Tovar ok,ale dodacia doba, veľmi dlho to trvá

Reakcia obchodu BezvaSport

za Váš názor ďakujeme! Dodacie lehoty jednotlivých tovarov závisia od dĺžky času potrebného k ich príchodu od zahraničného dodávateľa. Keďže tých dodávateľov máme veľa, náš obchodný a logistický tím usilovne pracuje na dosiahnutí čo najkratších dodacích dob, takže veríme, že sa to bude určite zlepšovať :-).

Tím Bezvasport

• Sukňa pekná,no veľká,idem vrátiť,som nízkej postavy nesedí mi.

Sukňu vraciam,prosím o návrat €,Ďakujem

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto, že Vám veľkosť nesadla. Pri vrátení tovaru Vám peniaze po prijatí tovaru budú prevedené na Vami zadané číslo účtu a to najneskôr do 14 dní od doručenia balíka.

Váš tím Bezvasport

• Oblečenia nezodpovedali veľkostiach. Už tu neobjednam

Objednane veci nezodpovedali velkostiam - boli omnoho menšie ako bolo ich označenie. Objednala som teda väčšie, ale po oprani ' katastrofa. Neviem ci sa do toho vojdem. Škoda, lebo to pyžamo sa mi fakt páčilo a ešte mi nevrátili peniaze za vrátený tovar.

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto, že ste s dodaným tovarom neboli spokojná. Samozrejme, v prípade, že Vám tovar nevyhovuje , tak nám ho môžete do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze. Túto možnosť ste využili. Peniaze Vám po prijatí tovaru budú prevedené na Vami zadané číslo účtu najneskôr do 14 dní od doručenia balíka.

Váš tím Bezvasport

Objednali sme 2 panske bundy, damske rifle a akože biele tričko. Biele tričko je slonová farba, takže biela to nie je, bundy katastrofa ušité, rifle flakate, na zadku zle zošite a velkosti inak nezodpovedajj tabuľke. Nikdy viac, tovar sa vracia naspäť a odporučila by som tým čo balia objednávky skontrolovať výrobky!!!!!

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto, že ste s dodaným tovarom neboli spokojná. Pravdepodobne Vám pri objednávaní uniklo, že pri tričku je aj v jeho modelovom čísle uvedená farba ecru. Samozrejme, v prípade, že Vám tovar nevyhovuje , tak nám ho môžete do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze. Túto možnosť ste využili. Peniaze Vám po prijatí tovaru budú prevedené na Vami zadané číslo účtu najneskôr do 14 dní od doručenia balíka.

S úctou
    Tím Bezvasport

neprehľadný web, neviem vypnúť formulár na výmenu veľkosti , pretože mi stále píše že mám byt na správnom webe a ja som sa snažila vymeniť tovar na webe kde som objednavala. ani po registrácii som
    sa k formuláru nedopracovala. berie mi to čas a verím, že sa mi ozvú a tovar vymením. zatiaľ však bezúspešne

Reakcia obchodu BezvaSport

formulár na vrátenie tovaru môžete vyplniť kliknutím na tento link: https://www.bezvasport.sk/return
    Po jeho on-line vyplnení a potvrdení Vám systém ukáže, že akým spôsobom a na akú adresu nám môžete svoj balíček poslať. Veríme, že sa Vám to bez problémov vyplniť podarí :-).

Tím Bazvasport

• neskoré dodanie, tovar nezodpovedá vyobrazeniu

Reakcia obchodu BezvaSport

Milá Janka, Vaša skúsenosť nás mrzí a ďakujeme, že ste sa s ňou podelili. Neskoršie odoslanie objednávky bolo spôsobené meškaním dodania jednej z objednaných položiek zo strany nášho externého dodávateľa. V prípade, ak Vám niektoré zo šiat z hocijakého dôvodu nesadli, máte možnosť nám ich v pôvodnom stave do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám za ne vrátime peniaze. Za pochopenie Vám veľmi pekne ďakujeme!

Tím Bezvasport

Tovar som vrátila . S obchodom nie je možný kontakt, len cez net. Na stránke vypíšete , že tovar vraciate, reálne ho vratite cez Packetu, cez ktorú mi bol i poslaný. Zatiaľ žiadna informácia o tom, či tovar späť obchod prijal, kedy vrátia fin...? Nič. Čakám.....

Reakcia obchodu BezvaSport

suma Vám za vrátený tovar bola v zákonom stanovenej lehote bola prevedená. Aj v tomto po vianočno-januárovom období sa snažíme vratky spracovať v čo najskoršom možnom čase. Za pochopenie a trpezlivosť aj dodatočne ďakujeme :-).

Tím Bezvasport

Tovar dojde rychlo, ale ked posielate spat tovar, trva to strasne dlho,kym vam peniaze podlu spat

Tím Bezvasport

Objednaná mikina vyzerala,ako by ju niekto už pral. Obrázok na chrbte mal byť biely, miesto toho,bol šedý.Chýbal aj listok o zložení a ošetrovaní odevu. Mikinu som vrátila. Peniaze mi prišli späť, až keď som im po 3 týždňoch od vrátenia písala ja. Som sklamaná.

Reakcia obchodu BezvaSport

Vážená Alexandra, ďakujeme za info a Vaša negatívna skúsenosť nás úprimne mrzí. Vaše vrátenie je uzavreté v lehote a jeho spracovanie trvalo trošku dlhšie z dôvodu povianočného a inventúrne obdobia. Za pochopenie Vám aj v mene kolegov zo skladu ďakujeme a prajeme pekný deň.

Tím Bezvasport

Chybny tovar, hoci na visacke bolo uvedene 4XL, skutocne rozmery tovaru zodpovedali tak maximalne velkosti XL

Reakcia obchodu BezvaSport

Vaša skúsenosť nás mrzí. V prípade, že Vám veľkosť nesadla, môžete nám tovar vrátiť do 60 dní od jej doručenia a vrátime Vám peniaze. Prikladáme aj link na postup pre vrátenie:

Tím Bezvasport

• Dlhá doba čakania…pred 10-timy dňami objednaný tovar a stále nedoručený.

Reakcia obchodu BezvaSport

za meškanie odoslania objednávky sa úprimne ospravedlňujeme, bolo spôsobené neskorším dodaním jednej z objednaných položiek. Akonáhle sme tovar obdržali, objednávku sme prednostne spracovali a odovzdali dopravcovi. Objednávka je už doručená a veríme, že Vám urobila radosť.

Tím Bezvasport

Šaty červenú farbu ani zďaleka nemajú.. upravte si v popise...

Reakcia obchodu BezvaSport

ďakujeme za Vašu reakciu, farbu tovaru často skresľuje samotné nastavenie monitoru alebo v niektorých prípadoch aj osvetlenie pri fotení modelov. V každom prípade sme informáciu posunuli ďalej.

Tím Bezvasport

• Šaty som vrátila, zatiaľ žiadna reakcia

Reakcia obchodu BezvaSport

podľa systému sa Vaše vrátenie spracovalo a zadala sa aj platba. Za trošku dlhšie spracovanie sa ospravedlňujeme, bolo spôsobené navýšením počtu objednávok v tomto období. Za pochopenie ďakujeme!

Tím Bezvasport

• Nebol mi doručený komplet tovar!

Vážená Zákazníčka,
    mrzí nás vaša nespokojnosť. Objednali ste si vrchný diel plaviek a ten Vám bol aj doručený. V prípade, že Vám však objednaný tovar nevyhovuje, môžete nám ho vrátiť v pôvodnom stave, podľa postupu na vrátenie do 60 dní od doručenia späť a vrátime Vám peniaze.

Prajeme Vám pekný deň!

• Žiadna vyhoda.
    • Zly prístup ku konkretnemu problemu,ziadna možnosť opravy objednávky v kratkom čase. Odpovede predpripravené.Nemaju zlutovanie s nikým.

Neodporúčam nikomu. Su tam pracovnici.ktori robia ale nepomôžu.

Reakcia obchodu BezvaSport

mrzí nás Vaša nespokojnosť. V rámci objednávok a možností zmien v nich sa zákazníkom snažíme vyhovieť v maximálnej možnej miere, akú nám systém umožňuje. Nie vždy sú však požiadavky zákazníka riešiteľné, keďže systém pracuje ako celok, aj postupy na seba nadväzujú. Za pochopenie ďakujeme.

Tím Bezvasport

Velkost absolútne nesedí s veĺkostnou tabulkou. A pri ďaĺšom tovare som si zase nemohla zakliknúť veĺkosť.

Reakcia obchodu BezvaSport

Vážená zákazníčka, je nám ľúto, že Vám veľkostne tovar nesadol, veľkostná tabuľka na stránke je iba informatívneho charakteru. Vybraný model nohavíc bol celkovo ležérneho a voľného strihu. V prípade, že Vám tovar nevyhovuje, môžete nám ho samozrejme vrátiť do 60 dní od jeho doručenia a my Vám vrátime peniaze.
    Za pochopenie ďakujeme.

Tím Bezvasport

• Možnosť úpravy alebo zrušenia objednávky pokiaľ nie je objednávka spracovaná
    • Komunikácia
    • Nesplnenie lehoty dodania

Vážený Zákazník,
    ohľadne dodania lehoty táto závisí aj od samotným dodávateľom doručenia tovaru k nám a doplnenia skladových zásob objednaným tovarom. Za meškanie doručenia balíka sa ešte raz ospravedlňujeme, v menej hektickom období sa vyskytuje minimálne. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Tím Bezvasport

• Nemám veľkú nevýhodu ,ale tovar nezodpovedal obrázku na internete a dokonca prisli deravé .Som nespokojná a sklamaná .

Reakcia obchodu BezvaSport

Vážená Nikola, to nás veľmi mrzí! V takomto prípade Vás prosím tovar čo najskôr poslať späť a peniaze Vám za objednávku samozrejme vrátime. Tovar nám môžete vrátiť zdarma na ktoromkoľvek odbernom mieste Packety.

S prianím pekného dňa
    Tím Bezvasport

Velmi som sklamana z materialu, nakolko sa spodne pradlo nevracia, zbytocne vyhodene peniaze do kosa. Nikdy viac

Reakcia obchodu BezvaSport

nerozbalené, originálne balenie je možné vrátiť, nemožno vrátiť vybalené, skúšané, nosené prádlo.
    Pre vrátenie viac info tu: https://www.bezvasport.sk/return

Tím Bezvasport

Poslali ste mi ine pyzamo.

Vážený Zákazník,
    za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme! V takomto prípade máte možnosť nám ho do 60dní od doručenia vrátiť podaním na ktoromkoľvek odbernom mieste Packety späť. Pripájame link na vrátenie tovaru
    Veríme, že v budúcnosti budete s objednaným tovarom spokojný :-)
    Za pochopenie ďakujeme.