• Rýchlosť, pekný tovar

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Tím Atlas For Men

• Tovar dobrý za dobrú cenu

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a zároveň Vám ďakujeme, že s nami nakupujete. Tím Atlas For Men

Som veľmi spokojný

Reakcia obchodu Atlas For Men

• Expresne rýchle doručenie objednaného tovaru.

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Váš pozitívny názor. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

Rýchle a kvalitné

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.

• spĺňa kvalitu, cenu, promptné vybavenie objednávky

žiadna

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a zároveň Vám ďakujeme, že s nami nakupujete.S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

Tovar vrátený na výmenu za menšiu veľkosť dňa 09.04.2024

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Aj vďaka nemu vylepšujeme služby a produkty Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

Spokojnosť.

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

• Spoľahlivosť

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete, Tím Atlas For Men

Super rýchly obchod

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

Nájdem tam aj nadrozmerne veľkosti, čo momentálne potrebujem. A tiež môžem tovar vymeniť alebo vrátiť a do dvoch týždňov mám reklamáciu vybavenú.

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

• vsetko bolo ok
    • ziadna

Spokojná

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Ak nám priblížite, čo môžeme z Vášho pohľadu urobiť lepšie, aby sme mali 5 hviezdičiek (5 = veľmi spokojný / á), budeme veľmi radi a prípadný nedostatok sa pokúsime napraviť. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men

• Rýchle dodanie.

• rýchly

• Široký výber
    • Pomalšia dodávka tovaru.

Je to obchod s pomerne kvalitným tovarom .

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že Vám tovar prišiel neskôr, ako ste to čakali. V priemere doručujeme do 5 pracovných dní od dátumu objednania, avšak výnimočne to môže byť o niečo neskôr, čo bolo vo Vašom prípade 6 pracovných dní. Do konca roka budeme pridávať ďalšie možnosti dopravy, veríme tak, že s nami budete opäť spokojný. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men

• poštovné zdarma
    • veľa pekných odevov ,ale málo bavlnených vecí

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás, že vnímate, že v ponuke nemáme dostatočne veľa bavlnených vecí. Chceli by sme Vás upozorniť, že v Atlas For Men ponúkame široký sortiment produktov, ako aj materiálov, aby si z ponuky mohl vybrať naozaj každý. Každopádne Vám ďakujeme za pripomienku, ktorú presmerujeme na relatívne oddelenie. Veríme tak, že s nami budete opäť spokojný/á. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men

Odporúčam obchod. Prijateľné ceny.

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, a že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

• Rýchly a bezpečný nákup v pohodlí domova.