GHIANT záverečný lak v spreji H2O - 400 ml - Matný -kvalita tychto lakov je absolutne hrozna, v podstate som znicil dielo ktore som robil niekolko hodin. Lak v spray vynechava , peni, a absolutne nesplna to co slubuje, tento produkt by som vobec neodporucal ako umelecky, je to odpad. kedze som uz odcestoval zo slovenska nemam moznost ho vratit. bola to moja prva objednavka v tomto obchode takze nemozem hodnotit celkovy obchd, chyba platba kartou, otvaracia doba cez weekend je velky minus. slecna bola prijemna pri vydaji objednavky, velkou nevyhodou je ze chyba kamenna predajna kde by som mohol tovar vidiet. slecna vedla den pred tym len pozerala do tel a nevsimala si ma tak som siel prec. bolo to pre mna trosku sklamanie lebo viem ze Danka je profesionalka a urcite by to nedovolila. Ako mozem povedat prvy dojem sklamanie, no verim ze sa to zlepsi. este by som odporucil oddelit profesionalny umelecky material od hobby. hoc ten lak by som neodporucal ani ako hobby. s pozdravom Pavol

Ahoj Pavol,

ďakujeme, že si si našiel čas na ohodnotenie nákupu u nás.

Veľmi nás mrzí, že tvoja skúsenosť so záverečným lakom nebola pozitívna. Tento produkt by určite nemal spôsobovať problémy a je možné, že išlo o chybný kus. Budeme ťa kontaktovať cez naše reklamačné oddelenie, aby sme celú situáciu doriešili a urobili všetko pre tvoju spokojnosť.

Sme veľmi radi, že si bol spokojný s našou kolegyňou pri osobnom odbere. Snažíme sa vždy vytvoriť príjemné a pozitívne prostredie pre našich zákazníkov. Je pre nás dôležité, aby si sa cítil dobre a aby sme ti vždy vedeli pomôcť. Naša kolegynka na telefóne spravuje naše sociálne siete a je preto prirodzené, že ho mala v ruke, nakoľko na ňom robí svoju prácu. V Artmie sme každý pripravený zákazníkovi s radosťou pomôcť, a preto je nám veľmi ľúto, že si ťa nevšimla.

Pracujeme na otvorení kamenného obchodu v Snine, kde bude možné platiť aj kartou. Veríme, že toto zlepšenie vytvorí lepšie nákupné prostredie pre našich zákazníkov.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti a ďakujeme ti za tvoje pochopenie. Dúfame, že sa nám podarí situáciu doriešiť a že sa na nás budeš môcť spoľahnúť aj v budúcnosti.

S pozdravom,
    Veronika z Artmie

• Chcela som si vyzdvihnúť tovar priamo u nich na druhý deň a neboli schopní presunúť maličkosť zo skladu vzdialeného cca 1 kilometer.

Ahoj zákazníčka,

ďakujeme za tvoje hodnotenie nášho obchodu.

Aj napriek tomu, že sklad máme situovaný v blízkosti administratívnej budovy, objednávky spracovávame v závislosti časového rozmedzia v ktorom boli vytvorené. Nakoľko balíčky rozvážame do 18. krajín v Európe a máme viac ako 50 e-shopov, nie vždy je možné spracovanie objednávky v prvý pracovný deň. Preto uvádzame dobu dodania 1-2 pracovné dni. Zároveň zákazníka vždy informujeme o tom, že je objednávka pripravená na vyzdvihnutie.

Veríme, že tvoja budúca objednávka sa zaobíde bez akýchkoľvek nedorozumení.

S pozdravom,
    Veronika z Artmie

Prijala by som jasnejsi popis produktov, specialne ten filc, je prilis tenky, tavne tycinky su tak isto tenke a mozu sa mi mozno neskor hodit, no nie na tento moj projekt

Ahoj zákazníčka,

ďakujeme, že si si našla čas na hodnotenie tvojho nákupu.
    Súčasne ďakujeme aj za tvoje negatívne pripomienky tykajúce sa popisu produktov. Snažíme sa poskytnúť o produktoch čo najviac informácií. Budeme sa snažiť popisy ešte viac vylepšiť, aby sme ti uľahčili výber. Veríme, že sa nám podarí zabezpečiť tvoju spokojnosť.

Krásny deň praje,
    Veronika z Artmie

Kvalita tovaru nevyhovujúca - zakúpené plátna na ráme nepoužiteľné. Na akrylových farbách Goya tuby s prasklinami.

Ahoj zákazník,

ďakujeme za ohodnotenie stránky ARTMIE.

Prepáč nám, že muselo dôjsť aj k reklamácií. Urobíme všetko pre to, aby sme ju mohli vyriešiť k tvojej spokojnosti.
    Budeme veľmi radi ak nám ostaneš verný. Veríme, že sa ďalšie objednávky zaobídu bez problémov.

Ak budeš potrebovať poradiť, napíš nám na mail [email protected] alebo nám zavolaj na číslo 057 2225 030.

Prajem ti krásny, tvorivý deň.
    Veronika z ARTMIE.

• Dlha doba dodania

Ahoj umelec,
    ďakujeme za hodnotenie.

Po kontrole objednávky sme zistili, že sa v tvojej objednávke nachádzalo plátno, ktoré bolo potrebné vyrobiť a doba dodania bola 4-7 pracovných dní. Aj napriek tomu sme objednávku odoslali už na druhý pracovný deň.

Doručenie kuriérskou spoločnosťou niekoľko dní meškalo, avšak boli naplno vyťažení kvôli Vianociam. Veľmi nás mrzí, že si musel čakať o niekoľko dní navyše.

Veríme, že aj napriek tomu sa k nám ešte rád vrátiš.

Zásielka prišla poškodená.

Milý umelec,
    táto situácia nás veľmi mrzí.

Bude ťa kontaktovať naše reklamačné oddelenie. Situáciu by sme radi vyriešili k tvojej spokojnosti.
    Ďakujeme.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar , sada stetcov, som si vybrala a kupila na zaklade klamlivej reklamy, za 2.90. Obchod mi poslal jeden stetec a taky dost malo vyuzitelny pri malovani s vodovymi farbami, ten najtensi. Je mi na nic. Neviem naco uvadzame tel. cislo a mail. Mohli ma kontaktovat.

Milá Ľubica,
    ďakujeme za hodnotenie.

Je nám ľúto, že sme nedokázali vyhovieť Tvojej predstave o objednanom tovare. Po preskúmaní príspevku však trváme na tom, z našej strany k pochybeniu alebo klamlivej reklame nedošlo. Mali sme na stránke príspevok k štetcu v hodnote 2,90 €: https://www.artmie.sk/okruhly-stetec-solo-goya-imitacia-kolinsky-1

Ak by si si do budúcna nebola istá výberom, prosím kontaktuj nás, radi Ti pomôžeme vybrať si ten správny produkt.

S pozdravom Tím z Artmie

• Latky tenké ako papierko

Milý zákazník,

ďakujeme za tvoju recenziu.

Je nám veľmi ľúto, že sa ti zakúpené látky zdajú tenučké. Pri danom produkte na stránke bola uvedená hustota produktu. Ak ti však látky nevyhovujú, radi by sme ti poskytli možnosť vrátenia. Obrať sa prosím na naše reklamačné oddelenie na čísle 057 2 225 010 (po-pi: 8:00-15:30), či na [email protected]

Situáciu radi vyriešime k tvojej spokojnosti.

• Tovar nedorazil

Dobrý deň.

Vo Vašej objednávke ste si zvolili spôsob platby platba kartou online. Vaša objednávka nie je do dnešného dňa uhradená, dokonca ani po dvoch posielaných upomienkach. Z tohto dôvodu tovar nedorazil.
    Ak si prajete zmeniť spôsob platby, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku linku.

Prajeme Vám pekný deň.

Objednala som darceky ..jeden mi prisiel spinavy a neda sa to vycistit..druhy je popraskany.. a fotku com som tu dala vyvolat je rozmazana .. s touto objednavkou som bohuzial nespokojna ..

Dobrý deň.

Táto situácia nás veľmi mrzí. Prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie a situáciu vyriešime k Vašej spokojnosti.

Prajeme Vám pekný deň.

Prekvapte predvianočnými zľavami a bude super. Doručenie expresné, ďakujem. Teším sa

Reakcia obchodu Artmie.sk

ďakujeme za odporúčanie v našom e-shope.

Určite sa v našom e-shope môžete tešiť na rôzne akcie a zľavy.

Prajeme Vám pekný deň.

Qualita 36 colours of akryl Nassau je katastrofalna niekryje su ako voda a este su pokazene rurky.

Dobrý deň.

Táto situácia nás veľmi mrzí. Prosím obráťte sa na naše reklamačné oddelenie, kde situáciu vyriešime k Vašej spokojnosti.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Tovar pri balení neskontrolovaný - dodaná časť zmetkového tovaru.

Prajeme Vám pekný deň.

• Ceruzky sú nepouzitelne vkuse sa lámu

Dobrý deň.

Táto situácia nás veľmi mrzí. Ak nie ste spokojný s kvalitou tovaru, prosím obráťte sa na naše reklamačné oddelenie.