• Rychle dodanie

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaša spokojnosť je pre nás mimoriadne dôležitá a prvoradá. Prajeme Vám krásny deň!

Všetko super, rychle dodanie, najlepšie ceny. Určite odporucam :)

• Rýchle doručenie, super cena

Odporúčam, výborný obchod, človek v ňom nájde všetko čo potrebuje pre dieťa

Všetko v poriadku

• Cena a zákaznický servis

• Veľký výber
    • Mam rada tento obchod mimo týchto 2 vecí, najlepšie nakupovať v obchode a nir cez net
    • Komunikacia- žiadny mail o odoslaní objednávky a podobne
    • Rýchlosť, už skoro týždeň po objednávke a stále nič

Dala som negatívne hodnotenie, nakolko tovar stale nemam ani neviem v akom štádiu objednávka je, velmi pomale to je a aj komunikacia nič moč no...

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Pri objednávke s vyzdvihnutím na predajni je vždy uvedený dátum doručenia. Objednávky vytvorené do piatku budú doručené najbližší utorok, objednávky vytvorené v sobotu a neskôr, až o týždeň v utorok (tak ako máme uvedené na našej stránke). Vaša objednávka dorazila na predajne v terméne, ktorý bol uvedený na stránke pri objednávke. Prajeme Vám krásny deň.

• Tovar prisiel o 2 dni
    • Teplomer do vanicky mi prisiel v inej farbe ako som objednala, v ruzovej, no chcela som modru. nestihla som uz reklamovat, kedze som uz odcestovana

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaša spokojnosť je pre nás mimoriadne dôležitá a prvoradá. Objednali ste si výrobok, ktorý je v ponuke v rôznych farbách a nie je možnosť výberu farby. Farbu si viete vybrať len na predajni. . Prajeme Vám krásny deň!

• Velky vyber detskeho sortimentu
    • Prijemny personal. Nikto nemal problem ist so mnou aj vyskusat autosedacku ci sa zmesti do auta
    • Personal mi pomohol s nakupom az k autu
    • Cisty prebalovaci kutik
    • Prijemna zona na krmenie
    • V obchode sme sa citili aj s mojim dietatkom prijemne. Urcite to nebola nasa posledna navsteva :-)

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Rychle dorucenie, len by mohli informovat mailom aspon ze tovar bol odoslany, prepravca mi v ten den oznamil iba ze tovar bude dorucovany

Pekne oblecenie pre deticky

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Produkty, ktoré iné e-shopy neponúkajú

• Siroký výber tovaru
    • Akcie
    • Rychle doručenie

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• rychle dorucenie tovaru skladom

• Doručenie na 3 deň
    • Neinformovali ma, kedy bol tovar odovzdaný kuriérovi

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Perfektny servis, pri preprave poskodeny artikel bez vahania vymenili.

Super rýchlosť

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Skvelá cena produktov

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Tovar bol doručený veľmi rychlo

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Obchod bez problémov, rýchle dodanie, prehľadnosť eschopu

• Dodanie až ku dverám