• Poskodenie

Vyrobok som obdrzal poskodeny. Solarny panel bol odlomeny od svietidel. A nebola to chyba prepravy. Balicek bol neposkodeny a solarne svetlo bolo perfektne zabalene v bublinkovej folii. Cize uz tak bolo zabalene.

Nie veľmi kvalitné produkty

Tovar je mini prevedenie, odpad.

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení. Pokud jste se zbožím nespokojen, máte možnost uplatnit reklamaci či odstoupit od smlouvy. Prozatím nebyla u Vaší objednávky zadána reklamace ani jiný požadavek týkající se zakoupeného zboží.

darcekvakcii.sk

Stan je v poriadku, ale tyčky, ktoré sa skladajú sú nekvalitné a prišli poškodené.

darcekvakcii.sk

Mikrofón nespĺňa predpoklady, kábel chýbal z popisu tiež. Neodporúčam.

darcekvakcii.sk

• Pred dvoma dňami som namontovala hadicu a už tečie. Je nekvalitná.

Chcem vrátiť hadicu je mi nanič. Ani 3 dni nefungovala.

darcekvakcii.sk

Objednaný tovar nám nebol doručený,ani žiadne vysvetlenie,ani nič, takže dcéra je veľmi sklamaná, nakoľko to mal byť darček k jej narodeninám, ktoré bude mať o pár dní.

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení. S Vaším negativním hodnocením nesouhlasíme, protože k expedici Vaší zásilky vůbec nedošlo a to z toho důvodu, že na Vaše jméno evidujeme nevyzvednuté zásilky.

darcekvakcii.sk

Kvalita veľmi zla “šmejd”

• Tovar nefunguje

darcekvakcii.sk

• Tovar nebol dodaný podla objednávky.

• Tovar mi nebolo doručene
    Ani ma neinformovali

• Dlho sa čaká na tovar

darcekvakcii.sk

• Náplasťove lepidla sú skvelé a také drobné vecičky.
    • čo som najviac čakala teleskopický sedak na výlety, bol prasknuti dolní časť, ťažky na nosenie ,keď som ho znovu chcela zatvoriť veľmi ťažko to išlo a nič to nedržal do kopi -jednim slovom - kopia (charaburd) ,bude to dobrý stojan na kvety

darcekvakcii.sk

Darček nefunkčný, nedal sa spárovať s mobilom.

• Nekvalitný a poškodený produkt

Držiak na svetlo sa mi rozpadol ešte pred samotnou montážou...

darcekvakcii.sk

Tovar bol doručený ale spínač je nefunkčný. Po pripojení na 12V nereaguje ani na ovládač, ktorý je pravdepodobne funkčný lebo kontrolka sa rozsvieti. Na spínači nič nesvieti ani žiadny zvukový prejav nepotvrdzuje jeho funkčnosť.

• Činske ,lacné atrapy
    • Výrobok nefunguje ako popisujete.

nefunkčná hračka

darcekvakcii.sk

Tie žiarovky sú úplne na nič.
    Neodporúčam a ani nikdy neodporučim

darcekvakcii.sk

• Doškrabal mi ŠPZ za 400€ a poškodil nárazník a dorezal prsty, toto nieje žiaden vtip, NEODPORUCAM!