Čakam uz 9 dni na tovar od ktoreho je zavisla moja firma. Keby som vedel ze to bude tolko trvať neobjednam u nich.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Dobrý deň, veľmi ma mrzí Vaša skúsenosť. Vašu objednávku sme vybavili a odoslali hneď 1. pracovný deň, čo bolo 4.1.2024. Bohužiaľ kuriér bol vyzdvihnúť balíky na odbernom mieste až 8.1.2024 čím sa Vaša doba doručenia predĺžila. To je však krok, ktorý sme ovplyvniť nemohli. Verím, že Vaša ďalšia skúsenosť bude pozitívna. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Katka

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Pracovník spoločnosti poslal material na úplne inú adresu ( do Pribyliny ) namiesto do Zámutova , čo nepochopím asi nikdy !?!?!

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša recenzia vzhľadom na tomu, že adresa doručenia bola s Vami odkomunikovaná a potvrdená. Tovar bol doručený na Vami zadanú adresu. Žiaľ, zrejme nastala chyba pri telefonickej komunikácii. Prosím, prijmite naše ospravedlnenie. Ivan Ondrejovič

tovar bol poskodeny, ale nie prepravcom.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša recenzia. Tovar od nás odišiel v 100 % stave. Môže sa stať, že sa tovar poškodí pri preprave. V takom prípade je potrebné spísať výhradu u kuriéra a následne nás kontaktovať. Vždy sa snažíme vyhovieť zákazníkovi buď výmenou tovaru, alebo ak je tovar použiteľný a zákazník si ho ponechá, dohodneme sa s ním na zľave. Verím, že v budúcnosti prebehne všetko v poriadku a Vaša skúsenosť bude pozitívna. Ivan Ondrejovič

Takmer 2 týždne od objednávky tovar nedoručený

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za recenziu! Váš podnet je pre nás dôležitý a vďaka nemu môžeme s dopravcom pracovať na zlepšeniach. Mrzí nás vzniknutá situácia, prosím, prijmite naše ospravedlnenie a taktiež zľavu pri budúcom nákupe. Ostávame plne a ochotne k dispozícii. Ivan Ondrejovič

• Neprofesionálna komunikácia

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za reakciu, p. Švec! Žiaľ, vo Vašej objednávke nebolo uvedené meno, bez ktorého si nemôžeme dovoliť objednávku vybaviť, preto sme Vás telefonicky kontaktovali. Efektívna a odborná komunikácia je našou prioritou, preto pevne verím, že ide o nedorozumenie. V každom prípade ostávame k dispozícii. Ivan Ondrejovič

• V e-shop uvadzaju dod. lehotu 4 dni, po potvrdeni objednavky mi volali, ze 3-4 tyzdne
    • Slusny pan, no zial tovar nedodali

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Dobrý deň, vyvinuli sme maximálne úsilie aby sme pre Vás získali starší typ riadiacej jednotky, tá sa ale medzi časom prestala vyrábať. Ponúknutá alternatíva sa aj mne zdala pridrahá a preto chápem Vaše rozhodnutie objednávku zrušiť. Aj takéto situácie môžu nastať a samozrejme ma to mrzí, ale verím že nám napriek tomu zachováte priazeň. Ivan Ondrejovič

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Označil som si dovoz poštou. Telefonický mi bolo oznámené, že sa dá len kuriérom za tú istú ako poštou. Samozrejme, že to nebola pravda. Platil som vyššiu cenu.

Chcel som tovar zaplatiť hneď cez internet a keď som zadal platbu prevodom, tak mi na emailovú stránku prišla predfaktúra. Týmto spôsobom by som mal tovar ani neviem kedy. Tak som si dal platbu pri doručení.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Dobrý deň, mrzí ma že došlo k nedorozumeniu pri výbere dopravy.

Ozvite sa mi prosím na [email protected], Vašu situáciu vyriešime a budeme robiť tak aby sa neopakovala. Patrí Vám moja omluva, Ivan Ondrejovič

• Prepravca nedodrzal termin

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Dobrý deň, mrzí ma že to prepravcovi nevyšlo, patrí Vám za to moja omluva. Ivan Ondrejovič

• Ziadne

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Vašu objednávku som konzultoval so zodpovednou kolegyňou a máte pravdu, došlo k prehmatu a jeden z komponentov sme Vám posielali zbytočne 2x.

Neberte to prosím ako konfrontáciu, ale takéto nízke hodnotenie si napriek tomu nezaslúžime: napr. našu dodaciu dobu hodnotíte na 0.5 z 5. Objednávku ste poslal v sobotu a v utorok ste mal tovar doma, kompletne, so všetkými podkladmi a manuálmi.

Ak je niečo čo by Vás škrelo, kľudne sa mi ozvite na [email protected] alebo 0948599857, čo bude v mojich silách Vám vyhoviem. Ivan Ondrejovič