• super je to
    • nemá nevýhody

• obchod fajn,
    • ale tie stoly nestoja za nic. mizerna kvalita. zlozili sme ich a polozite na ne 10kg papiera a idu sa rozpadavat... :( jeden sme vyslovene aj reklamovali, vratili by sme vsetky, keby sme ich nemusili skladat...

kedysi boli tieto stoly ok, ale teraz su len skoro na ozdobu. skoro ako papierove

Reakcia obchodu B2B Partner

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá. Mrzí nás, že produkt, který jste u nás objednali, nesplnil Vaše očekávání a z Vašeho nákupu máte tyto pocity.

Prosím, pokud byste s námi chtěl celou situaci probrat, budeme moc rádi, pokud nás kontaktujete prostřednictvím našeho reklamačního formuláře dostupného na našich webových stránkách: https://www.b2bpartner.sk/reklamacia/, abysme mohli celou situaci prověřit. Pevně věříme, že se nám podaří najít řešení, které Vám bude vyhovovat.

Přeji pěkný den,
    tým B2B Partner

široký a kvalitný sortiment, rýchle dodanie

Nákup sa skladal z dvoch položiek. Položku v hodnote niekoľko eur kuriér doručil spolu s dodacím listom na celý nákup, druhú položku podstatne drahšiú, nedoručil. Na otázku, kde sú objednané stoličky odpovedal, že asi v depe. Ihneď som kontaktoval obchod a ten mi túto informáciu po 3 - 4 hodinách potvrdil a tovar mi bol následne doručený. Obchod vôbec neinformuje o zmene v dodávke, resp., že nebude dodaná kompletná. Naviac stoličky, ktoré sa po rozbalení skladajú obsahovali skrutky, ktoré sa nedali použiť, boli príliš dlhé - musel som kúpiť kratšie, čo bolo podstatne jednoduchšie, ako reklamovať dodaný tovar. Kuriér samá ochota...

Reakcia obchodu B2B Partner

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá. Mrzí nás, že Vaši objednávku doprovázely tyto nepříjemnosti. Situaci jsem prověřila. Dle interního systému vidím, že z našeho skladu Vaše objednávka odešla kompletní celkem ve 3 balících. Po Vaší urgenci byla situace prověřena u dopravce. Dle vyjádření byly zbylé dvě zásilky bohužel pozdrženy na překladišti a doručeny následující den.
    Prosím, v případě, pokud je s produktem či jeho součástkami cokoliv v nepořádku, neváhejte nás vždy obratem kontaktovat prostřednictvím našeho on-line reklamačního formuláře dostupného na našich webových stránkách: https://www.b2bpartner.sk/reklamacia/ nebo pomocí naší bezplatné telefonní linky na čísle 0800 115 000.

Za vzniklé komplikace a pozdní doručení se Vám omlouváme.

S přáním pěkného dne,

veľmi spokojná

• asi to bolo stastie k mojej objednavke, ale pekelne rychle vybavenie a dodanie objednavky externym kurierom! 1 den! wow... to sa mi nestalo sakra dlhu dobu
    • prehladne stranky
    • mnozstvo super produktov
    • zatial nic :)

Nemam co dodat. Zatial 1. objednavka, no urcite budem tento portal odporucat v okoli! Dakujem :)

objednala som si výnos kuriérom za 18e, ale nie je prepojenie medzi kuriérskou firmou a Vašou firmou. čiže 45kg balík som si mala vyniesť sama nebyť ochoty pána kuriéra.

Rýchlo a spoľahlivo.

• komunikácia,rýchlosť dodania

Spokojnosť výborná aj objednávanie bez problému aj dodávka tovaru bez problémov

Rýchle dodanie, dobrá cena.

• Rýchla dodavka

• rôznorodý dostupný tovar
    • výhodné ceny
    • rýchla komunikácia

• Doprava zadarmo

• rýchlosť

Všetko OK - ústretovosť rýchlosť dodania -kvalita tovaru

• rychle dodanie

Nekompletná dodávka, chýbali komponenty, reklamoval sme.

Reakcia obchodu B2B Partner

děkujeme vám za zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá. Mrzí nás, že Vaši objednávku doprovázely tyto nepříjemnosti. Pevně věříme, že se nám situaci podaří vyřešit k Vaší plné spokojenosti.

Prosím, v případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím naší e-mailové adresy [email protected] nebo bezplatné telefonní linky: 0800 115 000

Za vzniklé komplikace se Vám moc omlouváme.

Přeji pěkný den,

• rýchlosť doručenia