• Tovar bol poškodený

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení. Pokud jste se zbožím nespokojen, máte možnost uplatnit reklamaci či odstoupit od smlouvy. Prozatím nebyla u Vaší objednávky zadána reklamace ani jiný požadavek týkající se zakoupeného zboží.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a těšíme se na další nákup v našem e-shopu.

darcekvakcii.sk

• Tovar mi prišiel poškodený.

Tovar pred odoslaním predajcu nebol skontrolovany, nakoľko obal bol nepoškodený.

darcekvakcii.sk

• Tovar prišiel poškodený a nezodpovedal popisu.

Potvrdilo sa, že nie som taká bohatá, aby som si kupovala lacné veci.

darcekvakcii.sk

• Tovar mi prišiel poškodený chybou prrdajcu a vôbec nebol označeny ako krehky a odškodné žiadne .Tu nekupujte!

• Predávajú poškodený tovar

Neodporúčam, tovar mi prišiel prasknutý a keďže som ho potrebovala, zalepila som si ho. No, napriek tomu mi neuznali problém, že to nie je ich vina, ale vina prepravcu. Požadovali odomna znehodnotenie tovaru, že až potom mi vrátia peniaze. Takýto prístup som nikdy nezažila.

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

mrzí nás, že jste měl s nákupem negativní zkušenost, aby bylo možné vše prošetřit, potřebujeme více informací.
    Budeme Vás kontaktovat a vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

darcekvakcii.sk

• Tovar bol poskodeny na viacerych miestach

Poskoseny tovar

darcekvakcii.sk

• Objednala som si 2ks expandér na cvičenie-z toho jeden kus bol poškodený a vibračné brýle, na ktorých je na prvý pohľad vidieť, že už boli použité a sú na nich poškriabané sklá. Keď som sa snažila dovolať na uvedené tel.číslo, bohužiaľ telefón nedvíhali a potom som sa písomne informovala čo s tým, tak mi bolo odpísané že mám tovar vrátiť-samozrejme na vlastné náklady. Nikdy viac už nebudem objednávať, som sklamaná!!!!

• Tovar bol poškodený

darcekvakcii.sk

• Tovar mi bol doručený poškodený
    • Obal produktu bol zničený aj kábel zlomený
    • Nie raz som objednávala ,ale už viac nebudem
    • Mam poslať späť tovar ale poštovné nebudem mať preplatené takže len ja budem v mínuse...
    • Minule mi prišla polovica tovaru čo sa vyjadrili že majú novú predavačku a nedala to tam ,ale dokonca ani kilá nepasovali čo mi poslali som mala 1 kg a na krabici bolo že 2 kg .
    • Neodporúčam

-NEODPORÚČAM
    -Tovar mi bol doručený poškodený
    -Obal produktu bol zničený aj kábel zlomený
    -Nie raz som objednávala ,ale už viac nebudem
    -Mam poslať späť tovar ale poštovné nebudem mať preplatené takže len ja budem v mínuse...
    -Minule mi prišla polovica tovaru čo sa vyjadrili že majú novú predavačku a nedala to tam ,ale dokonca ani kilá nepasovali čo mi poslali som mala 1 kg a na krabici bolo že 2 kg .

darcekvakcii.sk

• Nemala som možnosť neprevzať moju zásielku nakoľko ju kuriér nechal na vrátnici. Po otvorení škatule v ktorej to hrkalo ako v hrkálke som zostala v nemom úžase. Vešiak na odevy, teda jeho jednotlivé časti vôbec neboli chránené voči poškodeniu, boli tam len tak položené a spojovací materiál bol mimo uzatváracieho vrecúška. Viacero dielov bolo poškodených škrabancami a spojovací materiál nebol úplný. Chýbal aj návod na montáž výrobku.

Predajca buď porušil zákon o ochrane spotrebiteľa a nesplnil si minimálne povinnosť zabezpečiť návod na montáž výrobku alebo vyexpedoval vrátený tovar bez kontroly či je kompletný a nepoškodený.
    V každom prípade predajcu neodporúčam.

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

Budeme Vás kontaktovat a vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

darcekvakcii.

• Jeden z produktov "Plynový horák" GGV005 prišiel poškodený!
    • Veľké množstvo E-mailov a moja požiadavka ako zákazníka o výmenu poškodeného tovaru, za nový, bezchybný tovar, sa nestretla s porozumením.
    • p. Adéla z Darcekvakcii odmietala výmenu poškodenéhobtovaru za nový. Na moje otázky o Poštovné neodpovedala, iba že vrátia cenu tovaru - plynového horáka.
    • Ja som zaplatil via Mastercard. p.Adéla z Darcekvakcii žiadala odo mňa moje bankové detaily. Prečo by som ja posielal cez internet moje banking details? Predsa môžu vrátiť eventuálne pladbu zpäť na Mastercard, s čím ja ako zákazník nesúhlasím. Dávam prednosť výmene tovaru za nový, nepoškodený.

Po mojej skúsenosti a negatívnemu postoju zástupkine spoločnosti Darcekvakcii p. Adély nedoporučujem kupovať z tohoto internet obchodu.

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

v emailech Vám byl jasně dán náš standardní postup pro reklamaci, který jste nedodržel. Prosím o kontaktování na [email protected] pro vyřešení problému k spokojenosti obou stran.

darcekvakcii.sk

• Poškodený obal , Poškodený tovar , no hnus , a žiadne ospravedlnenie ani odškodnenie

Reakcia obchodu Darcekvakcii.sk

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení. Balicí materiál volíme takový, aby zbytečně nenavyšoval cenu produktu.

darcekvakcii.sk

• Cista katastrofa...poskodeny tovar...prvy a posledny krat

darcekvakcii.sk

• tovar prišiel poškodeny od vyrobcu.
    • jedna sa o nekvalitny vyrobok z polska

darcekvakcii.sk

Tovar mi prišiel poškodený.

• Super ceny
    • Kupovala som Mop s ostrekovačov. Strašná haraburda, a ešte aj poškodený prišiel. Predpokladam, že nikdy nestal cez 20e a akcia 10e je adekvátna. Ostatne produkty nevyskusane, darčeky