Dobry vyber, rychle zaslanie, seriozna komunikacia. Najlepsia volba, co sa tyka detskych ciapociek.

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaša spokojnosť je pre nás mimoriadne dôležitá a prvoradá. Prajeme Vám krásny deň!

• Tovar bol v akcii
    • Uz tyzden cakam na pripravenie na predajnu

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Dobrý deň, pri objednávke s vyzdvihnutím na predajni je vždy uvedený dátum doručenia. Objednávky vytvorené do piatku budú doručené najbližší utorok, objednávky vytvorené v sobotu a neskôr, až o týždeň v utorok (tak ako máme uvedené na našej stránke). Keď objednávka dorazí na predajňu, pošleme vám e-mail. Prajeme Vám krásny deň.

• Jednoduché a praktické objednávanie

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Velmi pekny vyber detskych veci
    • Tovar bol velmi rychlo odoslany takze ziadne dlhe cakanie

• Rychle dodanie
    • Dobre zabalena objednavka aj napriek vacsim rozmerom
    • Objednavala som uz viac krat a urcite este objednavat budem

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Tovar objednany, expresne doruceny, zakaznik je spokojny.. co viac dodat?

• Výhodné akcie
    • Vernostný program so zľavou pri nákupe
    • Rôzne možnosti doručenia
    • Komunikácia obchodu

Dobrý výber

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky
    • Dobrá komunikácia

• Výborná cena

• Rychla a ustretova komunikacia

• Rýchle vybavenie objednávky

Čo sa týka rýchlosti odoslania, tak všetko bolo v poriadku , avšak ..
    Nikde som nevidela možnosť napísať poznámku, a keďže som objednávala cumlíky pre synčeka tak by som uvítala aspoň nejakú kolónku či je to pre dievča alebo pre chlapca alebo aspoň napísať poznámku , pretože cumlíky mi prišli obe balenia ružové, takže čo sa týka tohto spokojná niesom

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Všetko prebehlo bez akýchkolvek komplikácií

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Tovar nám bol doručený rýchlo a za výhodnú cenu

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Rychle dodanie, pekny vyber, dobre ceny :)

• Skvele ceny
    • Siroky sortiment
    • Extra rychle dodanie

Prvy nakup dopadol na vybornu.extra rychle dodanie vsetkeho co sme potrebovali. Super ceny

Kvalitné vecičky

• Dorazil rýchlo