• Pri oznámení o prijatí mojej objednávky chýbajú doručovacie údaje, takže si neviete prekontrolovať pre istotu doručovaciu adresu.

Pri spracovaní objednávky mi prišiel mail, "prijali sme Vaše odstúpenie od kúpnej zmluvy", ktoré som nikdy nepodal (buď to majú takto nastavené, alebo pracovník kliká na nesprávne tlačidlá)

• Všetko prebehlo rýchlo a kvalitne

Objednané a ZAPLATENÉ dve kľúčenky, prišla iba jedna. Nikdy viac cez vás. ✌️

Reakcia obchodu DaDex.sk

Ďakujeme za upozornenie . Tovar sme Vám samozrejme odoslali vzlást balíku . Ospravedlňujeme sa , že ste dostali iba jednu klučenku druha bola hneď na ceste ako sme vedeli podali.

Dodaný ovládač nesúhlasí s obrázkom, potešila by informácia v popise, že sa teda jedná o univerzálny ovládač, ktorý je potrebné naprogramovať. Keď už sa teda jedná o univerzálny ovládač bolo by vhodné aj uviesť, ktoré tlačidlá majú aké funkcie (s porovnaním s originálnym ovládačom). Na e-mail s otázkami som nedostala odpoveď.

Reakcia obchodu DaDex.sk

Ďakujeme za vašu recenziu . Ospravedlňujeme sa za zistené nedostatky. Ovladác samozrejme môžete nám vráti pokial nesplná vaše očakávania. Počas telefonického rozhovoru , ste teda uviedli , že Vám ten ovládač vyhovuje pretože ste prečítali návod .
    Ako ospravedlnenie ponúkame v budúcnosti prepravné zdarma.

• Fotka na stránke nezodpovedala tovaru, ktorý prišiel

Reakcia obchodu DaDex.sk

Ak tovar nespĺňal vaše očakávania , kľudne nám tovar môžete vrátiť.

Ospravedlňujeme sa za zviknuté nepríjemnosti .

Výborná cena oproti iným obchodom a dodanie za 4 dní od vytvorenia objednávky.

Reakcia obchodu DaDex.sk

ďakujeme Vám za pozitivné hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti.

Spokojnosť

Reakcia obchodu DaDex.sk

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti.

• Trocha sa im mieša tovar, ale ináč v pohode

Reakcia obchodu DaDex.sk

Nákup som riešil počas víkendu. Na otázky ohľadne tovaru veľmi ochotne a ihneď odpovedali. Hodnotenie za mna - veľmi dobré, doporučujem.

Dlhšia doba dodania

Spokojnost

Reakcia obchodu DaDex.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti.

dobrá komunikácia, rýchlosť doručenia

Reakcia obchodu DaDex.sk

• Upozornený som bol že tovar je v obchode a tovar tam nebol . Absolútna neinformovanosť kedy tovar príde

Reakcia obchodu DaDex.sk

Ospravedlňujeme sa za komplikácií pri preberaní balíku. Tovar bol riadne doručený na zvolenú pobočku Zasielkovna na druhý krát pretože dopravca dodal prvý krát na zlu pobočku.
    28.01.2021 bola založená objendávka a 01.02.2021 bol doručená.

Veríme, že toto nedoruzemenie nepokazí naše dobré vzťahy.

• Obchod nekomunikuje, nikto neodpoveda na maily
    • Od objednavky prešiel mesiac dodnes nič nebolo dorucene
    • Elektronicke data boli prijate zasielka fyzicky neprišla

Obchod nemá vôbec záujem komunikovať . Objednate si zasielku, zaplatite za ňu a nič nepride.

• spatna komunikace a neustale neodpovidaji kdyz potrebuju doklad

Krásny deň,
    doklad o kupe je vždy faktúra ktorá je aj vždy v balíku. Doklad som Vám poslal aj na e-mail.
    Prosím informujte ma ak nemáte stále ten doklad. Pošlem Vám dodatočne poštou. Ale určite by ste to mali mať.

• perfektný prístup

Maximalne spokojny,tovar presne ako na obrazku,bal som sa ze puzdro bude trosku velke ale super!!Odporucam!!

Reakcia obchodu DaDex.sk

• Tovar prisiel rychlo starostlivo zavalene a bez poskodenia...ja mozem len chvalit

• 3-týždňový dodávka lehota iba po telef.urgenciach

Reakcia obchodu DaDex.sk

Balík bol uložený na zlej pošte a neprišla Vám preto výzva. potom sme kým balík poslali na tu správnu postu (preposieli ) ták ubehlo veľa času.

Ospravedlňujeme sa za zviknuté nepríjemnosti ďakujeme za Vašu trpezlivsoť.

tovar som objednala, prišiel emial , že objednávka je vybavenán no nič mi nechodilo, volala som nikto nedvihal, nahrala som odkaz nik sa neozval, napisala som email co sa deje preco mi to neposielaju bez reakcie
    Nikdy viac!!!!!

Reakcia obchodu DaDex.sk

Tovar bol riadne doručený na vydajné miesto . Bol vydaný však podľa systému o 2 týždne neskor.

Ospravedlňujeme za nedoručenie výziev na vyzvyhnutie balíka.

Zatiaľ to bola prvá moja objednavka takže môžem len povedať super.