Kvalitné vecičky

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaša spokojnosť je pre nás mimoriadne dôležitá a prvoradá. Prajeme Vám krásny deň!

• Dorazil rýchlo

• Dostupnost tovaru
    • Rychle dodanie

• rýchlosť dodania
    • komunikácia so zákazníkom

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Jednoduché objednanie a rýchle doručenie

Otravujete ma

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, podľa našich informácií Váš objednaný balík bol doručený a neboli žiadne problémy. Ak máte problém s objednaným výrobkom, obráťte sa na [email protected]. Pekný deň prajeme!

• Rýchlosť doručenia obejdnavky
    • Kvalita produktu

Vychytali sme kočiar v akcii tuším že 200€ menej z pôvodnej ceny. Večer sme to objednali a o deň neskôr kočiar dorazil.

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Velmi pekny vyber hraciek a oblecenia pre novorodencov. Kvalitne veci.
    Trochu chaoticke menu na stranke.

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Maximálna spokojnosť so všetkým od ponuky tovaru, webovej stránky až po veľmi ochotných pracovníkov, určite odporúčam každému

• Rychlost vyzdvihnutia

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Vždy rýchle dodanie, tovar kvalitný, bez problémov.

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Hračka pre male dieťa bola len pohodlná v papierovej krabicu ktorá mi prišla potrhana a pootvorená

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Prajeme Vám krásny deň!

• Rýchlo dodaný tovar.

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Vyzdvihnutie na predajni nemožné. Tovar som si vyzdvihol v balíkomate pred predajňou Brendon. Neuveriteľné.

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Od 15.12. je možnosť urobiť si objednávku cez internet s vyzdvihnutím v predajni. Veríme, že v budúcnosti využijete túto možnosť . Vaša spokojnosť je pre nás mimoriadne dôležitá.Prajeme Vám krásny deň!

• Rychle dorucenie

• Najlepšia cena na trhu
    • Dobrá komunikácia

• Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Spolahlivy a rychly obchod.

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Tovar mi bol doruceny v lehote.akurat ze jedna hracka bola zlomena.myslim si ze balik bol zabaleny dost nedbalo.obj.som hojacieho konika a drevene strkadlo ktore nebolo zabezpecene tak aby sa pri prevoze neposkodilo.

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Dobrý deň, pokiaľ Vám bol doručený poškodený výrobok, treba hlásiť na [email protected], máte samozrejme nárok na výmenu, príp. kontaktovať predajňu na tel. čísle 0911474722. Pekný deň prajeme!