• Rýchle doručenie, super cena

Odporúčam, výborný obchod, človek v ňom nájde všetko čo potrebuje pre dieťa

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaša spokojnosť je pre nás mimoriadne dôležitá a prvoradá. Prajeme Vám krásny deň!

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Skvelá cena produktov

• Super ceny
    • Rýchla dodávka

• Dobra komunikacia , skvely vyber, dobra cena , dobra kvalita
    • Sklamala ma farba a uchyt tasky na kocik , fotka a opis s realitou nesedeli ale kvalita je dobra

• Akcia - dobra cena
    • Dobry vyber tovaru
    • Dlho trvalo dodanie a mohli by zlepsit komunikaciu o objednavke

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Pri objednávke s vyzdvihnutím na predajni je vždy uvedený dátum doručenia. Objednávky vytvorené do piatku sú doručené najbližší utorok, objednávky vytvorené v sobotu a neskôr, až o týždeň v utorok (tak ako máme uvedené na našej stránke). Akonáhle objednávka dorazí na predajňu, pošleme vám e-mail. Prajeme Vám krásny deň.

• Ponuka, cena, doba dodania

• Výborná cena

• Skvele ceny
    • Siroky sortiment
    • Extra rychle dodanie

Prvy nakup dopadol na vybornu.extra rychle dodanie vsetkeho co sme potrebovali. Super ceny

• rýchlosť dodania
    • komunikácia so zákazníkom

• Rýchlosť doručenia obejdnavky
    • Kvalita produktu

Vychytali sme kočiar v akcii tuším že 200€ menej z pôvodnej ceny. Večer sme to objednali a o deň neskôr kočiar dorazil.

• Tovar skladom
    • Najlepšia cena na trhu
    • Dobrá komunikácia

• Nízke ceny

Nakupoval som 2. krát a nemám čo vytknúť.

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Dobrá cena a rýchlo dodaný tovar

• Info o stave objednávky
    • Výborná akcia na nákup detskej autosedačky, najlepšia cena oproti konkurencii
    • Skvelý výber značiek detského sortimentu

Reakcia obchodu Brendon Slovakia

• Pestry vyber, priazniva cena a rychle dorucenie