Čiapky boli pekné ale príliš veľké.

Reakcia obchodu BezvaSport

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu, v takomto prípade je možné tovar vrátiť späť, čo ste aj urobili :-)
    Dúfame, že v najbližšej objednávke Vám tovar sadne!

tím Bezvasport

Nespokojnost s dorucenim...kurierska sluzba mi bezdvovodne posls balik naspet..

Reakcia obchodu BezvaSport

Vaša negatívna skúsenosť nás mrzí. V takomto prípade odporúčame sa priamo obrátiť na dopravcu a v rámci reklamovania doručovania balíka si to vyjasniť, čím pomôžete v skvalitnení ich služieb, napr práve aj tým, že poukážete na nezodpovednosť ich kuriéra.

• Dĺžka dodania

• Skutočná veľkosť nezodpovedá označenej veľkosti, tričká sú malé, tričká v 2 pack nie sú ani rovnakej veľkosti.

Reakcia obchodu BezvaSport

Dobrý deň, mrzí nás, že Vám objednaný tovar nevyhovuje. V každom prípade nám ho dvojbalenie, ideálne v pôvodnom balení a s visačkami môžete do 60 dní od doručenia vrátiť späť. Postup pre vrátenie tovaru nájdete na linku:

Tím Bezvasport

Napriek tomu, že objednaný tovar bol deklarovaný ako skladom, dostala som asi 3 info o meškaní dodávky. Čiže vianočné darčeky by dorazili na sviatok 3 kráľov.

• Bezvasport nikdy viac!!! Dna 4.12 som objednala darcek pre dceru na Vianoce -ruksak Vans. Tovar bol skladom, mali ho expedovat do 4-6prac. dni. Dna 8.12 bol podla trackovacieho odkazu balicek odoslany. V tomto nezmenenom stave bol do 18.12. Volala som na call centrum. Ukrajinska pracovnicka mi povedala, ze bol odoslany a dorucia mi ho 19.12. Co sa samozejme nestalo. V utorok som do packety, elektronicke data k balicku vraj dostali, balicek na prepravu im nebol doruceny. Volala na callcentrum bezvasport, robot mi oznamil, ze zasielka je odoslana. Nasledne ma vyhodilo z linky, vraj maju po prac. hodinach. (linka mala fungovat este 2hod)V stredu som volala opat. Ze nevedia, ze preveria a daju vediet. Piatok 22.12 volam znova, lebo mi nedali info. O balicku netusia. Objednala som v predstihu, spolahla sa na nich. Teraz musim narychlo zhanat novy darcek. ☹️☹️☹️

• Nízke ceny
    • Dlhá doba čakania

Vážený Zákazník,
    ďakujeme za váš názor, doba dodania objednávky závisí od toho, od ktorého dodávateľa je tovar objednaný.
    Na stránke si môžete tovar objednať s kratšou aj dlhšou dobou odoslania zo skladu, táto lehota je v pracovných dňoch pri tovare daná.

Tím Bezvasport

Som maximálne nespokojná, po všetkých stránkach. Kupovala som kvalitný pánsky župan ako vianočný darček. Pri ponuke obchod uvádzal "Poštovné zadarmo”, pravdaže okrem dobierky. Poštovné mi však účtovali!!! Kvalita župana nezodpovedá cene, je predražený, v čínskom obchode predávajú kvalitnejšie! Zaplatila som si aj službu obchodu Bezvasport a to darčekové balenie! Krabicu za 4 EUR však poslali malú, huňatý župan 130 cm s kapucňou do nej nevojde!!! Takže 3-násobné sklamanie!!! A tak mi veľmi záležalo na kvalite a vkusnom balení vianočného darčeka!!! Presvedčila som sa, že obchodu nezáleží na spokojnosti zákazníka, iba na jeho zisku, za každú cenu!!!

• po 17 dňoch od objednávky tovar stále nemám, a dnes prišiel mail, že vybraný tovar nemajú, tak objednávku rušia, veľmi nekorektný prístup, po toľkých dňoch od objednania netušili, či tovar vlastne majú? neodporúčam, veľké sklamanie

• Tovar "na sklade" a tyzden sa caka na dodanie od "dodavatela"

• Prehľadný web
    • Veľký výber tovaru
    • Nekvalitný tovar

Pekné, ale nekvalitné veci. Veľké sklamanie. Váčšinu tovaru som vrátila.

Vážená pani Kristína,
    mrzí nás vaša nespokojnosť . Samozrejme, kritériá na kvalitu sú u každého rôzne a my sa snažíme za prijateľnú cenu našim zákazníkom ponúknuť tovar v čo najvyššej kvalite a to za rozumnú cenu. Využili ste možnosť nevyhovujúci tovar vrátiť a my sme Vám za vrátený tovar peniaze vrátili späť.
    Dúfame, že aj napriek tejto skúsenosti sa na naše stránky ešte vrátite a veríme, že si niečo vhodné z našej širokej ponuky opäť vyberiete.

Tím Bezvasport

• reklamacia vybavena peniaze vratili
    • zle velkostne tabulky na eshope
    • cinske cislovanie a teda aj cinske smejdy

moj posledny nakup kupil som M aj L ani jeden nesedel...
    strata casu a penazi za dopravu pri vrateni...

Tovar som si objednala pred 10-timi dňami,ale ešte nedorazil a neprišla ani žiadna spätná väzba ohľadom tovaru.

čislovanie, velkosti otrasne

• Zle cislovanie odevou, XL nezodpovedalo XL

Nikdy viac, neskoré doručenie, nekomunikovanie, skrátka nie

Vážený Zákazník,
    je nám to veľmi ľúto, ale meškanie v doručení balíčka bolo zapríčinené neskorším dodaním objednaného tovaru od dodávateľa. O tomto meškaní sme Vás informovali e-mailom. Akonáhle sme tovar dostali, bola Vaša objednávka spracovaná a vyexpedovaná. Veríme, že čakanie stálo za to a objednaný tovar Vám robí radosť.
    Za pochopenie ďakujeme!

Tim Bezvasport

• Tovar bol poškodený

Reakcia obchodu BezvaSport

Vážený Zákazník, to nás veľmi mrzí! V takomto prípade Vás prosím tovar čo najskôr poslať späť a peniaze Vám za objednávku samozrejme vrátime. Tovar nám môžete vrátiť zdarma, použitím ID čísla nášho e-shopu na ktoromkoľvek odbernom mieste Packety.
    Postup na vrátenie tovaru nájdete na tamto linku:

Tím Bezvasport

Produkt prišiel o tri čísla menší ako bol objednaný , hoci mal visačku XL tovar bol vo veľkosti XS . Takže to bolo úplne maličké.

• nekvalitný výrobok.

Hneď na úvod všetko čo som objednával už aj s vybranou veľkosťou bolo údajne skladom hneď na odber. Nakoniec po objednaný mi na každú položku začal chodiť mail s obsahom už sme naskladnili váš tovar čomu nechápem keď bol údajne skladom. Po viac ako týždňovom čakaní som bol už nútený telefonovať do tohto akože obchodu kde veľmi neochotná pani na telefóne vysvetľovala že žiadny tovar čo som objednal skladom nie je takže hneď na stránke vás klamú a zavádzajú že tovar majú a teda že ho budú hneď expedovať. S úžasným prístupom pani na telefóne sa ma spýtala ,, no tak čo zrušíte objednávku či čo?! " Úprimne mal som to zrušiť no počkal som ešte ďalších 5 dní takže zhrnutie. Obchod je zavádzajúci, dlhé predlhé čakanie na tovar a absolútna neochota a porozumenie zo zákazníckeho servisu. Všetko v zelenom, všetko skladom a nakoniec zistíte že všetok tovar objednávajú u dodávateľa.

Reakcia obchodu BezvaSport

Vážený pán Igor, Vaše hodnotenie nás mrzí, keďže dostupnosť a čas odoslania objednávky zo skladu Vám príde potvrdení o prijatí objednávky na Váš e-mail, a ňom aj všetky informácie ohľadom termínu odoslania tovaru a následne doručovania /v pracovných dňoch/. Tovar, ktorý ste objednal bol skutočne z časti skladový, no nie všetok skladom u nás, ale aj skladom u dodávateľa. Ten sa objednal a po jeho doručení bola objednávka zabalená a vyexpedovaná. Od objednania tovaru do odovzdania balíka dopravcovi na doručovanie prešlo 6 pracovných dní.
    Za pochopenie ďakujeme a prajeme Vám všetko dobré.

Tím Bezvasport

• Objednal som si dve bundy. Jedna z nich mi prišla o číslo väčšia, v objednávke je XL, dorazila XXL.

Vážený pán Robert,
    vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Nevhodný tovar nám môžete bezplatne vrátiť do 60 dní od doručenia cez odberné miesto Packety.
    Neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu, ktorá Vám ochotne poradí, ako pomôže problém vzniknutú situáciu vyriešiť.