedlnenie ani odškodnenie

darcekvakcii.sk

• Týždeň (7dni) trvalo, kým sa po zaplatení a overení platby, tovar zabalil a doručil. Trošku pridlho.

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

děkujeme za Vaši recenzi.

Dodací lhůty jsou závislé na několika faktorech, například na tom, zda je objednávka vytvořena o víkendu či ve svátek, vytíženosti přepravce, atd. I přes toto vše, se zboží snažíme odeslat v co nejkratším termínu. Předběžné datum dodání je vždy uvedeno u každého produktu a následně i potvrzení zaúčtované platby, které obdržíte do e-mailové schránky.

Situaci jsme prověřili a zásilka Vám již byla doručena.
    Vzhledem k současné logistické situaci a vytížení přepravců se doba dodání může zpozdit.

Omlouváme za komplikace a věříme, že příští nákup bude v pořádku.

darcekvakcii.sk

• Objednala som si LED pásik s diaľkovým ovládaním ,samozrejme obal bol natrhnuty diaľkové ovládanie v ňom nebolo je úplne nefunkčné neodporúčam!!

• Rychla komunikacia
    • Tovar bol objednany v nedelu, do stredy ani obraz ani zvuk. Ked som sa ozvala, co je s objednavkou, zrazu sa vsetko pohlo a v piatok som mala svoj balik doma

darcekvakcii.sk

• Balík zaplatení aj doručení ale nekompletný chýbajúci tovar z balíka. Dovolať sa nedá,nikto sa nezaoberá s reklamáciu.