Zle cislovanie

Dva krat zrusena objednavka,už nikdy viac!

• Čas dodania

Reakcia obchodu BezvaSport

za Váš názor ďakujeme! Dodacie lehoty jednotlivých tovarov závisia od dĺžky času potrebného k ich príchodu od zahraničného dodávateľa. Keďže tých dodávateľov máme veľa, náš obchodný a logistický tím usilovne pracuje na dosiahnutí čo najkratších dodacích dob, takže veríme, že sa to bude určite zlepšovať :-).

Tím Bezvasport

• Produkt (kontrétne dámske šaty) sa absolútne nezhoduje s ponukou (obrázkami) na stránke Trendyol.Úplne iná farba a celkovo nekvalitný treťotriedny brak.

Dobrý deň pani Dannica,
    Vášho názoru si vážime a je nám veľmi ľúto, že sa Vám dodaný tovar nepáči. Samozrejme, v takomto prípade ho môžete podľa našich VOP do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze. Dúfame, že najbližšie Vás objednaný tovar poteší.

S úctou
    Váš tím Bezvasport

• Objednával som tovar podľa dostupnosti na sklade, aby som ho mal čo najskôr. ani za 15 dní ešte nebol doručený

Reakcia obchodu BezvaSport

nakoľko boli veľkonočné sviatky a odoslanie a doručenie objednávok je prezentované na počet dní pracovných, z objektívnych dôvodov Vám balík dorazil trošku neskôr. Za pochopenie ďakujeme a ešte raz prajeme pekný deň.

Tím Bezvasport

Nevhodný rozmer žiadaného tovaru - malé

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si veľmi vážime a mrzí nás, že Vám veľkostne nesadol. V tomto prípade nám ho môžete do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze. Ak je vhodná veľkosť v ponuke a máte o ňu záujem, prosíme ju objednať v novej objednávke.

Tím Bezvasport

Občas objednávam z tohto obchodu ak sa mi niečo páči. Odporučam.

Tovar nezodpovedá fotke
    Je nekvalitný

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám veľmi ľúto, že sa Vám dodaný tovar nepáči. Samozrejme, v takomto prípade ho môžete podľa podľa VOP do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze.

Váš tím Bezvasport

• stale robia reklamu pritom tovar nemaju

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto Vašej nepríjemnej skúsenosti. Ešte raz sa ospravedlňujeme sa, dodanie tovaru dodávateľ potvrdil, žiaľ jeho skladové zásoby boli nakoniec obmedzené, o čom nás dodatočne neinformoval.
    V súčasnosti je tovar dostupný priamo u nás, v prípade záujmu je ho možné objednať.
    Za pochopenie ďakujeme a prajeme ešte príjemný deň.

Tím Bezvasport

Tovar nezodpoveda popisu kvalite ani cene

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto, že sa Vám dodaný tovar nepáči. Samozrejme, v takomto prípade ho môžete podľa podľa VOP do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze.

• Poškodený tovar

Prvý krát som si objednala tovar žiaľ sklamaná keď som odoslala objednávku o 3 dní mi prišiel email že mi zrušili 2 veci z objednávky a keď mi došli ostatné veci bola som sklamaná sandále boli poškodené ale reklamácii sa mi nechce riešiť ale už nikdy viac

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto Vašej nepríjemnej skúsenosti. V prípade, že bol dodaný tovar poškodený, môžete ho do 60 dní od doručenia vrátiť späť podľa VOP a my Vám vrátime peniaze. Vrátenie cez Packetu v prípade poškodeného tovaru je bezplatné.

Váš tím Bezvasport

Tovar zaplatený ale nemám nič...
    Idem skontrolovať stav objednávky a ta vraj neexistuje super

Reakcia obchodu BezvaSport

za Váš názor ďakujeme! Dodacie lehoty jednotlivých tovarov závisia od dĺžky času potrebného k ich príchodu od zahraničného dodávateľa. Pri Vašej objednávke to bolo 5 pracovných dní. Následne sa objednávka balí a odovzdá dopravcovi na doručovanie. Keďže tých dodávateľov máme veľa, náš obchodný a logistický tím usilovne pracuje na dosiahnutí čo najkratších dodacích dob, takže veríme, že sa to bude určite zlepšovať :-).

Tím Bezvasport

• Celé zlé...sklamaný som, nikdy viac neobjednám z danej stranky...veľkosti nesedia, objednal som XL a tricka boli dva male jedno ok aj to boli poškodené...

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto Vašej skúsenosti. Samozrejme, v prípade, že Vám tovar veľkostne nesadol, alebo bol poškodený, môžete ho do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze. Vrátenie tovaru v prípade poškodeného tovaru je bezplatné.

Váš tím Bezvasport

Šaty sú síce pekné, ale veľkosť nezodpovedá popisovaným rozmerom - sú mi malé. Dodávka navyše trvala dlho

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a ďakujeme za neho. Samozrejme, v prípade, že Vám tovar veľkostne nevyhovuje , tak nám ho môžete do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze. Peniaze Vám po prijatí tovaru budú vrátené najneskôr do 14 dní od doručenia balíka.
    V prípade doručovania tovaru, ktorý nie je skladový sa ten balí a odosiela až po jeho dodaní externým dodávateľom.
    Za pochopenie ešte raz ďakujeme.

• dlhá dodacia lehota

Objednané a zaplatené 2.3. 2024.
    Do dnešného dňa nedoručené, žiadny oznam o zaslaní.

Dobrý deň pani Anina,
    v prípade doručovania tovaru, ktorý nie je skladový sa ten balí a odosiela po jeho dodaní dodávateľom. Čas, ktorý je potrebný do zabalenia a odovzdania balíka dopravcovi je znázornený pri tovare na stránke a zákazníkovi príde ako informácia aj v potvrdení o prijatí objednávky. Pri Vašej objednávke to bolo 8-10 pracovných dní. Pri doručení tovaru od dodávateľa do skladu a aj pri zabalení a vyexpedovaní objednávky zákazníkov informujeme e-mailom. Je možné, že naše e-maily Vám do e-mailovej schránky prišli medzi reklamy alebo spamy, čo sa stáva.
    V každom prípade Vám ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť a veríme, že Vám doručený tovar urobil radosť.
    Prajeme Vám ešte príjemný deň.

• za tych 10 dni je toto jedina odozva

Reakcia obchodu BezvaSport

ohľadom stavu objednávky zákazníkov zakaždým informujeme pri ich zmene e-mailom. Je možné, že Vám naše správy prišli do nevyžiadanej pošty alebo medzi reklamy. Veríme, že ste ich našli :-).

S úctou a prianím pekného dňa
    tím Bezvasport

• tovar bol síce doručený ale kvalita čiapok nie je tá čo bolo reklamované!

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto, že ste s dodaným tovarom neboli spokojná. Samozrejme, v prípade, že Vám tovar materiálovo nevyhovuje , tak nám ho môžete do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze. Peniaze Vám po prijatí tovaru budú vrátené najneskôr do 14 dní od doručenia balíka.

Váš tím Bezvasport

Prekrasne foto tovaru,realita smutna.Vysedivele plavky,material tenucky.

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto, že ste s dodaným tovarom neboli spokojná. Samozrejme, v prípade, že Vám tovar nevyhovuje , tak nám ho môžete do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze. Peniaze Vám po prijatí tovaru budú prevedené na Vami zadané číslo účtu najneskôr do 14 dní od doručenia balíka.

Váš tím Bezvasport

• Obchod klame o zľavách tovaru

Reakcia obchodu BezvaSport

zľavy sa do objednávok aplikujú vložením aktuálneho akciového kódu do košíka. Stáva sa však, že zákazník kód do košíka nevloží a neaktivuje a tým pádom sa mu zľava z ceny tovaru neodpočíta. V prípade, že sa tak stane a objednávku sme ešte nezabalili, vieme do zabalenia objednávky zákazníkovi ponúknuť riešenia, v závislosti od toho, či objednávku vopred zaplatil alebo ju má na dobierku.

S úctou
    Tím Bezvaport

Tovar ok,ale dodacia doba, veľmi dlho to trvá