Žiadny tovar mi nebol doruceny. A je to už viac ako 10 dni

Po 7 dnoch som sa informoval mailom na stav objednavky, presli dalsie 3 dni a odpoved som nedostal.

• Siroky vyber
    • Dobre ceny

• rýchlosť odoslania a doručenia v aktuálnej COVID situácii

Rýchle dodanie, zásielka nepoškodená, kompletná.

Dobrý deň dnes mi dorazil tovar od Vás som veľmi spokojná prišlo to v poriadku a je to všetko krásne

• dobré ceny
    • po objednaní tovaru mi prišiel mail že moju objednávku evidujú a odvtedy je to už 2 týždne a nic mi neprišlo

Určite tento obchod neodporúčam

objednavka bola rychlo vybavena, prisla v poriadku

• Dobra cena
    • Rychle dorucenie
    • Nedali moj telefonicky kotakt prepravovacej spolocnosti

Tovar prišiel skoro. Čo nás potešilo

• Komunikácia ,ochota..veľká spokojnosť.

maximalna spokojnost ,milý a ochotný personál , kvalita

• Skvelé ceny

• TOVAR BOL V KRATKOM CASE DORUCEN.BOL DOBRE ZAJISTEN PROTI POSKODEN.DOPORUCUJI.

• Rychle dodanie tovaru

• komunikácia
    • nevratene peniaze v lehote 14 dni

- Tovar ktory sme objednali fungoval len dva dni, tak sme ho podla obchodnych podmienok chceli vratit do 14 dni... tu nastal problem.

- Nulova komunikacia - neodpisuju na emaily, v telefone vam tvrdia, ze email poslali.. nasledne sa neda dovolat, nedvihaju telefon.

- Problem s vratenim tovaru - nedorucene peniaze do 14. dni podla obchodnych podmienok..

Obchod urcite neodporucam.

Velmi nespokojna s tymto obchodom. Objednala som si cumliky na flasku pre syna a do dnesneho dna neprisli. Nikto neodpoveda na telefonaty a tak isto na emaily. Za objednavku som zaplatila bankovym prevodom. Nemam peniaze a ani tovar. Nikomu tento obchod neodporucam neviem sa dopatrat kde je moj tovaza ktory som zaplatila a ci vobec pride

Po objednaní tovaru som najprv nedostala informáciu, či im platba bola vôbec doručená a v akom stave sa nachádza moja objednávka. Až na moju otázku mi bolo neskôr odpovedané. Tovar po vyše týždni ešte nedorazil, že vraj kvôli sviatku, ktorý bol až vo štvrtok,pričom mailom písali, že mi bola expedovaná objednávka už v piatok predtým. Dlhá čakacia doba, zlá komunikácia.

• sortiment
    • objednal som a do dnešného dna žiadna informácia s eshopu kedy bude tovar

nakupujem pravidelne no toto sa mi tu ešte nestalo

Tovar vyzeral inak ako v skutocnosti