Jednanie a korešpondencia je na úrovni, som spokojný. Prvá zásielka mi došla do pár dní, ale musel som ho neprevziať z dôvodu poškodenia obalu prepravcom. Po priatej reklamácii čakám na dodanie tovaru opäť. Zatiaľ mi tovar nedorazil.

Reakcia obchodu B2B Partner

mockrát Vám děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá. Mrzí nás, že Vaši objednávku doprovázely tyto nepříjemnosti. Situaci s doručením vašeho balíku jsem nechala prověřit u našeho reklamačního oddělení. Dle interního systému byla Vaše zásilka expedována a produkt Vám bude doručen v pondělí 22.04.2024.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím naší e-mailové adresy [email protected] nebo pomocí naší bezplatné telefonní linky 0800 115 000.

Za vzniklé komplikace se Vám omlouváme.

Přeji pěkný den,
    Michaela
    tým B2B Partner

• Doprava zdarma

Materiál za rozumnú cenu, rýchle dodanie.Spokojnosť.

Tovar nebol doručený podľa slubeneho termínu

• podrobný popis produktu
    • obchod dodnes nevyriešil moju reklamáciu, nedodali kompletnú objednávku, obchod nekomunikuje, a ja nemožem používať zakúpený tovar pretože balenie nebolo kompletné

Reakcia obchodu B2B Partner

Dobrý den, pane Marián,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá. Mrzí nás, že Vaši objednávku doprovázely tyto nepříjemnosti. Situaci jsem nechala prověřit. Vaši reklamaci jsme přijali a nyní je u nás v urgentním řešení. Kolegyně z reklamačního oddělení Vás bude v nejkratším možném termínu kontaktovat.

Děkujeme mockrát za trpělivost a omlouváme se za komplikace. Pevně věříme, že se nám situaci podaří vyřešit k Vaší plné spokojenosti.
    V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí naší e-mailové adresy [email protected] či bezplatné telefonní linky 0800 115 000.

S přáním pěkného dne,
    Michaela
    tým B2B Partner

uplna spokojnost

• Rýchle dodanie tovaru.

• Komunikácia a rýchlosť

rýchlosť, bez poštovného oceňujem

Veľmi spokojný, objednávka nedeľa večer, doručenie tovaru utorok dopoludnia

• Rychly a seriozny

Tovar mi bol dodaný veľmi skoro.

• spokojný

• rychle dodanie
    • doprava zadarmo

Rýchle vybavenie objednávky. Veľká spokojnosť.

• široký výber

Sme spokojní aj s tovarom, aj s rýchlym doručením

• Rýchle dodanie,prehľadná internetová stránka,
    • absolútná spokojnosť