• vynikajúca komunikácia
    • hneď spätná väzba

• Ok..

Ústretový prístup, ochota poradiť.

• Veľmi rýchlo vybavená reklamácia tovaru, poškodenie tovaru spôsobené prepravnou spoločnosťou. Ďakujem

Tovar mi bol promptne doručený

• Dobré ceny
    • výborná komunikácia
    • Veľa rád na stránkach

• Spokojnosť. Tovar OK. Rýchle doručenie,ochotný personál.

• Ochota poradit pre zakupením
    • Rychlo dodane
    • Vyborna cena

Všetko ok, bezproblémové objednanie a dodanie tovaru, môžem len odporučiť

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Karol za plný počet hviezdičiek! Teší nás, že sme si získali Vašu priazeň. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Katka

• Dohoda o presnom dni dodania
    • Rýchlosť dodania
    • Kvalita tovaru

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Ján za výborné hodnotenie! Sme radi, že všetko prebehlo v poriadku a boli ste spokojný. Okrem odbornosti a ľudského prístupu dbáme aj na rýchle vybavenie Vašich objednávok. Kedykoľvek Vám radi vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

- nákup prebehol štandardne, bez problémov
    - kontaktovali ma kvôli zmene farby krytu diaľkového ovládača

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Dávid, že nás odporúčate! Teší nás, že sme si získali Vašu priazeň. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Katka

• Profesionálny prístup, ochota, odbornosť, ústretovosť.
    • Odporúčam po každej stránke

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Miro za výbornú recenziu! Snažíme sa reagovať promptne, okamžite s Vami komunikovať a následne tovar ihneď odosielať. Ochotne vyhovieme aj nabudúce. Katka

• rychle vybavenie objednavky
    • prehladna ponuka

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme! Vaša spokojnosť nás nesmierne teší. Ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• Výhodné ceny
    • Bohatý výber produktov

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Danica! Snažíme sa prinášať široký sortiment tej najvyššej kvality za čo najpriaznivejšie ceny. Vaša spokojnosť náš teší a budeme radi, keď nám zachováte priazeň aj v budúcnosti. Katka

korektný prístup

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Ľubomír za výborné hodnotenie! Sme radi, že všetko prebehlo v poriadku a boli ste spokojný. Kedykoľvek Vám radi vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• Široký sortiment tovaru
    • Dostupné v mieste môjho bydliska
    • Zložitý a zdĺhavý spôsob vybavovania zákazníkov. Zákazníkov vybavuje len jeden pracovník, takže ostatní musia čakať.
    • Slabá technická podpora a poradenstvo pre samovýrobu.
    • Neochota deliť materiál.

Materiál pre konštrukciu brány a výplne som nakoniec kúpil u iného dodávateľa. Ak som potreboval diely dĺžky cca 1 m nemohol som si to odviesť na osobnom aute. Tak som volil iný spôsob nákupu. Nemôžem teda ani hodnotiť ochotu poskytnúť akúsi individuálnu cenu vzhľadom na množstevný nákup.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Dobrý deň pán Jaroslav, mrzí ma že máte s nákupom u nás aj negatívnu skúsenosť.

Materiál pre výrobu brán predávame v štandardných dĺžkach, ktoré sú uvedené na stránke. Ak máte požiadavku na iné dĺžky materiálu ako sú v ponuke, snažíme sa vyhovieť, avšak je potrebné dať nám vedieť vopred telefonicky alebo mailom, aby kolegovia na sklade mohli takúto požiadavku pripraviť. Čo sa týka technickej podpory, kľudne mi zavolajte na 0948647783 ak by ste potrebovali doplniť nejaké info.

Verím, že Vaša ďalšia skúsenosť bude pozitívna. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Môžete sa obrátiť aj priamo na mňa na [email protected]. Lukáš

Som spokojný, pred kúpou pohonov som všetko odkonzultoval s technikom. Veľmi profesionálný prístup a ochota poradiť a pomôcť. Odporúčam

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Jozef za pozitívnu spätnú väzbu! Profesionálny prístup k zákazníkom je pre nás prioritou, okrem odbornosti a ľudského prístupu dbáme aj na rýchle vybavenie Vašich objednávok. Ďakujeme za Vašu prejavenú priazeň, ostávame k dispozícii. Katka

• Kvalitny tovar za rozumnu cenu, rychle dodanie. Velka spokojnost.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za skvelé hodnotenie! Snažíme sa pracovať kvalitne, rýchlo a efektívne. Určite ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

Tie najlepšie

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Peter za Vaše hodnotenie! Vaša spokojnosť nás nesmierne teší. Ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• majú všetko čo potrebujete

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za plný počet hviezdičiek! Teší nás, že sme si získali Vašu priazeň. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Katka