• odborný a profesionálny prístup

Profesionálny prístup.

• Profesionálny team, rýchlosť a práca super.

• Bez problemov

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu! Sme veľmi radi, že ste si vybrali práve nás! Na Váš nákup sa budeme tešiť aj nabudúce! V prípade otázok, kontroly pneumatík či servisu nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás

Všetko OK. Kvalitná práca pri výmene pneumatík.

• Osobný prístup
    • Dobrá káva
    • Výhľad na auto na ktorom sa pracuje
    • Uskladnenie alebo pneumatiky do auta.
    • Vždy som spokojný
    • Ak ich tu budem toľko chváliť bude ešte ťažšie chytiť voľný termín :)

• Kvalitný produkt

• Rýchlosť dodania.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

• Profesionálne i organizačne dobre pripravení pracovníci, ochotní a ústretoví.
    • Vymenené kolesá umývajú a do igelitových vriec zabalia, čo nie všetky pneuservisy sú ochotné robiť.
    • Pri výmene kolies je obsluha zohratá, čas výmeny nenaťahujú, ale sa snažia vykonať to kvalitne a včasne.
    • Neviem o nevýhodách.

Sortiment tovaru majú nie len na papieri ale i v predajni, e-shop funguje aj termínovo, objednaný tovar bol dorazený na čas, služby na vozidle vykonané svedomite.

• rokmi overené

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

• Vybavené rýchlo a zodpovedne, bez zbytočných rečí a prieťahov !

Kladny prístup.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

• špecializovaný pneuservis s kvalitnými službami
    • online objednávanie služieb na vybraný termín

Online objednanie a veľmi dobrá komunikácia s pripomienkou termínu. Vyváženie kolies za dobrú cenu, naviac kupón na servisné práce platný pár mesiacov. Spokojnosť.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

rýchle a kvalitné poskytnutie služby

rýchlo vybavené

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

Dobrá komunikácia, rýchle dodanie, dobrý DOT.

výborná komunikácia - ochota personálu

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

Veľmi dobre . Není žiadnej výhrady. Super prístup ku klientovi.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

ARS Banská Bystrica navštevujem roky a som veľmi spokojná. Ďakujem.

• Odporúčam

Odporúčam, produkt dorazil rýchlo a v poriadku.