• Výhodné ceny
    • Bohatý výber produktov

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Danica! Snažíme sa prinášať široký sortiment tej najvyššej kvality za čo najpriaznivejšie ceny. Vaša spokojnosť náš teší a budeme radi, keď nám zachováte priazeň aj v budúcnosti. Katka

• Široký sortiment tovaru
    • Dostupné v mieste môjho bydliska
    • Zložitý a zdĺhavý spôsob vybavovania zákazníkov. Zákazníkov vybavuje len jeden pracovník, takže ostatní musia čakať.
    • Slabá technická podpora a poradenstvo pre samovýrobu.
    • Neochota deliť materiál.

Materiál pre konštrukciu brány a výplne som nakoniec kúpil u iného dodávateľa. Ak som potreboval diely dĺžky cca 1 m nemohol som si to odviesť na osobnom aute. Tak som volil iný spôsob nákupu. Nemôžem teda ani hodnotiť ochotu poskytnúť akúsi individuálnu cenu vzhľadom na množstevný nákup.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Dobrý deň pán Jaroslav, mrzí ma že máte s nákupom u nás aj negatívnu skúsenosť.

Materiál pre výrobu brán predávame v štandardných dĺžkach, ktoré sú uvedené na stránke. Ak máte požiadavku na iné dĺžky materiálu ako sú v ponuke, snažíme sa vyhovieť, avšak je potrebné dať nám vedieť vopred telefonicky alebo mailom, aby kolegovia na sklade mohli takúto požiadavku pripraviť. Čo sa týka technickej podpory, kľudne mi zavolajte na 0948647783 ak by ste potrebovali doplniť nejaké info.

Verím, že Vaša ďalšia skúsenosť bude pozitívna. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Môžete sa obrátiť aj priamo na mňa na [email protected]. Lukáš

• specificky sortiment
    • ok ceny
    • rychle dorucenie

obchod odporucam

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Lubos za plný počet hviezdičiek! Snažíme sa pracovať kvalitne, rýchlo a efektívne, rovnako prinášať široký sortiment za čo najpriaznivejšie ceny. Vaša spokojnosť náš teší a budeme radi, keď nám zachováte priazeň aj v budúcnosti, určite ochotne vyhovieme. Katka

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • rýchle vybavenie (tovar skladom)

Super, rýchle, bez problémov.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Andy za skvelé hodnotenie! Snažíme sa pracovať kvalitne, rýchlo a efektívne. Určite ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• Široký výber tovaru, skvelá spolupráca, rýchle dodanie tovaru, rýchla reakcia objednávky, len tak dalej

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Anton za výborné hodnotenie! Sme radi, že všetko prebehlo v poriadku a boli ste spokojný. Kedykoľvek Vám radi vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• rychlost dodavky. rozsah sortimentu

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme! Okrem kvality a efektívnosti sa snažíme tiež prinášať široký sortiment za čo najpriaznivejšie ceny. Sme tu pre Vás aj naďalej. Katka