• Nič sa nedeje tovar nie je
    • tovar nikde

Nedá sa , stále nič nedorazilo

Tento eshop ma velmi sklamal. Objednavka urobena pred 5 mesiacmi a doteraz nic neprislo mala som stastie ze som neplatila dopredu. Viac krat volane na infolinku kde mi povedali ze nechapu kde je chyba ze tovar odoslali alebo odoslu a po 3 tyzdnoch volania som to vzdala uplne.

Objednávka prišla kompletne vybavená. Ďakujeme.

Tovar som objednala pred 10 dňami, doteraz nemám žiadne informácie o stave objednávky. Som veľmi nespokojná s komunikáciou obchodu a aj s dĺžkou dodacej lehoty. Určite neodporúčam.

• Dlha cakacia doba

• Tovar mi nebol doručený a obchod nevrátil peniaze

Odporúčam nenakupovať v tomto e-shope. Tovar mi nebol ani po niekoľkých mesiacoch doručený a e-shop aj napriek sľubom peniaze stále nevrátil.

• Obchod nekomunikuje so zákazníkom

Obchod nekomunikuje so zákazníkom vôbec netuším kde sa nachádza aktuálna moja objednávka

Nedosali tovar nevratili peniaze!!!!

Utvorte si obraz sami:
    07. 04. 2021 Vytvorená objednávka s okamžitou platbou kartou - tovar dostupný do 3 dní
    20. 04. 2021 Kontakt cez stránku, že tovar ešte nedoručený, kedy môžem čakať doručenie - odpoveď "dodanie do konca týždňa"
    28. 04. 2021 Znova mailom dotaz, kedy bude tovar doručený, keďže stále nič - odpoveď "zajtra dodanie kuriérom"
    29. 04. 2021 Dodané kuriérom úplne niečo iné ako objednané (objednané krmivo pre mačatá Brit Care 7 kg, dodané krmivo pre dospelé mačky Brit Premium a Happy Cat, spolu 12 kg) - okamžite po dodaní oznámené a žiadané o info ako budeme situáciu riešiť. Odpoveď - poslať na iný mail, ktorý podporuje prijímanie foto - odoslané
    04. 05. 2021 Znova žiadosť o doriešenie situácie - bez reakcie
    09. 05. 2021 Opätovná žiadosť o vyriešenie situácie - termín do 12. 05. 2021
    11. 05. 2021 Mailová info, že "vo štvrtok" dovezie kuriér správny tovar a nesprávny vezme späť - kuriér samozrejme neprišiel ani vo štvrtok, ani v piatok - v piatok oznámené
    17. 05. 2021 Mailom oznámené číslo zásielky, ktoré zodpovedalo zásielke, ktorou kuriér prišiel pre nesprávne dodaný tovar - objednaný tovar nedoručoval
    18. 05. 2021 Kuriér vyzdvihol nesprávny tovar, 19. 05. 2021 doručený nesprávny tovar späť predajcovi, zároveň zaslané "odstúpenie od zmluvy" pre vrátenie peňazí za objednávku - bez reakcie
    08. 06. 2021 Výzva mailom predajcovi, aby okamžite vrátil peniaze za nerealizované dodanie objednaného tovaru
    09. 06. 2021 Nemám ani objednaný tovar, ani peniaze

• Obchod nekomunikuje.

Obchod nekomunikuje. Ani mobil ani mail Tovar zaplatený nedoručený.

• Žiadna informácia o odosielaní tovaru objednal som 22.05.21 a jediná komunikácia ak sa to dá nazvať komunikácia je od automatu o prijatí objednávky a dnes je 03.06.21. Na komunikačný formulár neodpovedá, telefónát nepríjme. Hôza ...

• Dobré ceny

V tomto obchode kupujem tretí raz, no doteraz som vždy musel tovar aspoň 2 x telefonicky urgovať. Na mnou zaslaný formulár po týždni od objednávky mi z e-shopu neodpovedali. Nakoniec tovar doručili, ale za viac ako 2 týždne od objednávky. Keď máte dobré nervy, kľudne si v tomto obchode objednajte.

• Žiadna komunikácia ani informácia mi o doručení balíka neprišla
    • Tovar nedodany objednany od 22.05. dnes je 31.5.

Žiadne dodanie a ani informácie
    Objednany tovar 22.05 mi aj uhradeny a tovar do konca mája nedodali

Som 11 dní po objednaní tovaru a zatiaľ som nič neobdržal. Mimochodom som zaplatil vopred, tak dúfam že sa dočkám. Skúšal som viac krát telefonovať, ale nikto to nezdvihol. Na mail tiež žiadna odozva.

Raz pohoda inokedy su aj 14dni ticho a tvoj pes bez zradla

• tovar zaplateny dopredu-chyba, nedali vediet ze nie je skladom , dodavka im udajne neprisla...blabla....ak nevratia financie do 2 dni davam to na SOI, mozno si uvedomia ze toto sa neoplaca nikdy, antireklama je pomerne ucinna

nekorektny obchod

Vy si robilte so mňa srandu ?! Tovar ešte nemám a vy mi pošlete dotazník ako som s Vami spokokojný ?!

Neviem či je to výhoda, keď už si pýtate hodnotenie tovaru, ktorý mi doposiaľ nebol dodaný

V celku som spokojný s vašou službou, žiaľ, tovar som si objednal 28.4.2021, dnes je 7.5.2021 a tovar som ešte neobdržal.Jednoducho ešte ku mne nedorazil.

Už je to 8 dní a tovar mi ešte nedorazil ,takže čakám.