Zobraziť recenzie

Nemám pripomienky. Som spokojný.

• Som spokojná s kvalitou aj rýchlosťou dodania

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme vám za dôveru. Nesmierne nás teší, že ste spokojná s našimi produktmi a službami. S pozdravom, Tím Atlas For Men

• očakávana kvalita, rýchlosť dodania

úplná spokojnosť s kvalitou tovaru i rýchlosťou dopravy

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme vám za priaznivú recenziu. Sme veľmi radi, že sme splnili vaše očakávania. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

v poslednej zasielke bohužial darček-LAMPA proti komárom bola NEFUNKČNÁ neviem ako to vyreklamovať asi len do koša

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme vám za spätnú väzbu, a zároveň sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti. V priebehu dnešného dňa vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

• dobrá orientácia v katalógu (popis výrobkov, veľkosti , ceny), možnosť platenia pri prevzatí tovaru
    • chýba možnosť online platby vopred na účet dodávateľa

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme vám za priaznivé hodnotenie. Teší nás, že sme mohli prispieť k vašej pozitívnej skúsenosti. Radi by sme vám pripomenuli, že platba vopred je možná, a to prostredníctvom platobnej karty. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

• kvalitný tovar, slušné ceny

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S pozdravom, Tím Atlas For Men

Dobrá kvalita, rýchle dodanie...

Reakcia obchodu Atlas For Men

• Prehľadný výber tovaru z pohodlia domova.

Rýchle, prehľadné a jednoduché nakupovanie.

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme vám za priaznivé hodnotenie. Teší nás, že sme mohli prispieť k vašej pozitívnej skúsenosti. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

• Som spokojná s obchodom

ok

• Rýchlosť dodania

• korektnosť

veľká spokojnosť

Reakcia obchodu Atlas For Men

Ďakujeme vám za pozitívnu recenziu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

Som celkom spokojná, a odporúčam využívať nákup z vášho obchodu. Sami dobre vidíte, ak si nalistujete môj archív, že rada využívam váš obchod, (ako pre manžela, i pre seba) som spokojná, hlavne tovar je dobrej kvality, to podčiarkujem - dobrej kvality, občas mi veľkosť nesedí, ale ak, požiadam o výmenu, alebo vrátenie financií - nie je žiadny problém.

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete a prajeme vám mnoho radosti s novými nákupmi! S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

• Je to v poriadku tovar som dostal rýchlo a doniesli mi ho až ku dverám bytu SUPER

• Super obchod rýchle dodanie

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme vám za dôveru. Nesmierne nás teší, že ste spokojný s našimi produktmi a službami. S pozdravom, Tím Atlas For Men

dobrý produkt za dobrú cenu

Reakcia obchodu Atlas For Men

Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívny názor, a zároveň vám prajeme mnoho radosti s vašimi novými nákupmi! S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

Veľká spokojnosť kvalita vynikajúca

• Rýchlosť
    • Spoľahlivosť

• Rýchle doručenie podľa objednávky

Reakcia obchodu Atlas For Men

Kvalitný tovar za super ceny