Tovar mi bol doruceny včas,kvalita tovaru nižšia,pisala som im mail a ani ešte neodpisali

• Hned ma.telefonicky informovali o nedostupnosti tovaru a upravili fakturu podla chybajuceho tovaru

• Trochu horšia prehľadnosť eshopu

• Super rychla dodavka tovaru, klobuk dole.

• Tovar bol objednany 21.5 .2019 dnes je uz je 2.6.2019 a stale nemam.

Tovar som si objednala 8.5 Do dnesneho dna mi nebol doruceny.Az ked som ja napisala mail v akom stave je moja objednavka tak ma informovali ze uz to maju a hned posielaju zial stale nic a to je 21.5.2019

• obchod ma zaujal sortimentom, nasla som to, co inde nebolo podla mojich predstav
    • pri objednavke chybal udaj, ze jeden z tovarov nie je skladom (resp ze skladom je len 1ks pri objednavani 2ks) a moja objednavka sa tym predlzi
    • pomerne vysoke postovne

Tento obchod neodporucam,vobec sa mi neozvali ani po ziadosti z mojej strany.

• Dňa 13.4.2019 som si objednala veci pre miminko a do teraz mi žiadna objednávka neprišla.
    • Prišlo mi od nich iba potvrdzovací email a už potom nič. Písala som im ďalší email ako je to vlastne s mojou objednávkou a ani neodpísali.

• Trošku ťažkopádnejšia komunikácia

• po zaslaní emailu mi ihneď odpovedali
    • dlhšia doba dodania

veľký výber tovaru

• Na telefónnom čísle uvedenom v maili nikto nedvíha.

Nespoľahlivý dodávateľ

• Rychle vybavenie objednavky

• Rýchle dodanie a spokojnosť s tovarom.

Obchod maximálne neodporúčam ...

Objednali sme si od nich postieľku, matrac, kolečká na postielku, prestieranie ... Tovar priniesol kuriér v sobotu o cca 15 tej hodine ... Dokiaľ neprišiel kuriér a nezaplatili sme mu, perfektná komunikácia zo strany eshopu.

Po prebratí tovaru, ktorého obal nebol nijak značne poškodený sme postielku 2 hodiny na to išli zložiť ... V balení ale chýbali kolieska v hodnote asi 12 Eur, vyfakturované však boli. Hneď sme volali kuriérovi (majú svojho vlastného, žiadna bežná kuriérska spoločnosť), nezdvíhal. Volali sme aj pani ktorá nám deň pred tým dohadovala termín doručenia a jej číslo je aj zverejnené na webe, samozrejme sa nedovolali. Volali sme v pondelok ráno, teda najbližší pracovný deň. Pani vola veľmi ochotná, že sa ospravedlňuje a kolieska pôjde ihneď poslať. Samozrejme, od vtedy už prešli 3 týždne, telefon nezdvíha, na maili neodpovedá ...

Nehovoriac o absencii normálneho manuálu, len poľského jedno-stranového "panfletu"

• Velmi dobry pristup k zakaznikovy
    • Tovar nekvalitný, nezodpovedal popisu, detska postieľka smrdela ako keby bola skladovanà v hnoji, odpadávala z nej farba,po vrátení tovaru absolútne žiadna komunikácia zo strany obchodu, peniaze doteraz nevràtili a na maily neodpovedajú.

• všetko ok, tak ako píše na stránke

• Objedbala som si to asi pred mesiacom a ešte mi to neprišlo bolo tam napísané 7 až 10dni