S obchodom som spokojna

Dobrý výber a rýchle doručenie.

It was a very good experience of online order. Especially delivery! It was quick and courier let me know in advance what time he will arrive, it was great.

I already recommended your e-shop to several people.

Thank you!

Spokojnosť s cenou, rychlosťou dodania

Rýchlosť komunikácie a rýchle odoslanie tovaru .

Zatiaľ vždy ok

GHIANT záverečný lak v spreji H2O - 400 ml - Matný -kvalita tychto lakov je absolutne hrozna, v podstate som znicil dielo ktore som robil niekolko hodin. Lak v spray vynechava , peni, a absolutne nesplna to co slubuje, tento produkt by som vobec neodporucal ako umelecky, je to odpad. kedze som uz odcestoval zo slovenska nemam moznost ho vratit. bola to moja prva objednavka v tomto obchode takze nemozem hodnotit celkovy obchd, chyba platba kartou, otvaracia doba cez weekend je velky minus. slecna bola prijemna pri vydaji objednavky, velkou nevyhodou je ze chyba kamenna predajna kde by som mohol tovar vidiet. slecna vedla den pred tym len pozerala do tel a nevsimala si ma tak som siel prec. bolo to pre mna trosku sklamanie lebo viem ze Danka je profesionalka a urcite by to nedovolila. Ako mozem povedat prvy dojem sklamanie, no verim ze sa to zlepsi. este by som odporucil oddelit profesionalny umelecky material od hobby. hoc ten lak by som neodporucal ani ako hobby. s pozdravom Pavol

• dobrý výber
    • dobré ceny
    • komunikácia

• Rýchlosť dodania, kvalita balenia, kvalita tovaru, sortiment.

Najlepší eshop pre kreatívcov.

• Super komunikácia so zákazníkom, serióznoť.

Rýchla komunikácia, rýchle dodanie, ochota pomôcť a riešiť vzniknutý problém v prospech zákazníka, veľká spokojnosť

• Veľmi jednoduchý nákup z pohodlia domova

Podrobný popis výrobkov. Tovar doručený v poriadku a rýchlo. Ďakujem. Spokojnosť

Milá Renáta,

ďakujeme za tvoje pozitívne hodnotenie našej práce.

Veľmi nás teší, že naše popisy ti pomáhajú pri výbere produktov. Na našej stránke máme aj vlastný blog, ktorý by ťa mohol inšpirovať. Veríme, že z neho získaš nejaké tipy a triky. Dúfame, že ti budeme aj naďalej vyhovovať a budeš mať s nami ešte veľa tvorivých zážitkov.

Príjemné maľovanie ti želá,

• Rýchle dodanie, kvalitné farby

Ahoj zákazník,

ďakujeme ti za super recenziu!

Snažíme sa, aby bol každý nákup čo najpríjemnejší zážitok, a rýchle doručenie je toho súčasťou.
    Ak by si mal akékoľvek otázky alebo potreboval poradiť s výberom ďalších umeleckých potrieb, sme tu pre teba.

Tešíme sa na tvoju ďalšiu návštevu a prajeme veľa tvorivých chvíľ!

Krásny deň ti praje,
    Veronika z Artmie

• Rýchle vybavenie objednávky a veľmi kvalitný tovar

Ahoj Ivan,

ďakujeme za hodnotenie.

Kvalita našich produktov je pre nás základným kameňom, na ktorom budujeme našu značku. V našom e-shope sme presvedčení o tom, že zákazník si zaslúži, len to najlepšie.

Sme tu pre teba aj nabudúce, a radi vyhovieme tvojim požiadavkám.

S prianím pekného dňa,

• Rychlosť dodania zásielky

S obchodom som veľmi spokojná, tovar som dostala do 2 dní od uzatvorenia objednávky. Plátno a farby sú už vyskúšané Vrelo odporúčam.

Milá Gitka,

ďakujeme za tvoju úžasnú recenziu!

Radi počujeme, že si bola spokojná s rýchlosťou doručenia a že si si užila naše plátno a farby. Tešíme sa, že sme mohli prispieť k tvojej tvorbe.

Veľa tvorivých chvíľ ti praje,
    Veronika z Artmie

Kvalitné farby, plátna veľka spokojnost

Ahoj Božka,

ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu!

Naše plátna sú vyrábané priamo u nás v Artmie, kde kladieme dôraz na kvalitné materiály a precízne spracovanie, aby každé plátno bolo ideálne pre tvoje umelecké projekty. Vďaka tomu si môžeš byť istá, že pri práci s našimi plátnami získaš tie najlepšie výsledky.

Krásny deň ti praje,

• Veľa produktov
    • Výhodné ceny

Milý zákazník,

ďakujeme za recenziu.

Naším cieľom je ponúkať umelcom a tvorcom bohatý výber kvalitného tovaru za prijateľné ceny. Sme nadšení, že si ceníš našu ponuku, a sme hrdí na to, že môžeme byť spoľahlivým zdrojom pre tvoje umelecké potreby.

S prianím pekného dňa,

• Komunikácia
    • Spolupráca
    • Rýchlosť

Komunikácia s predajňou a celkovo s webom bola skvelá. Tovar bol pripravený veľmi rýchlo na vyzdvihnutie.

Ahoj zákazník,

ďakujeme za tvoju recenziu!

Teší nás, že komunikácia s naším tímom ti vyhovovala a že tvoja objednávka bola tak rýchlo pripravená na osobný odber. Pracujeme na tom, aby každý zážitok s nami bol čo najpohodlnejší, a to aj pri osobnom odbere.

Dúfame, že s novými produktami zažiješ veľa kreatívnych chvíľ a tešíme sa na tvoju ďalšiu návštevu!

• Rýchlosť dodania.

Ahoj, milý zákazník!

ďakujeme, že si sa podelil o svoju skúsenosť.

Aktívne sme pracovali na tom, aby balíček bol u teba doma čo najskôr. Veríme, že sa ti s produktami od nás dobre pracuje.

Veronika z Artmie

Good service and a great promo "Secret product for 1 €"

Hello,

thanks for your kind words!

We're thrilled that you enjoyed the secret product for 1 € promotion. We love finding fun ways to surprise and delight our customers. Keep an eye on our shop for more exciting promotions coming your way.

Happy creating, and we look forward to serving you again soon!

Best Regards,
    Veronika from Artmie

Zdravia prajem. ARTMIE rozhodne odporúčam. Vždy som mal len a len veľmi dobrú skúsenosť, osobitý/jedinečný prístup ku každej mojej požiadavke.
    JHS ART

Ahoj umelec,

ďakujeme za tvoje skvelé slová a odporúčanie!

Robí nám veľkú radosť, že si mal s Artmie vždy len tie najlepšie skúsenosti. Snažíme sa pristupovať ku každému umelcovi individuálne, pretože vieme, že každý projekt je jedinečný. Tešíme sa, že sme mohli byť súčasťou tvojej tvorivej cesty a dúfame, že ťa budeme môcť podporovať aj naďalej.