• Neinformuju o stave objednavky, ci prijati platby
    • Nedodrzanie terminu odoslania
    • Aj napriek upozorneniu na nezrovnalost v terminoch dodania na stranke, k oprave nedoslo
    • Nutnost opatovne sa dotazovat ohladom stavu objednavky

Objednavku som vytvorila 18.3.2021, na zaklade lakavej ceny a deklarovaneho rychleho terminu odoslania v pripade jedneho vreca granul do 48 hodin, v pripade druheho do 3 dni. O 7 pracovnych dni som musela pisat na helpdesk ohladom stavu mojej objednavky, kedze zo strany Bestzoo mi NEPRISIEL mail o prijati platby, ci expedovani zasielky. Na dalsi pracovny den mi prisla odpoved, ze maju sklz kvoli dodavatelovi. Kedze si v maili chybu uznali, ze ma neinformovali, slubili mi aj maly darcek na znak zmieru, nechala som vsetko tak, neziadala som o vratenie penazi. Balicek mi prisiel tentokrat uz v slubenom (posunutom) termine, t.j. 1.4.2021 , no ake bolo moje prekvapenie, ked som zistila, ze prisla POLOVICA OBJEDNAVKY a BEZ DARCEKA. Faktura bola vystavena takisto len na polovicu objednavky, akoby som ani nezaplatila za 2 vrecia granul. Tak som na helpdesk pisala znovu, uz znechutena z celej situacie a dnes 7.4.2021 po probleme s dorucenim 2 mailov som dostala odpoved, ze moja objednavka sa zariadi este dnes. No ja som uz stratila chut nieco riesit ...

• dlha cakacia doba bez komunikacie obchodu

neviem na com som. Tovar pi dlhej dobe este nedorazil

• Rýchle dorucenie

Som spokojny

Desať dní a nič,ani správa

Reakcia obchodu Bestzoo.sk

ďakujeme za správu. Vašu objednávku dnes posielame, pri jednom z produktov bola uvedená posielame do 7 pracovných dní., za to aj tá dlhšia dostupnosť :) Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

bestzoo.sk

• Stále čakám na objednávku!!!

• Tovar som objednal pred 10 dňami a dodnes nič neprislo

super

Dňa 5.2 som si objednala odpočívadlo pre mačku. Objednávka prišla no úplne s iným tovarom ako mala. Dodnes svoj tovar ešte nemám. A to prešiel už mesiac. Každý týždeň píšu ze môj tovar už odovzdali kuriérovi ‍♀️ hrozna komunikácia, klamú a zavádzajú. Takže nikdy viac

Reakcia obchodu Bestzoo.sk

ospravedlňujeme sa, žiaľ pri vami objednanom tovaru prišlo ku chybe s EAN kódom. z toho dôvodu sme vám doručili aj nesprávne škrabadlo. Čakali sme na dodanie správne kusu, samozrejme budeme robiť všetk preto aby sa podobné situácie neopakovali ale žiaľ niektoré veci ovplyvniť nevieme. Škrabadlo vám bude doručené/vymenené do konca týždňa.

• Po 10 dňoch mi tovar nebol doručený, žiadne info co sa týka omeškania objednávky, neposielaju, som veľmi nahnevaná v budúcnosti už určite túto stránku nenavstivim, a ktovie ci tovar vôbec dorazí.

• 12 dni od objednania sa objednavka spracuvava. Obchod nekomunikuje

Reakcia obchodu Bestzoo.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Mailová adresa [email protected] nepríjma e-maily, slúži len ako generátor potvrdení. Vašu zásielku vám dnes expedujeme o čom vám prišla aj informácia. Ďakujeme za pochopenie , zapracujeme na prehlanejšej komunikácii.

Nedostal som objednavku

• Rýchle doručenie a skvelé kŕmivo
    • Nedostala som este objednany tovat

Reakcia obchodu Bestzoo.sk

pri vami objednanom tovare bola uvedená dlhšia dodacia lehota nakoľko vami objednaný produkt je veľmi špecifický a nedržíme ho skladom. Ako obchod sa snažíme proces dodania urýchliť no žiaľ nie vždy to ide a to aj v takejto komplikovanej situácii v akej sa momentálne krajina nachádza. Vašu objednávku sme vám expedovali o čom sme vás informoval aj v maili. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

bestzoo.sk

Tovar mi stále neprišiel a ani má nikto nekontaktoval kedy príde

Dobrý deň.

ďakujeme za spätnú odozvu. Pri vami objednanom tovare máme dostupnosť : posielame do 7 dní ( je to aj na webe aj v potvrdení o objednávke) z toho. Vaša objednávka je už na ceste k vám :) Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

bestzoo.sk

• Tovar mi zatiaľ nedorazil. A ani spätná väzba na objednávku od spoločnosti.

Dobrý deň.

bestzoo.sk

Výborná komunikácia a keď tovar nebol ihneď skladom, poslali mi neskôr aj bonus formou balíčkov sušeného mäska (ktoré som objednával) navyše. Ak by sa dalo, pridám ešte ďalšiu hviezdu.

Tovar som si objednala 23.01.2021. Dodnes - 03.02. mi nebol doručený. Už som ho urgovala, odpísali mi, že mi dorazí v pondelok, najneskôr v utorok....Dnes je streda a tovar nikde, ani žiadne info. Určite obchod neodporúčam, a už vôbec neodporúčam platiť vopred... Totálne nespokojná som, a už nikdy neobjednám.

• dobré ceny
    • Uvádzajú tovar ako dostupný do 7 dní a už mesiac čakám na vybavenie objednávky.

• Ochotný personál, najlepšie ceny,
    • vždy neskoré dodanie tovaru

• absolútne dlhá dodacia doba. Tovar bol objednaný 8.12. a do dnešného dňa mi nebol doručený celý, bola doručená iba časť objednávky. komunikácia absolútne na bode mrazu. Telefón nedvíhajú, na maily odpovedajú až po urgenciách

Obchod nedoporučujem nikomu. Nalákajú na nízke ceny ale tovar nemajú.