• Ozaj rýchle dodanie tovaru a veľmi dobrá komunikacia zo zakaznikom, riešenie neštandartných situácií.

Odporúčam.

• Veľmi rýchle dodanie tovaru.
    • Trošku neprehľadná stránka, ale to je takmer nepodstatné.

Obchod mal na sklade produkt, o ktorý som mal záujem. Dodanie malo byť podľa podmienok až po pripísaní platby na ich účet, ale v skutočnosti ho odoslali skôr.

• Uctovanie 3,55€ pri osobnom odbere
    • Celkovo postovne by mohlo byt lacnejsie/zdarma pri objednavke nad urcitu sumu + dodanie do 24h:
    • porovnavam s obchodmi v zahranici .Na SK je toto moja prva skusenost s e-shopmi.

urcite odporucam a dakujem

• Dobrá orientácia na stránke.
    • Nedostala som žiadne informácie o stave mojej objednávky, a na linke tiež žiadne neboli. Tak som napísala email a za veľmi krátky čas sa mi ozval zamestnanec a informoval ma o stave objednávky. Ak by sa to dalo nejako zautomatizovať, aby zákazník dostal notifikáciu, keď sa s jeho objednávkou niečo udeje, to by bolo výborné.

Niečo by bolo veľmi dobré sú informácie o obsahu balenia, aby zákazník presne vedel, čo by mal v zásielke dostať, čo si popr musí ešte dokúpiť sám.

Veľmi sa mi páčil prístup zamestnanca, ktorý mi promptne po mojom emaily volal a informoval.

• široká ponuka,slušné ceny

odporúčam

Bezproblémový nákup

• Rychlost vybavenia objednavky
    • Prisiel mi nefunkcny vyrobok. Uz tyzden Cakamna vybanie reklamacie.

Obchod je fain.personal tiez no problem.ale teenage popracovat na kvalite tovaru.

Reakcia obchodu COMPMANIA.sk

Dobrý deň. Je nám ľúto že tovar nebol v poriadku. Výnimočne, ale stáva sa to že tovar rovno od výrobcu príde nefunkčný. Nie je to nekvalitou tovaru, ani dodávateľa. Predávame ten istý tovar čo sa predáva na celom Slovensku v obchodoch a internetových obchodoch. Internetový obchod skracuje distribučnú cestu od výrobcu po zákazníka - a obvykle takýto tovar našimi rukami ani priestormi neprechádza. Pokiaľ ide o reklamáciu, týždeň je v takomto prípade ešte veľmi krátka doba a predpokladám že to ešte chvíľu potrvá - verím ale že nie 30 dní ako vyplýva zo zákona.

• Cena a vyzdvihnutie v Bratislave
    • V podstate ziadne, iba trochu chaos pri vybavovani objednavky, ale som vynimocne velmi spokojny, tovar k dispozicii v podstate okamzite

Vrelo odporucujem a to som k obchodom zvycajne velmi kriticky

• Zatial nemam skusenosti s nevyhodami Vasho obchodu...
    • snad len ak zlyha ludsky faktor co sa stalo aj pri mojej objednavke ,ale to bolo zo strany UPS kt.zle pochopila pokyny dodania a po niekolko nasobnom telefonickom vybavovani sa napokon podarilo tovar dorucit v pozadovany termin zaco velmi pekne dakujem Vasmu kolegovi kt.mi vlastne pomohol tento problem razne a rychlo vyriesit.

Lacnejsie ako na predajniach,pohodlnejsie

ano urcite odporucam aj ostatnym a v buducnosti este urcite planujem nakupovat vo Vasom obchode

• Rýchle a kvalitné vybavenie objednávky.

Nakoľko som objednával daný tovar v obchode Hej.sk /tovar mali uvedený v sklade,no na môj dotaz odpovedali že je to novinka a bude mi dodaný asi za 14 a viac dní/.Preto som sa obrátil na Vás, kde mi bol tovar dodaný hneď na druhý deň po objednávke.SUPER! Vďaka!
    Tento obchod odporúčam aj ostatným kupujúcim!

• Na mailové požiadavky a otázky nereagovali ani po dobe 1. týždňa

Zlý zákaznícky servis

• Dobra komunikacia zo zakaznikom
    • nema

obchod mozem len doporucit

• ochota riesit nestandardne situacie, rychlost realizacie
    • neviem, mozno recenzie (skusenosti) zakaznikov k jednotlivym tovarom (ziaden oficialny popis produktu to nenahradi)

maximalne ustretovy

• rychlost dorucenia

• rychlost a spolahlivost a super ceny
    • ziadne

Vrelo odporucam vsetkym potencialnym zakaznikom

• rýchla komunikácia
    • ochota

Konkrétny tovar, o ktorý som mal záujem bol v tomto obchode najlacnejší a na dodaz, ktorý som ohľadomm produktu zaslal som dostl obratom odpoveď. Rýchlosť jednania je pre mna pri internetovom nakupovaní njdôležitejšia a tým si m tento predajca získal. Pri ďalšom nákupe jeho stránku navštívim ako prvú.

• ● najlepšia cena produktu v čase nákupu
    • ● rýchla odozva zo strany predavajúceho
    • ● rýchlosť dodania (pri objednávke skladom, do 24h u mňa)
    • ● kvalita tovaru

Zatiaľ som z neho nakupoval len raz, takže spokojnosť.

• Recenze byla smazána, zákazník si spletl obchod s jiným.

• pohodlný nákup z tepla domova
    • pretože som tento typ tovaru nikde inde nenašiel

solídnosť, hlavne okamžitá reakcia a rýchlosť dodania tovaru

• • dobré ceny oproti iným obchodom
    • • hladký priebeh napriek komplikáciam
    • (notebook nebol skladom - objednali mi ho - trvalo to cca 5 dní)
    • • dobrá komunikatívnosť (mail, mobil) a ochota odpovedať na otázky
    • • jasné jednanie
    • • rýchle dodanie

Odporúčam pre tých, ktorí hľadajú dobrú cenu a nemajú problém počkať.