• Vsetko na jednom mieste
    • Dostatok boxov a technikov aj na pracu cez vikend
    • Vypisat kontaktny formular cez mobil je takmer nemozne
    • Nie som spokojny s kvalitou vykonanej prace

Kontrolujte mechanika pocas jeho prace, trvajte na tom.
    Po montazi pneumatik si po prvej jazde skontrolujte, ci su matice dostatocne utiahnute. Uz 2x sa mi stalo, ze boli na volno, pricom raz som takmer stratil koleso.
    Pred a po montazi si skontrolujte, ci nemate poskodene matice na kolesach.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

- neevidujeme problém s vyplnením kontaktného formulára
    - mailom ste nás kontaktovali ohľadom výhrad pri prácach. Nápravy k výhradám k podrobnému informovaniu zákazníka sme prijali. Ďakujeme za Váš podnet.
    - poškodenie bezpečnostnej matice na Vašom vozidle našťastie neovplivňuje jej funkčnosť
    - uťahovanie matíc kolegovia kontrolujú vždy momentovým kľúčom. Ako je to uvedené na servisnej zákazke po 50km-och sa odpočúča ich kontrola.
    - kolega s ktorým ste komunikovali je plne k dispozíci pre Vás ako Vám písal.
    Ďakujeme za Vašu recenziu, verime, že aj Vašími podnetmi docielime vyššiu spokojnosť našich zákaznikov.

• rychlost dodania

pan, ktory ma obsluhoval bol arogantny, mozno mal neprijemny rozhovor s klientom predtym, ale "odniesol" som si to ja, vlemi neprijemna skusenost., jeho chovanie bolo vysoko neprofesionalne, na strane druhej, ked som presiel dozadu do skladu pre tovar, tam ato bolo ako v inom svete, velmi mily personal, velmi ochotny, az som sa cuodval, aky rozdiel vie byt par metrov v tej istej firme

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

ďakujeme aj za túto recenziu. V sezóne je na nás aj našich kolegov na prevádzkach veľký tlak. Nie vždy sa podarí medzi dvomi zákazníkmi rôzneho typu resetnúť myšlienky. Kolega bol upozornený na Váš prípad. Veríme, že v budúcnosti ak využijte naše služby, všetko pôjde hladko.

• Velmi drahe sluzby,mozno vyhodne pre firmy...

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

videli ste našu prevádzku v Banskej Bystrici. Je profesionálne vybavená špičkovými strojmi Hunter atď...
    Bohužiaľ cenou služieb nemôžeme, ale ani nechceme súperiť s garážovými servismi otáznej kvality.
    V každom prípade sme radi, že ste od nás pneumatiky zakúpili. V predaji pneumatík vieme vyhovieť celej škále zákazníkov.

• Pneumatiky prisli rychlo a boli "cerstve" - r.v. 2023
    • Objednanie pneu a prezutia cez internet
    • Pri prezuti mi poskodili disky

Co sa tyka kupy pneumatik, vsetko prebehlo v poriadku.

Zial, pri prezuvani mi technici poskodili 2 disky a to aj napriek tomu, ze som im prizvukoval, ze auto je nove a disky dost drahe. Bol som ubezpeceny, ze pouzivaju pripravky na ochranu diskov a nemusim mat obavy, realita bola ina... Ak platim vyssiu cenu za prezutie, ocakavam aj lepsie sluzby, zial tu to tak nebolo...

Nepripraveny na realizacia vymenu pneumatik. Ziadna komunikacia, ze nemate pripraveny tovar a zbytocne sa objednavate

Vašu sťažnosť sme preskúmali.
    Bohužiaľ operátor fleetu nebol Vami vopred informovaný že plánujete výmenu pneumatík.
    Potrebujeme na to vopred schválenie. Je to žiaľ proces mimo nás. Operatívny leasing nám vopred nezadá zoznam vozidiel so schválenými pneumatikami.
    Team ARS

Nemožnosť dovolať sa do prevádzky. Kvôli osobnym problemom som potreboval zmeniť čas prezutia. Stále bola odkazová služba. Očakával som aspoň spätny telefonát, tak ako mi automatická spojovateľka radila. Ked som prišiel o 45 minút neskôr nepačil sa mi "prístup" pána za pultom. Je pravda že sme sa dohodli, ale hore uvedené poznatky ma odrádzaju od ďalšieho využivania služby.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

bohužiaľ v sezóne pri náporoch môžete čakať dlhšiu dobu než sa dovoláte. Pre táketo prípady prijímame nápravné opatrenie ktorým zavedieme možnosť storna termínu z potvrdenia objednávky. Toto riešenie podobné problémy odstráni.
    Team ARS

;Komunikácia s e-schop-om -neodborné, klamlivé a zavádzajúce.Priemo v servise kam som musel ísť pre pneu,ktoré nakoniec ani neexistovali, bol prístup úplne iny.Vyšli mi v ústrety, ponúkli náhradné pneu za lepšiu cenu...

Vážený zákazník,
    Vašu sťažnosť sme preskúmali.
    V dôsledku chyby pri nasadzovaní IT riešenia nemalo call centrum správne informácie. Veľmi nás to mrzí, ospravedlňujeme sa ešte raz.
    Sme ale radi, že situáciu nakoniec zachránili kolegovia na pobočkách v Prievidzi a Bratislave a primerane Vás odškodnili.
    Prajeme veľa šťastných kilometrov a ešte raz prepáčte.
    Team ARS

navrhujem zlepsit proces vymeny pneumatik. Cakat hodinu na vymenu pneumatik je skutocne vela. hlavne ked sa vyuzivali 4 pracoviska a vymeny boli vopred naplanovane. Pneumatiky boli uskladnene v ARS, kolesa nemali poistne skrutky, tak nebol dovod na tak zly reakcny cas.

Vážený zákazník,
    Vašu sťažnosť sme preskúmali.
    Plánovaný servisný čas od 17:00 do 17:30 nebol dodržaný. Predĺženie servisného času o 20 minút bolo spôsobené chybou skladu, nakoľko Vaše pneumatiky neboli včas pripravené. Zodpovednému pracovníkovi bolo udelené písomné napomenutie.
    Mrzí nás to, prepáčte.
    Pri najbližej výmene pnaumatík máte cenu práce zdarma, príjmite to od nás ako ospravedlnenie.
    Ďakujeme za recenziu a prajeme veľa štastných kilometrov.
    Team ARS

Už nikdy si cez nich neobjednám zavádzali ma s dodávkou pneumatík a nakoniec stratili pneumatiky medzi sebou a prepravnou spoločnostou.Nedpovedali mi konkrétne na moje otázky asi toľko.Objednal sim si pneumatiky z druhého obchu a na druhy deň som ich mal doma

Na webe maju štítok pneu s hodnotením D/B.
    Na pneumatikách je štitok s hodnotením D/C.
    Ak nie je toto ojeb zákazníka tak ja už neviem čo to je.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

EU označenie sme preverili. Máte pravdu. Ospravedlňujeme sa, žiaľ výrobcovia môžu zmeniť výsledky testov bez toho aby zmenili EAN kód pneumatiky, čím nám vyrobia problém v databáze. Chybu sme nahlásili, IT ju odstraňuje. Ide stále o tú istú pneumatiku, rozhodne nemáme za potreby zákazníka zavádzať.
    Ďakujeme za upozornenie a recenziu.
    Team ARS

• Objednané na presný dátum a čas
    • Kolesá po prezutí iba navlhčené, neumyté, špinavé!

Vašu sťažnosť sme preskúmali.
    Umývačka zbavuje kolesá len hrubej špiny, aby sa dali presne vyvážiť podľa technologického postupu.
    Umývanie a leštenie kolies je príplatkovou službou, treba si ju objednať u prijímacieho technika.
    Team ARS

• Nemám čo hodnotiť,tovar mi ešte neprišiel.

Obednaval som pneumatiky a prisli mi rok stare...rocnik 21

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

žiaľ ročné až trojročné pneumatiky výrobca deklaruje ako nové. Nevyrába každý rok všetky rozmery.
    Pokiaľ nevyhnutne potrebujete garanciu najnovšej DOT je lepšie vopred zavolať, predajcovia vedia zistiť pri niektorých pneumatikách DOT aspoň približne.
    Vďaka za recenziu

• Mizerná komunikácia ale ze strašne na jednom tel.cisle im neustále niekto volá a druhé nedovolatelne

Ako tovar dodaný ale komunikácia strašne zlá

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

bohužiaľ v sezóne pri náporoch môžete čakať dlhšiu dobu než sa dovoláte.
    Ďakujeme za recenziu
    Team ARS

• ars pneu poskytuje služby, preto nerozumiem dotazníku pred poskytnutím služby

okrem toho, objednávací systém je neprehľadný

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

prepáčte, Heuréka má nastavenie zasielania dotazníku spokojnosti na 10 dní od objednania. Pokiaľ ste mali servis objednaný na neskôr, prosíme považujte dotazník za bezpredmetný, alebo sa k nemu po vykonaní služby môžete vrátiť.